Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Buty doszły. Z pewnością nie są to "perfect quality shoes with some marks on the sole or a slight crease in the upper", a tak były opisane na stronie, to są ewidentne seconds. Załączam zdjęcia i od razu mam pytanie, da się to zapastować? Jeżeli tak, to pewnie i tak je zostawię, bo 137 funtów za buty robione przez AS to nie jest dużo. Zdjęcia wysłałem również do Herringa z pytaniem czemu źle opisali produkt na swojej stronie, jestem ciekaw co odpowiedzą.

post-5706-0-86237500-1438192021_thumb.jp

post-5706-0-13039000-1438192022_thumb.jp

post-5706-0-47361600-1438192022_thumb.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty doszły. Z pewnością nie są to "perfect quality shoes with some marks on the sole or a slight crease in the upper", a tak były opisane na stronie, to są ewidentne seconds. Załączam zdjęcia i od razu mam pytanie, da się to zapastować? Jeżeli tak, to pewnie i tak je zostawię, bo 137 funtów za buty robione przez AS to nie jest dużo. Zdjęcia wysłałem również do Herringa z pytaniem czemu źle opisali produkt na swojej stronie, jestem ciekaw co odpowiedzą.

attachicon.gifIMG_0593.JPG

attachicon.gifIMG_0594.JPG

attachicon.gifIMG_0595.JPG

Całkiem możliwe że klient zwrócił gdyż buty miały wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanie dobrego buta, zdaję sobie z tego sprawę i miałem tego świadomość przy zamawianiu butów. Rabat 55% wydawał mi się zbyt duży na buty, które po prostu noszą ślady przymierzania. I jak już pisałem, o ile ktoś potwierdzi mi, że te czarne smugi można ładnie zapastować (a może lepiej spróbować renomatu?), to buty zatrzymam bo są bardzo ładne i ze świetnej skóry. Ale nie zmienia to faktu że opisali je na swojej stronie jako "perfect quality shoes"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin:

Sęk w tym, że oni je opisują jako perfect quality with some marks on the sole or slight crease on the upper, więc w teorii ryzyka takich "mazów" nie powinno być. Zresztą, właśnie dostałem mail od Herringa, zgodzili się ze mną i zaoferowali mi 37 funtów dodatkowej zniżki z powodu błędnego opisu na stronie. Za 100 funtów to chyba grzech nie brać takich butów? Swoją drogą ich świetne, proklienckie podejście bardzo mi się podoba i z pewnością jeszcze niejeden raz zakupię jakieś buty w ich sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że rabat zaproponowali sami z siebie, czym zaimponowali mi jeszcze bardziej. Ja napisałem do nich, że buty i tak zatrzymam, bo cenę uważam za bardzo dobrą, ale chciałbym wiedzieć, czy w butach opisanych jako customer return takie wady mają prawo się zdarzać (żebym wiedział czego oczekiwać przy kolejnych zamówieniach). Na co oni odpisali, że takich wad nie powinno być, przepraszają i że zrobią mi dodatkowo zwrot na 37 funtów (a i tak wiedzieli, że jestem zadowolony z ceny za jaką je kupiłem i że zatrzymałbym je i bez tego!). Po prostu wzorowe podejście!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin:

Sęk w tym, że oni je opisują jako perfect quality with some marks on the sole or slight crease on the upper, więc w teorii ryzyka takich "mazów" nie powinno być. Zresztą, właśnie dostałem mail od Herringa, zgodzili się ze mną i zaoferowali mi 37 funtów dodatkowej zniżki z powodu błędnego opisu na stronie. Za 100 funtów to chyba grzech nie brać takich butów? Swoją drogą ich świetne, proklienckie podejście bardzo mi się podoba i z pewnością jeszcze niejeden raz zakupię jakieś buty w ich sklepie.

Zgadzam się w 100%, że buty zostały zle opisane. A 100 GBP za AS (nawet z taką skazą) to świetna cena. Gratuluję zakupu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie co powiecie na ten model http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?colset=1&styleid=437&shoeid=8803&brandid=6&catid=84&oldcolid=4735&stype=0&colourid=4736
Szukam longwingów w cenie do 700 zł, pierwsze bardziej poważne buty dla mnie.  Może ktoś posiada taki model?  Czytałem cały wątek,  pytanie o rabat na pierwsze zakupy, co trzeba do nich napisać, żeby dostać może te 10 procent na zakupy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie wszystkich.

 

Ośmielam się prosić o wsparcie i radę, jako że ostatnio dojrzałem wreszcie do inwestycji w wysokiej jakości obuwie. Zaglądam od jakiegoś czasu na stronę herringshoes i moją uwagę przykuła pewna ciekawostka.

Otóż, aktualnie model Herring Hampstead dostępny jest niejako w dwóch wersjach:

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=8133&stype=1&selectedsizeid=8&selectedfitid=2- wersja tańsza, skóra "black polished"

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=452- wersja droższa, skóra "Black Calf"

 

Oczywiście czytałem opis obu rodzajów wykończenia skór na stronie, mam podejrzenie, że po prostu kilka egzemplarzy z jakichś względów miało gorszą jakość wobec czego zostały mocniej "spolerowane" (czy to możliwe?).

 

Pytanie do szanownych forumowiczów - czy warto zapłacić dodatkowo 500 zł za jakość skóry "calf"? Ma ktoś porównanie, jaka jest realna różnica?

 

Aha, rozważam jeszcze ten model - z uwagi na nadchodzącą zimę, gumowa podeszwa wydaje się być jednak rozsądnym wyborem:

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=5863

 

Liczę na wszelkie sugestie bardziej doświadczonych kolegów.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć jeszcze uwagę na kraj pochodzenia butów. Te tańsze modele często nie są produkowane w Wielkiej Brytanii, co może wskazywać na trochę niższą jakość. Z resztą niższa cena z czegoś musi wynikać. Może lepiej tego rodzaju buty kupić w kolorze brązowym? To już moja osobista preferencja oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  Panowie za błyskawiczną reakcję.

 

@Pubish - przeczytaj na ten temat zasoby forum. Odpowiem przewrotnie: nie warto wydać 700 zł na buty z polerowanej skóry.

 

I właśnie o taką męską opinię mi chodziło. :) To tylko przemawia do rozsądku, żeby nie łapać się naiwnie na promocje...

 

Zwróć jeszcze uwagę na kraj pochodzenia butów. Te tańsze modele często nie są produkowane w Wielkiej Brytanii, co może wskazywać na trochę niższą jakość. Z resztą niższa cena z czegoś musi wynikać. Może lepiej tego rodzaju buty kupić w kolorze brązowym? To już moja osobista preferencja oczywiście.

 

To kolejna kwestia do rozważenia - czy angielska produkcja jest warta dodatkowych 300 zł ;) Natomiast jeśli chodzi o brązowe, to osobny temat, którego na razie nie chcę poruszać - zimna kalkulacja versus chęć kupienia od razu kilku par :) Na razie szukam konkretnie semi-brogsów, do "zastosowań" biurowo-biznesowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.