Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej z tą skórą na pewno nie będzie. Dainite, czy GYW, to nie żaden powód do zostawiania. Osobiście wolałbym wydać już te 90 funtów np. na Gordony - przykładowo https://www.sklep.klasycznebuty.pl/1063,gordon-and-bros-3859-brown.html, niż mieć buty markowe w nieokreślonym gatunku, poniżej jakiejkolwiek normy, jeżeli chodzi o jakość skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wróciły do sprzedaży świetne split-toe derby, które wiele razy na forum pokazywał @blekit - Herring Tiverton! Gdybym nie kupił już w międzyczasie Westonów, to nie zastanawiałbym się nawet sekundy przed zakupem :) Szczególnie przy obecnym kursie funta.

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?brandid=6&shoeid=9759

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, jak odsyłacie buty do Anglii? Kupiłem model Dune rozm. 6,5 F i są za duże więc muszę odesłać. W DHL za paczkę trzeba zapłacić 200zł, pisałem do Herringa czy mają jakieś rabaty w DHL ale niestety nie a życzą sobie tylko tego kuriera. Innym rozwiązaniem jest opcja Colect plus, korzystaliście z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,

chciałbym kupić Herringi Reading ale podejrzewam, że bardziej odpowiada mi tęgość G. Wyczytałem na forum, że produkuje dla nich Loake. Tylko tam nie mogę znaleźć rozróżnienia na tęgości jak to ma miejsce na stronie Herringa. Można gdzieś stacjonarnie przymierzyć dokładnie te kopyto G, a może ktoś zna nawet konkretny model Loake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Panowie, potrzebuję porady w związku z rozmiarówką Herringa - chodzi o ten model: http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?shoeid=7303&brandid=6

Podobno kopyto 109 jest lekko wydłużone. W Gordonach na kopycie Fabian noszę 40, w Berwickach 3637 - 6, stopa 26 cm. Czy 6,5 UK w tych Holmes II będzie odpowiedni? Na jesień/zimę chyba warto wybierać buty, które mają trochę luzu czy tak? Poza tym, po doświadczeniu z Berwickami mam już dość dopasowywania się butów przez cały miesiąc i do tego przy użyciu shoe stretcha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Herring z okazji Black Friday rzucił na przecenę mnóstwo butów Wildsmith. Nie chce mi się teraz szukać informacji o firmie, ale patrząc po zdjęciach jestem prawie pewien że buty są robione przez Alfred Sargent (a przynajmniej dostrzegam bardzo dużo podobieństw). Cena na wszystkie pary to niecałe 190 funtów, buty w pierwszym gatunku. Jeżeli to faktycznie AS, to oferta jest rewelacyjna. 

Niektóre buty wyglądają bardzo podobnie (i nawet nazywają się tak samo) jak buty robione przez AS dla A Fine Pair of Shoes np. modele Brunswick, Piccadilly, tyle że mają zamknięty kanał szycia podeszwy, buty AFPOS miały otwarty. Strzelam zatem, że to buty robione przez AS o jakości gdzieś pomiędzy AS Exclusive i AS Handgrade... AS dla Herring/AFPOS a AS Exclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS kupił jakiś czas temu markę Wildsmith. Za SF:

Wildsmith don't use Bakers oak bark tanned soles but cheaper chestnut tanned ones (still good though) and the waist is less beveled than on AS (but still as narrow). When it comes to the quality of the upper leather [...] it seems to be more or less on pair with AS exclusive. AS Handgrade is in another league here, and the sole work on those is also more refined.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.