Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Są już preordery całej nowej kolekcji. Jednak jest nieźle, choć wkradło się trochę dziwnych pomysłów.

Szybkie obserwacje tego, co mi się rzuciło w oczy:

  • piękny granatowy garnitur wełniano-lniany z nowej bodaj linii York (piszą, że krojony ciut z angielska i w sumie jest w tym trochę prawdy),
  • w końcu zwykła jasnoszara Havana z wełny (z fajną fakturą, coś jak fil a fil)
  • trochę rzeczy o dziwnie "podniszczonej" fakturze (może jak nieobrobiony len); wygląda to trochę jak kontynuacja mody na wełnę casentino, choć pozbawiona jej uroku
  • kilka kamizelek z bawełny i lnu za 69 euro, ale brak tej, którą upodobał sobie brzydallo
  • jasny lniany płaszcz i lniane swetry
  • cienka bluza z kapturem założona do krawata i pod marynarkę :)
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A czy ktos przypadkiem mial do czynienia z ta marynarka?

http://eu.suitsupply.com/en/jackets/washington-blue-plain/C551.html?start=19&cgid=Jackets&prefn1=collection&prefv1=Spring%2FSummer

 

Rozwazam dosc powaznie zakup, ale trudno mi znalezc jakiekolwiek jej zdjecia zrobione niekoniecznie w fachowym studio, przy oswietleniu 20 lumenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja natomiast serdecznie musze odradzic welniane spodnie z SS. Po pierwsze, DUZO za dlugie i bez poszycia, a w dodatku po kilku wlozeniach nie jestem w stanie utrzymac w nich kantki i po meisiacu noszenia wygladaja jak spodnie dresowe ;/ 400zl w bloto. Dla porownania mam spodnie szyte przez A. Kucie (tez welna) i tych nie musialem prasowac ani razu, a kantka i elegancki kroj dalej sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu, tuż przed złożeniem zamówienia na garnitur w SS, w zakładce Personal data wprowadziłem swoje wymiary i doradca zasugerował mi rozmiar 46 - taki też zamówiłem.

Garnitur przyszedł, okazał się za duży.

Z ciekawości sprawdziłem ponownie "wirtualnego doradcę" i ku mojemu zdziwieniu teraz podpowiada rozmiar 44 :)

 

Czy ktoś jeszcze zwrócił uwagę na zmiany w SIZE ADVISOR na stronie SS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tydzień temu, tuż przed złożeniem zamówienia na garnitur w SS, w zakładce Personal data wprowadziłem swoje wymiary i doradca zasugerował mi rozmiar 46 - taki też zamówiłem.

Garnitur przyszedł, okazał się za duży.

Z ciekawości sprawdziłem ponownie "wirtualnego doradcę" i ku mojemu zdziwieniu teraz podpowiada rozmiar 44 :)

 

Czy ktoś jeszcze zwrócił uwagę na zmiany w SIZE ADVISOR na stronie SS?

 

 

Tak ja zauważyłem. Doradca jakiś czas temu proponował 46 teraz 44 dla sienny

 

jaki konkretnie garnitur zamówiłeś? mnie interesuje    http://eu.suitsupply.com/en/suits/sienna-grey-plain/P3460.html?start=1&cgid=Suits&prefn1=collection&prefn2=lineID&prefv2=Suit%20Up&srule=PriceAsc&prefv1=Spring%2FSummer)

 

moje wymiary 176, klatka 95 up w 84 lw 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam pożyteczną informację otrzymaną z customer service SS.

Modele uszeregowane w kolejności od najbardziej wytaliowanego do najobszerniejszego:

Copenhagen, Washington, Havana, Soho, Lazio, La Spalla, Jort, Madison, Napoli, Sienna, York

Modele Copenhagen i Havana charakteryzują się krótkimi marynarkami.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie czy ktoś z was brał lnianą marynarkę/garnitur z Suit Supply (chodzi mi o czysty len)? Jak się ma jakość ich lnu w porównaniu np.: do Vistuli albo Bytomia? 

 

Korci mnie ta lniana, granatowa marynarka, ale ponad tysiąc złotych to dość dużo na tle oferty polskich firm (z tych które mam to jak do tej pory najdroższa była wełniana marynarka z Bytomia za 350 zł) i nie wiem czy warto aż tyle dodatkowo inwestować  8-)

http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-blue-plain/C542.html?start=25&cgid=Jackets&prefn1=collection&prefv1=Spring%2FSummer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.