Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nosiłeś kiedyś 56, to miej na uwadze, że historia niekiedy lubi się powtarzać. Jeśli wybierzesz idealnie dopasowany slimfitowy model, to będziesz miał małe pole do manewru, gdy popuścisz rozmiarowej dyscyplinie. Spodnie spokojnie dopasujesz u krawca (mowa o 52).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nosiłeś kiedyś 56, to miej na uwadze, że historia niekiedy lubi się powtarzać. Jeśli wybierzesz idealnie dopasowany slimfitowy model, to będziesz miał małe pole do manewru, gdy popuścisz rozmiarowej dyscyplinie. Spodnie spokojnie dopasujesz u krawca (mowa o 52).

Na szczęście moja zmiana rozmiaru nie wynikła z żadnej dyscypliny a raczej z całkowitej zmiany myślenia. Także jak na razie nie planuję pozostawiać sobie żadnej furtki dla zmiany trendu rozmiarowego. ;) 

Przy okazji krótka rozmowa z call center SuSu potwierdziła moją teorię, że oni zakładają, że odpowiednikiem 50 na figurę wysoką jest 98. Na szczęście nie było żadnego problemu z wymianą (wiążącą się ze zwrotem różnicy ceny) na garnitur z niższej półki cenowej, choć nie da się tego zrobić przez ich stronę, trzeba dzwonić albo pisać maile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem:

 

Suitsupply is committed to bringing outstanding service and an accessible price point to our customers all around the world. In Poland and various other countries, however, we must take local, regional and national operating costs into consideration. The slight augment of the PLN prices account for taxes, costs & fluctuations of currency exchange rates and increased shipping and handling costs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mieszkają białe niedźwiedzie i idioci.... tak można tłumaczyć wyjaśnienie konsultanta. 

 

w efekcie podnieśli ceny.... może będzie miało to sens jak złotówka poleci w dół

 

EDIT: myślę, że to marketingowy strzał w stopę... (no bo jeszcze nie w kolano) i odnotują spadek zamówień z PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony. Rzeczy na które miałem ochotę, marynarka Havana http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-brown-check/C946.html?cgid=Jackets ,70 zł więcej do ceny, koszula http://eu.suitsupply.com/en/shirts/light-blue-check/H5171.html?cgid=Shirts&prefn1=material&prefv1=Linen 25-30 zł więcej od ceny. Wiecie, niby nie wiele ale jednak. Bardziej chodzi o zasady ;) Po przeliczeniu kurs euro wyższy od bieżącego od ponad 20 groszy. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy to nie jest wbrew unijnym zasadom?

Ja osobiście uważam, że to lekko żenujące, a ich tłumaczenie tym bardziej.
Ciekawostka - skontaktowałem się dziś na czacie SS w sprawie mojej reklamacji, prosząc o możliwość kontaktu z kimś wyżej, podkreślając, że to kompletnie nie na miescu, że skarga zostaje wstępnie odrzucona z marszu, a ja nawet nie wiem kto podejmuje taką decyzje - mail jest bez danych ze strony SS. W ramach odpowiedzi usłyszałem:

 

It is policy not to give your name. We do that to protect our privacy.

Co w mojej opinii jest lekkim absurdem, szczególnie gdy oni mają wgląd w nasze dane, historie zamówień, rozmiary.

P.S. Również zapytałem o polskie ceny - od razu wkleił mi zamieszczony przez kolegów cytat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, 

 

To mój pierwszy post. Dotychczas przeglądałem forum w nieprzyzwoitych ilościach, ale na stronie SuSu sie powyprawiało, co sprowokowało mnie, żeby się odezwać.

 

Szukam zestawu na mój własny ślub, który odbędzie się we wrześniu. Na razie mam tylko buty oxfordy Brewick 2428, na które zdecydowałem się po lekturze forum.

Jeśli chodzi o garnitur to byłem już prawie zdecydowany na York'a, i tylko szukałem sposobu jak przelać Euro na moje konto walutowe. No i się nie doczekałem. 

Nie dość, że po wprowadzeniu polskich cen garnitury podrożały, to jeszcze nie widzę polecanego modelu York. No i cały mój spokój i pewność zostały zachwiane.

 

Bardzo proszę o poradę, który z garniturów dostępnych w nowej kolekcji najlepiej sprawdzi się przy tej ważnej uroczystości? 

Moje wymiary zebrane tak jak na filmiku instruktażowym SuSu:

Wzrost 182cm
Klatka piersiowa 103cm
Talia 94cm
Pas 92cm
Kołnierzyk 42cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.