Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Zamsz jest dość krótko przycięty i nie sprawia wrażenie bardzo "mięsistego", nad czym trochę ubolewam, ale może tak lepiej wyszło w konfrontacji ze skórą.

Jakość w odniesieniu np. do Yanko jest wyraźnie słabsza, a przy woskowaniu i polerce na połysk nosków, skóra bardzo mocno zawilgła od kilku kropli wody, co jest dość denerwujące (łatwiej poleruje mi się G&B). Ale generalnie jestem zadowolony, tylko muszę się przyzwyczaić do dwóch kolorów butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dużego rabatu na Herring Shoes jeszcze nie widziałem. Kupiłem Herring Charles II opisane jako slight seconds za... 137 gbp. Za kosztujące tyle samo w cenie regularnej Herring Edward II zapłaciłem 175 za seconds. Ciekawe, czy ktoś się rąbnął przy wpisywaniu rabatu, czy może są trochę bardziej uszkodzone niż"slight". Jutro/pojutrze się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Rok temu w takiej samej cenie nabyłem Herring Fencote, opisane jako slight seconds, więc pewnie to nie błąd; jednak rzeczywiście w mojej opinii defekty nie były "slight'. Było to po prostu obuwie kategorii "seconds".

3 skazy na cholewce:

 

df1S1uT.jpg

huViKx9.jpg

CCr9Vtb.jpg

 

Do tego jakiś problem z hmmm "nadmiarem" materiału w lewym bycie (o dziwo usterka jedynie wizualna, nie odczuwałem gorszego trzymania stopy:

UflqGl9.jpg

 

Zadałem pytanie obsłudze sklepu odnośnie tego nadmiaru materiału, czy podczas użytkowania nie grozi to zdefasonowaniem buta. Odpisali, że gwarantują, iż nie będzie z tym najmniejszego problemu, do tego zaproponowali częściowy refund i obniżyli cenę do 100GBP. Po roku użytkowania rzeczywiście nie ma z tym żadnego problemu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm według Herringa moje oznaczone były jako slight seconds, ponieważ był to zwrot. Żeby ich zacytować:

 

CUSTOMER RETURNS are shoes that are perfect quality but have been tried for size and returned by a customer. They will only have been worn indoors but may have some marks on the sole or a slight crease in the upper. We always want you to get perfect shoes so we cannot sell them at full price, due to these minor marks. They are new, first quality shoes at a discount. They are the best value shoes you can buy.
 
Jeżeli faktycznie tak będzie, to chyba jestem w stanie zaakceptować parę rysek na podeszwie i małe zagięcie na cholewce w zamian za 160 funtów rabatu. Jak dojdą, napiszę czy było warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiłeś doskonale, Fencote w szerszym opisie były również opisane jako slight seconds, a nie customer returns.

Ale jakiś czas temu nabyłem również Herring Reading - slight second - customer return właśnie. Rewelacja, pełnowartościowe obuwie, miało po prostu kilka rysek na podeszwie. Z tym, że rabat sięgał "tylko" 20-30%, nie pamiętam teraz dokładnie.

Prawdopodobnie trafiłeś naprawdę wyjątkową okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm według Herringa moje oznaczone były jako slight seconds, ponieważ był to zwrot. Żeby ich zacytować:

 

 

 
Jeżeli faktycznie tak będzie, to chyba jestem w stanie zaakceptować parę rysek na podeszwie i małe zagięcie na cholewce w zamian za 160 funtów rabatu. Jak dojdą, napiszę czy było warto.

 

Herring wszystkie zwroty od klientów sprzdaje za 50% ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.