Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Another reminder that our winter sale will be going live on Tuesday 8th, but there will be early bird access on Monday 7th for anyone who is signed up to our mailing list or already a customer.

There will be some superb deals on hand-selected shoes that are not to be missed. Click the link below to enter your details and get your priority access to our sale on Monday.

 

post-6462-0-36481600-1449353130_thumb.jp

 

 

Przeklejone z fejsbuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno przymierzałem się do tych Churchili, ale skoro jadą do mnie AS Charles II od fana_dobrego_buta to doszedłem do wniosku, że się wstrzymam. Chociaż cena jest kusząca. Swoją drogą zastanawiałem się dlaczego wycofali Churchille w brązie podczas Black Friday (były tylko czarne i burgundowe na gumie). Teraz już wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe o której zaczynają, bo ja nadal nic nie mam. ;/g

Edit: Eh..., widzę, że jak zwykle problemy z wysyłaniem mailingu przy wyprzedażach. Mimo bycia lojalnym klientem, zapewne dostanę maila dopiero jutro, a tymczasem najlepsze kąski już dzisiaj pójdą. Niech sobie takie podejście ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ten link, to trochę biedna ta wyprzedaż. W moim rozmiarze jest tylko kilka par Barkerów z niższej linii i Herringów robionych przez Barkera. Na dodatek wszystko czarne. Może to i dobrze, bo już w tym roku miałem nie kupować butów.

 

Edycja: A jednak to nie ten link, właśnie dostałem e-mail od Herringa. Sporo ciekawych butów w dobrych cenach. Na szczęście nie ma Moriarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ten link, to trochę biedna ta wyprzedaż. W moim rozmiarze jest tylko kilka par Barkerów z niższej linii i Herringów robionych przez Barkera. Na dodatek wszystko czarne. Może to i dobrze, bo już w tym roku miałem nie kupować butów.

 

Jeszcze raz kliknij na link, już jest zwiększona oferta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się i czytaj co Ci się dalej wyświetli :)

Dzięki za trik ;D

Dwie pary zamówione. Paradoksalnie nie eleganckie, ale

1. górskie Bossano (akurat jadę po wigilii w góry a i do casualowych zestawów miejskich na zimę też się przydadzą - oby tylko pasowały, bo w Herrigowych UK 12 jestem na styk i w niektórych kopytach się nie mieszczę ;/)

2. Casualowe Loake Labone - za 350 zł grzech nie wziąć. Na szczęście Loake już ma mniej zmienną rozmiarówkę i 12 się mieszczę. Szczególnie, że zamszowe, to łatwiej rozchodzić :)

Dwie pary eleganckich zostawiam w nadziei, że doczekają half pice albo less that half price.

1. czarne Stratford, do szarych flanelowych i ciemnych spodni i garniturów.

2. Tan Harvey albo Navy Leamington na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.