Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli szykuje się do swoich pierwszych zakupów w SS. Poszukuję uniwersalnego, granatowego garnituru, w niezbyt ciemnym odcieniu. Jestem już praktycznie zdecydowany na model Napoli i waham się pomiędzy tymi trzema:

1) http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-niebieski-g%C5%82adki/P3763.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc

2) http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-niebieski-g%C5%82adki/P3753.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc

3) http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-niebieski-g%C5%82adki/P4271.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc(chociaż tutaj kolor wydaje mi się trochę za jasny)

 

Co o nich myślicie?

 

Moje główne pytanie dotyczy rozmiarówki. Co do zasady, noszę ubrania w rozmiarze 50 (np. marynarki MD), ale w tym przypadku trochę obawiam się o spodnie. Moje wymiary to:

wzrost: 183-184 cm

klatka: 100 cm

talia: 92 cm

pas: 90 cm

biodra: 102 cm

udo: 58 cm

 

Tak jak porównuje to sobie z tabelką, to wychodzi, że w pasie i udach spodnie w rozmiarze 50 będą na styk. Dlatego zastanawiam się, czy lepiej będzie zmniejszać 52, czy też ewentualnie powiększać 50?

 

Przy okazji chciałbym zapytać czy zapłata kartą debetową stanowi jakiś problem? (niestety nie posiadam karty kredytowej)

Z góry dziękuję za pomoc  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym zapytać czy zapłata kartą debetową stanowi jakiś problem? (niestety nie posiadam karty kredytowej)

Może stanowić (pisałem o tym gdzieś wcześniej w wątku) i wtedy polecany jest PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma może doświadczenia, która z linii ss ma najszerszy krój? Kojarzę chyba rok temu ktoś pisał, że Napoli,ktoś inny odpisał że jednak jort.Może jest ktoś kto przetrenował i podzieli się doświadczeniami? Pytanie dodatkowe -z tego co czytam wychodzi, że wszystkie garnitury mają strasznie wąskie spodnie.Jest jakaś linia dla ludzi z umięśnionymi nogami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Wypowie się ktoś jeszcze w kwestii rozmiaru?

 

Moje główne pytanie dotyczy rozmiarówki. Co do zasady, noszę ubrania w rozmiarze 50 (np. marynarki MD), ale w tym przypadku trochę obawiam się o spodnie. Moje wymiary to:

wzrost: 183-184 cm

klatka: 100 cm

talia: 92 cm

pas: 90 cm

biodra: 102 cm

udo: 58 cm

 

Tak jak porównuje to sobie z tabelką, to wychodzi, że w pasie i udach spodnie w rozmiarze 50 będą na styk. Dlatego zastanawiam się, czy lepiej będzie zmniejszać 52, czy też ewentualnie powiększać 50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbliżone wymiary i jeśli Ci to pomoże to marynarkę Hudson z tegorocznej, letniej kolekcji wziąłem w rozmiarze 50.

Jej wymiary są nieznacznie mniejsze niż podają tabelki (robiłem porównanie w tym wątku).

Wydaje mi się, że leży dobrze, jednak wrzucenie kilku kilogramów (lub np. swetra) mógłoby spowodować kłopot.

Nt. spodni nie wypowiem się, bo nie mam od nich żadnych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie można poszerzyć. Poza tym i tak brałbym je w większym rozmiarze. Najważniejsza jest tutaj marynarka.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

W pasie tak, w biodrach będzie ciężko, nie ryzykując rozejścia się materiału na szwach.

 

Natomiast nie zgodzę się, żę spodnie są przesadnie wąskie. Moje wszystkie garnitury SuSu (a jest ich "trochę") mają dość komfortowe spodnie, czego nie zawsze mogę napisać o marynarkach. Być może problem dotyczy małych rozmiarów (44-50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim rozmiarze 52/54 zdania nie zmienię - są dla mnie o zbyt szerokie w pasie, co można skorygować i o co nie mam pretensji, lecz w udach powinny być szersze.

W sumie, za większy grzech uważam niski stan spodni. Przy czym moje uwagi dotyczą modeli Lazio oraz Napoli - w Washingtonie i Madisonie spodnie znacznie bardziej mi odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Washington ma inny krój spodni, w Madison jest identyczny jak np.Lazio,Napoli,Sienna czy Havana... co do uwagi @Arona pełna zgoda

@Da Lasalle: nie musisz zmieniać zdania, może masz szersze uda - jednak kategoryczne uwagi mogą wprowadzać w błąd innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo przyszły do mnie 2 pary spodni SS - szara wełna, krój Soho (czyli chyba uniwersalny).
Jak dla mnie troszeczkę przesadzili z szerokością nogawek w łydkach - wiem, że mam ciut bardziej rozbudowane niż przeciętna jednostka, ale w parze o ciut grubszej gramaturze nogawka przekomicznie opina się na łydce, w drugiej jest ciut lepiej - ktoś ma pomysł czy da się leciutko poszerzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.