Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Markus napisał:

Sportowe buty noszę w rozmiarze 45 , długość wkładki w większości moich butów to 28,5 cm

W zakupionych Herringach wkładka ma 30cm. 

 

Wyglądają dobrze, ale sam musisz stwierdzić, czy czujesz się w nich wygodnie. To jedyny wiarygodny wskaźnik dopasowania. 

W butach klasycznych długość wkładki nic nie mówi o dopasowaniu, bo buty mają różne kształty kopyt. Buty o tym samym romziarze 44 np. C&J Tetbury pewnie miałyby wkładkę (gdyby tam było coś takiego) o 2 cm dłuższą niż Merrmin na Hiro, a mimo to obie pary są dla mnie idealnie dopasowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic strasznego, ale dla porównania - Meermin z takimi przebarwieniami można kupić na eBayu za 2/3 (często mniej) ceny salonowej.

 

Bardzo lubię Herringi (mam 2 pary), ale kupując takie buty w regularnej (czy nawet wyprzedażowej, ale nie ze względu na uchybienia konkretnych egzemplarzy) cenie oznaczone jako pierwszej jakości nie akceptowałbym takich wad.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuję się tymi wybarwieniami, ale buty by Cheaney w pierwszym gatunku nie powinny tak wyglądać.

Sklep zaproponował darmowy zwrot. Gdybym miał stopę F nawet bym się nie zastanawiał, bo wybór ciekawych butów w regularnej szerokości jest duży.  To jest kopyto 205 G i na moje nieco szersze stopy pasuje idealnie, stąd publiczne "użalanie" się nad butami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szrama z tyłu to tylko nadmiar barwnika na delikatnym zmarszczeniu. Ale rzeczywiście spodziewałem się lepszej skóry.

Poprosiłem o rabat. Jeśli go dostanę, buty zatrzymam. Jeśli nie... pewnie też:-). Chyba tak mam, że w wygodnych butach obniża mi się ostrość widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grafa napisał:

Ta szrama z tyłu to tylko nadmiar barwnika na delikatnym zmarszczeniu

Tylko, że w tym miejscu takie zmarszczenie raczej nie powinno mieć miejsca. Oznacza to, że najprawdopodobniej w procesie ćwiekowania pięty, skóra nie została dobrze naciągnięta, lub też pojawiło się małe załamanie poprzeczne na zakładach. Niby nic wielkiego i raczej nie powinno się nic dziać, ale czasem różnie bywa. Sprawdź wewnątrz, czy w tym miejscu nie ma tego załamania na pięcie. Jeśli nie - to ok, jeśli by było, to mogą być załamane, lub źle uformowane zakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma rozmiarówka Herringów w stosunku do Yanko? Rozmiar stopy 28cm. Trzewiki Yanko rozmiar 43(UK9).

Czy zatem Herringi w rozmiarze 42,5 model Fineshade (kopyto wydaje się wyraźnie szersze niż Yanko 960) nie okażą sie za małe?

https://www.herringshoes.co.uk/herring/fineshade_brogue-boots/brown-deerskin/sale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Proszę o poradę w sprawie herringów.

Czy ten model https://www.herringshoes.co.uk/herring/rackenford_oxford/black-calf/sale za tą cenę (w tej chwili około 710 zł z przesyłką) to najlepsza opcja czarnych oksfordów za taką kwotę? Zastanawiam się też nad oksfordami od crownhill'a, które cenowo wypadają podobnie. Które buty w takim razie są za tą kwotę lepszym zakupem? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, proki1971 napisał:

Mam ten model . Uważam ze za te cenę to rozsądna propozycja zarówno jeżeli chodzi o sam wygląd / kopyto jak i jakość skory . W tego typu bucie preferuje jednak dynamiczniejsza kopyto jak np. 91od Yanko

Dzięki, a powiedz mi jak z tęgością tego kopyta? Tak się składa, że mam dość wysokie podbicie (np meerminów w swoim standardowym rozmiarze nie dam rady w ogolę założyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.