Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka jest lepsza, ale na razie trudno mi określić o ile. Jeżeli chodzi o kopyto, to w Devoke jest sporo smuklejsze.

 

Szkoda, że zrobili tylko w burgundzie... W wersji richmond dali mahoń i czekoladowy brąz. Gdyby w tym kolorze zrobili Devoke to bym się nie zastanawiał nawet chwili. Daj znać proszę za jakiś czas jak z jakością skóry, łamaniem. Jestem tym żywo zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez celowalbym w Walnut (tym bardziej że moje drugie trzewiki to burgundowe Yanki), ale przecena zrobiła swoje. I myślę że nie będę żałował :)

 

Ja mam łącznie 5 par Cheaney'ów i zakupu żadnej z nich nie żałuję, także możesz być spokojny :)

Bardziej mnie martwi, że im dłużej patrzę na zamieszczone przez Ciebie zdjęcia, tym jestem bliższy podjęcia decyzji o zakupie tych trzewików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły dzisiaj i moje Herringi, niestety wraz z nimi DHL przyniósł rozczarowanie.

Pomijam, że przy rozmiarze 9,5, który przeważnie pasuje, tutaj się utopiłem.

Natomiast w mojej opinii te buty kwalifikuję się co najwyżej jako seconds. Nie robiłem sobie wielkich nadziei, ale wydaje mi się, że to przesada. Po pierwsze różna jest faktura skóry pod przyszwą - w jednym bucie wyraźna i chropowata, w drugim jakby wypolerowana i spłaszczona. W prawym bucie krzywe przeszycie na nosku. Nad obcasem przejaśnione plamy i purchel skóry, który ugina się pod naciskiem palca. O drobnych rysach i zadrapaniach, które trudno uchwycić na zdjęciu już nie wspominam.

Zerknijcie proszę na zdjęcia, bo może przesadzam i w tej klasie można na tego typu niedoróbki przymknąć oko? Buty wracają do sklepu.

 

post-6462-0-37434000-1449861157_thumb.jp

 

post-6462-0-86190900-1449861174_thumb.jp

 

post-6462-0-00613600-1449861199_thumb.jp

 

post-6462-0-31868700-1449861221_thumb.jp

 

post-6462-0-92655700-1449861247_thumb.jp

 

post-6462-0-52648400-1449861274_thumb.jp

 

post-6462-0-86051300-1449861297_thumb.jp

 

post-6462-0-47583500-1449861321_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelna zasada przy kupnie butów przez internet - jak cokolwiek nie pasuje to odsyłamy. 

Nie mówię, że Herring to zła firma, wielu użytkowników kupiło u nich piękne buty (czego zazdroszczę ;) ). Ja sam mam podobne doświadczenia co ty.

Dobrze zrobiłeś, że odesłałeś. A mogę spytać ile kosztowały te `seconds`? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelna zasada przy kupnie butów przez internet - jak cokolwiek nie pasuje to odsyłamy. 

Nie mówię, że Herring to zła firma, wielu użytkowników kupiło u nich piękne buty (czego zazdroszczę ;) ). Ja sam mam podobne doświadczenia co ty.

Dobrze zrobiłeś, że odesłałeś. A mogę spytać ile kosztowały te `seconds`? 

 

Jeszcze nie odesłałem, bo dopiero 2 godziny temu otworzyłem przesyłkę. Kosztowały 125 funtów. Była to wyprzedaż Herringa (trwająca), ale buty nie były oznaczone jako seconds. Zgodzisz się jednak, że raczej powinny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, gdyby rozmiar był prawidłowy (a rozumiem, że są ewidentnie za duże i wkładka nie pomoże - zresztą nie polecam takiego rozwiązania bo to trzymanie butów na siłę) to zastanowiłbym się nad napisaniem maila do Herringa o rabat na przyszłość. Natomiast jeżeli ci się podobają to możesz rozważyć jeszcze opcję wymiany na mniejszy rozmiar, w nowej parze może nie będzie takich kwiatków. Finansowo nie wyjdzie to też źle, bo wysyłają wtedy na swój koszt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Herriing Holmes II seconds , kupione z fabryki AS. Wada  to pęknięcie skóry na jednym bucie, które jest widoczne, jednak w nie rzuca się w oczy. Jestem bardzo zadowolony:

 

post-3391-0-02024400-1449862773_thumb.jp

post-3391-0-80433800-1449862774_thumb.jp

post-3391-0-71492500-1449862775_thumb.jp  - w rzyczywistości nie wygląda to zle a gdy buty są na nogach to praktycznie niewidoczne

 

Kopyto AS 109 jest bardzo wygodne. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, gdyby rozmiar był prawidłowy (a rozumiem, że są ewidentnie za duże i wkładka nie pomoże - zresztą nie polecam takiego rozwiązania bo to trzymanie butów na siłę) to zastanowiłbym się nad napisaniem maila do Herringa o rabat na przyszłość. Natomiast jeżeli ci się podobają to możesz rozważyć jeszcze opcję wymiany na mniejszy rozmiar, w nowej parze może nie będzie takich kwiatków. Finansowo nie wyjdzie to też źle, bo wysyłają wtedy na swój koszt. 

 

Wkładka pewnie by pomogła, ale tylko chwilowo - po rozbiciu buty byłyby za luźne, teraz po zasznurowaniu mogę włożyć za piętę palec wskazujący.

Nie ma mniejszego rozmiaru, już wykupili. Zastanawiam się, czy można im zaproponować, że odeślę na swój koszt i kupię inny model z jakimś rabatem i wysyłką na ich koszt? Czy to już przegięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy kupiłem przecenione buty, które okazały się mieć wady klasyfikujące je jako seconds napisałem i dostałem dodatkową zniżkę (za Charles II zamiast 137 funtów ostatecznie zapłaciłem 100). Gdyby rozmiar Ci pasował zaproponowałbym pewnie powalczenie o takie samo rozwiązanie... ale skoro buty są za duże to niestety nie ma sensu, chyba nie pozostaje Ci nic innego, jak je zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy kupiłem przecenione buty, które okazały się mieć wady klasyfikujące je jako seconds napisałem i dostałem dodatkową zniżkę (za Charles II zamiast 137 funtów ostatecznie zapłaciłem 100). Gdyby rozmiar Ci pasował zaproponowałbym pewnie powalczenie o takie samo rozwiązanie... ale skoro buty są za duże to niestety nie ma sensu, chyba nie pozostaje Ci nic innego, jak je zwrócić.

 

Napiszę do nich, zapytam o ewentualny rabat. Sam butów nie zatrzymam bo są za duże, ale jeżeli któryś z kolegów byłby zainteresowany odkupieniem butów (w cenie Herringa z rabatem, jeżeli go przyznają) to proszę o wiadomość na PW. Jeżeli nie będzie zainteresowania to buty po prostu odeślę, na szczęście kupowałem przez PayPal więc powinni zwrócić koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holmes II są robione tylko na kopycie 109, natomiast AS Miller na 3 różnych: 19, kt jest prawie identyczne do 109, następnie na kopycie 53, kt w Herringu nazywa się 1966, oraz na 48, kt jest podobne do kopyta 99. Dodatkowo Miller to wyższa półka Handgrade, jakością wykonania i materiałów podobne do Herringów na kopycie 1966.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów, którzy przechodzili już procedurę zwrotu w Herring Shoes. Czym najlepiej odesłać im buty? Chcę zmieścić się w 120 zł, bo tyle refunduje PayPal. Paczka priorytetowa Poczty Polskiej?

 

Wysyłałem w zeszłym tygodniu buty do UK poprzez furgonetka.pl - masz do wyboru DPD, GLS, o innych nie piszę bo są drogie. Ja płaciłem coś niecałe 70 zł (wysyłka 5 par).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mam jeszcze prośbę, bo nie mogę dogadać się z tym typkiem z Herringa. W sensie rozumiem to literalnie, ale nie rozumiem sensu.

Zapytałem jaki będzie koszt wysyłki do Polski butów, jeżeli kupię model droższy (zwracając tamte buty).

 

Odpisał mi: "If the new exchange pair are more expensive i will send you a  Paypal money request for the extra".

 

I zachodzę w głowę o co mu chodzi... Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.