Jump to content

Maniek_

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maniek_ last won the day on June 1 2014

Maniek_ had the most liked content!

Community Reputation

25

About Maniek_

 • Rank
  Zwykły
 1. Maniek_

  Restauracje

  Na śniadanie polecam Dinette, jeżeli chodzi o obiad / kolację to restauracje Jadka
 2. Polecam Petipati na placu Kościuszki, jedyny problem to terminy. Trzeba umawiać termin z 3-4tygodnowym wyprzedzeniem. Korzystam od 3 lat, chodzę do Damiana.
 3. Tak. Zamówienie złożone 11/01, planowana dostawa jutro tj. 18/01.
 4. Najdziwniejsze były proporcje między szerokością rękawów a pozostałymi częściami koszuli. Szerokość rękawów była nieproporcjonalna to szerokości w klatce. Mimo wszystko poprawki u osiedlowej krawcowej załatwiły sprawę.
 5. Przy statnich zakupach w ich sklepie stacjonarnym wziąłem tailored fit i mają ogromną szerokość rękawów przy wszyciu. Czułem jakbym miał spadochron pod pachami, niestety nie pomyślałem żeby zmierzyć przed poprawkami krawieckimi i porównać z wymiarami na ich stronie internetowej więc nie wiem czy to pomyłka przy produkcji. Rozmiarówka kołnierzyka standardowa. Ogólna jakość w linii Heritage na duży plus, moim zdaniem bardzo dobry wybór.
 6. Dwa lata temu zacząłem swoją przygodę z ww. pracowni i do tej pory jestem nimi zachwycony. Poniżej prezentuje dwuletnie buty, które były używane średnio raz w tygodniu. Nie poprzestałem na niżej zamieszczonych parach, przy realizacji trzewików konieczna była korekta. Jeden but uciskał w okolicy podbicia, defekt został niemalże całkowicie zniwelowany (niestety w ekstremalnych warunkach tj. mocno opuchniętych stopach powoduje to minimalny dyskomfort. A może przez to że na początku sprawiały bolesne problemy to jestem wyczulony na tym punkcie).
 7. Zdecydowanie. Każde zdjęcie uzmysławia kolejne rzeczy, które trzeba udoskonalić. Mam nadzieje, że następnym razem będzie lepiej i mówię to z pełnym przekonaniem.
 8. Dlatego wszyscy na tym forum podkreślają aby udać się do sprawdzonego krawca (miejsce na eksperymenty to inna para kaloszy). Oczywiście zawsze coś może pójść nie tak ale ryzyko trzeba minimalizować (na pasach też może nas potrącić samochód ale to nie przemawia za tym żeby nie wychodzić z domu).
 9. Maniek_

  Buty na lato

  Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby urwać choćby jedną kuleczkę z podeszwy natomiast ścierają się one bardzo szybko (szczególnie w newralgicznych miejscach takich jak pięty). Mówię na przykładzie butów z krokodylem.
 10. Czy ktoś pamięta jak często Carmina organizuje okresy darmowej wysyłki? Ostatnią promocje pamiętam z listopada natomiast nie mogę sobie przypomnieć czy organizują podobną w okresie letnim.
 11. Akurat ten objaw pojawia się po zastosowaniu zbyt dużej ilości bezbarwnej pasty.
 12. W dziale 'bespoke' są relacje z zamówień; http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2175-granatowy-garnitur-tadeusz-baś/ Na bazie swoich doświadczeń, proponowałbym zamówić 1 garnitur na początek. Odczekać trochę czasu i z nowymi przemyśleniami udać się po następny. Nasze własne wyobrażenia zmieniają się w kontakcie z rzeczywistością i z lepszym rezultatem wyjdą 2 zamówienia z odstępem czasowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.