Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów miał doczynienia z MTM z SS?

Ze względu na szczupła budowę ciała 195cm wzrostu, 92cm w klacie i 85cm w pasie :D na polskim rynku ciężko jest znaleźć RTW które będzie wyglądało dobrze.

Ponieważ na bespoke mnie raczej nie stać a nasz rynek MTM jakoś do mnie nie przemawia (Van Thorn, Cafardini) wpadłem na pomysł podróży do Antwerpii (mam tam rodzinę) i skorzystania z oferty SS "Suit up personal tailoring". Ceny zaczynają się od 469euro ale jak zawsze pewnie ciężko wybrać coś sensownego w tej kwocie.

W mojej sytuacji to dobry pomysł?

 

Pozdr.

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższy poziom zaawansowanie - dotychczas jeden z forumowiczów jechał na wakacje i przy okazji coś szył, ale żeby specjalnie dla garnituru jechać do Antwerpii?

Gdyby to był garnitur od słynnego mistrza, uszyty według niespotykanego gdzie indziej stylu z Antwerpii, ale dla garnituru z SS?

Moim zdaniem słaby pomysł, w jakim mieście na stałe mieszkasz w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższy poziom zaawansowanie - dotychczas jeden z forumowiczów jechał na wakacje i przy okazji coś szył, ale żeby specjalnie dla garnituru jechać do Antwerpii?

Gdyby to był garnitur od słynnego mistrza, uszyty według niespotykanego gdzie indziej stylu z Antwerpii, ale dla garnituru z SS?

Moim zdaniem słaby pomysł, w jakim mieście na stałe mieszkasz w Polsce?

 

To nie jest tak że specjalnie dla garnituru mam tam jechać tylko przy okazji odwiedzając rodzinę :)

A mieszkam w Warszawie.

 

 

Co Ci nie odpowiada w ofercie polskiego MTM?

 
Jeżeli chodzi o Cafardini to nie przemawia do mnie design dostępnych modeli a do Van Thorn zraziłem się po doświadczeniach Szarmanta (bo jak dla mnie wyszło to źle). Reszty nie oceniam bo nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów miał doczynienia z MTM z SS?

Ze względu na szczupła budowę ciała 195cm wzrostu, 92cm w klacie i 85cm w pasie :D na polskim rynku ciężko jest znaleźć RTW które będzie wyglądało dobrze.

Ponieważ na bespoke mnie raczej nie stać a nasz rynek MTM jakoś do mnie nie przemawia (Van Thorn, Cafardini) wpadłem na pomysł podróży do Antwerpii (mam tam rodzinę) i skorzystania z oferty SS "Suit up personal tailoring". Ceny zaczynają się od 469euro ale jak zawsze pewnie ciężko wybrać coś sensownego w tej kwocie.

W mojej sytuacji to dobry pomysł?

 

Pozdr.

Z.

 

Spróbuj zamówić fason "Washington" w rozmiarze 102 i nie sugeruj się rozmiarami ze strony. W tym fasonie marynarki są szczupłe, taliowane i długie. Jak nie będzie pasował, to oddajesz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Ja posiadam jedną marynarkę SuitSupply, model Havana. http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C540.html?start=25&cgid=Jackets

Ten konfigurator rozmiarów na ich stronie w moim przypadku spisał się wręcz idealnie (48). Marynarka zamawiana on-line, opakowanie przesyłki naprawdę robiło wrażenie, dodają bardzo fajny drewniany wieszak. 

Jest to moja pierwsza marynarka poza dwoma garniturami Lantiera i Bossa. Jestem z niej bardzo zadowolony i w niedalekim czasie pewnie też coś zamówię od nich. 

 

Posiadam jeszcze torbę http://eu.suitsupply.com/en/bags/brown-grain-portfolio-bag/BAG13217.html?start=26&cgid=Bags - Tu muszę przyznać, że wykonanie jest bardzo ładne.

oraz kardigan http://eu.suitsupply.com/en/knitwear/navy-cardigan-/SW353.html?start=9&cgid=Knitwear - w porównaniu do innych kardiganów jakie miałem czyli Massimo Dutti oraz J.crew to w SS czuje się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy w SuitSupply znają pojęcie wyprzedaży ?

 

shop online - Eveningwear 

 

większego asortymentu raczej cieżko się spodziewać. Tak jak napisał Mateusz, Suit Supply ma wyprzedaże tylko dla USA i z innym ip nie da się wejść na stronę wyprzedażową. Zresztą bardziej nastawili się właśnie na USA (patrząc na liczbę otwieranych sklepów).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spodnie spoko, ale marynarka (moim zdaniem) za szeroka w klatce i ramionach - m.in. marszczenia z tyłu na wysokości pach (i oczywiście rękawy do skrócenia).

Nie wiem jak dopasowanie na wysokości talii, ale jeśli jest trochę luzu to zaryzykowałbym wymianę na mniejszą o rozmiar.

 

Ps. Choć jak patrzę na tył, na wysokości szliców, to raczej dół jest na styk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda ładnie, ew. marszczenia pewnie da się zlikwidować, jednak zdjęcia są stosunkowo mało czytelne - zwłaszcza to przodo-bokiem (nr 3) - taka pozycja ładnie podkreśla klatę, ale trudniej jest ocenić dopasowanie. Lepiej się ustawić w "pozie robota", czyli centralnie do obiektywu,z opuszczonymi rękami. Spodnie również wyglądają bardzo korzystnie, chyba nawet nie trzeba nic robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Immune+, dnia 18 Sty 2014 - 22:49, napisał:+Immune+, dnia 18 Sty 2014 - 22:49, napisał:+Immune+, dnia 18 Sty 2014 - 22:49, napisał:

Nie wiem czy kamizelka nie jest zatknięta w spodnie i stąd ten efekt.

 

Co tam pasek na wierzchu, rozpięty guzik w kamizelce dwurzędowej! Znać fachową robotę "ekspertów" po szybkim kursie tego i owego. Zdjęcia poszły w świat, a tony ciuszków Suit Supply już płyną w kontenerach z Chin do Europy, spryskane środkami owadobójczymi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.