Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z butami Herringa robionymi w Hiszpanii? Warte to coś?

 

 

 

Też się zastanawiam nad Tivertonem, ale mam właśnie obawy o jakość skóry...

 

Mam Herring Totnes z zeszlorocznej wyprzedazy i jestem zadowolony. O ile pamietam, pare razy pokazywalem je na forum. Skora dobrze przyjmuje kosmetyki, nie bylo zadnych wad i moim zdaniem calkiem ladnie sie zlamala. Do podeszwy Dainite i ogolnej jakosci takze nie mam zastrzezen.

Przy cenie 125 funtow to jest moim zdaniem dobry zakup.

 

Ps. Przepraszam, ale aktualnie nie mam dostepu do polskich znakow.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem najnowsze nabytki i postanowiłem zrobić wstępną relację.

Na początek Herring Tiverton.

Model split-toe derby, na który polowałem od jakiegoś czasu. Gumowa podeszwa Dainite, kolor mid-brown, skóra scotch grain (przynajmniej tak mi się wydaje, mogłem pomylić nazwy).

Buty są dość obszerne ale nie ma niespodzianek z rozmiarem - model porównywalny np. z G&B Levet, Berwick 3010 albo Cheaney Avon.

Pierwsze wrażenie pozytywne. Buty wykonane są starannie, nie zauważyłem żadnych niedoróbek. Skóra jest miękka, dość gruba i z wyraźną fakturą.

Myślę, że od pierwszego założenia będą się dobrze nosić i świetnie się sprawdzą w bardziej casualowych stylizacjami. Do garnituru ich nie założę, ale zestaw z zimową marynarką albo grubszymi, flanelowymi spodniami (ewentualnie jeansami albo chinosami) powinien dobrze z nimi współgrać.

Na koniec parę zdjęć. Wybaczcie, ale talentu do tego nie mam zupełnie :)

904cd712940049581d6e8d8698ae315a.jpg

c8fa605772cb8e6961b8a855dabd9d60.jpg

c60270c5f7d53832f1b533f18a279a77.jpg

d29b01daf67e632e45d7ad96efafbad7.jpg

Wkrótce Herring Devoke by Cheaney :)

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je wziąłem na próbę (chociaż zasadzam się na AS Charlton) - na gorszą, jesienną pogodę (na którą chyba się nie zanosi). Wyglądają ładnie.

 

Ile czasu szła do Ciebie przesyłka od chwili zakupu? Ja dzisiaj kupiłem ok. 15, ale nadal nie ściągnęło mi kasy z konta (tylko blokada), jest też status "not sent". Mam nadzieję, że mają na stanie (były ostatnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorentz zamówiłem wczoraj o 14, doszły dzisiaj koło południa. Ale jeszcze wczoraj dostałem informację o wysłaniu paczki (z przewidzianym terminem dostawy na jutro :) ) i tracking do DHL'a. 

 

Właśnie zaliczyłem premierowy spacer. Tak jak przypuszczałem, są wygodne od pierwszego założenia. W jednym trochę "lata" mi pięta, ale jeżeli to się nie zniweluje samoistnie, to jestem przekonany że wkładka albo podpiętek/zapiętek rozwiążą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z racji mojego dopytywania się na forum o link do wyprzedaży, chciałem pochwalić się nabytkiem, a co!

Herring Rewe II 8.5.

Kopyto jest dość masywne, buty są na podeszwie Dainite, też stosunkowo grubej (co nie wynika wprost z opisu, ale dla mnie jest to zaletą). Prezentują się super, pasują też super, ogólnie super :)

Dostawa ekspresowa, 22h30m :)

Poniżej ilka fotek, już po pierwszej pielęgnacji:

post-773-0-76058400-1449773711_thumb.jpg

post-773-0-35695900-1449773727_thumb.jpg

post-773-0-07564300-1449773737_thumb.jpg

 

Pozdrawiam!

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herring Devoke by Cheaney.

Jezeli chodzi o jakość, to bez niespodzianek - jest rewelacyjnie. Świetna skóra, staranne i pozbawione niedoróbek wykończenie. Ale po Cheaney trudno spodziewać się czegoś innego :)

 

 

Świetne, chyba smuklejsze od Tivertonów? A jak wypada porównanie skóry? Duża przewaga na korzyść Cheaney'ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.