Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa okazja - Herring Stratford 7.5 za 99 GB- http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=3097&x=1

Wziąłem, faktycznie było warto. Rozmiar co prawda na styk, ale się rozchodzą. Jestem pozystywnie zaskoczony szybkością realizacji zamówień Herringa (zamówiłem środa ok.1:00 w nocy, doszły dziś o 10). Jedyny mankament to pudełko w opłakanym stanie (przerwane w 3 miejscach), ale to przeżyję. Dostałem też pastę do butów Herringa, to normalne czy bonus do butów z kategorii "seconds"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem, faktycznie było warto. Rozmiar co prawda na styk, ale się rozchodzą. Jestem pozystywnie zaskoczony szybkością realizacji zamówień Herringa (zamówiłem środa ok.1:00 w nocy, doszły dziś o 10). Jedyny mankament to pudełko w opłakanym stanie (przerwane w 3 miejscach), ale to przeżyję. Dostałem też pastę do butów Herringa, to normalne czy bonus do butów z kategorii "seconds"?

Gratuluję zakupu!!! Może kilka zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knightsbridge wymienione z 7G na 6.5G dojechały dzisiaj rano. W sumie kalendarzowo wyglądało to tak:

 

  • poniedziałek: zamówienie 7G, wysłane 7G
  • wtorek: odbiór 7G
  • środa: kurier zabrał 7G do zwrotu
  • czwartek: zwrot dotarł do Herringa
  • piątek: wysłane 6.5G
  • poniedziałek: odebrane

więc tempo z wymianą iście ekspresowe. Trzy wysyłki na ich koszt w sumie, więc tym bardziej jestem pod wrażeniem.

 

Same buty natomiast - tym razem, zdaje się, trafiłem :) Na kocu okazały się idealne, dobre na szerokość i dobre na długość. Po paru minutach chodzenia po kocu jak nic mnie nie uwierało i byłem przekonany, że na pewno nie mogę już zamówić mniejszych, odważyłem się na rundkę po całym mieszkaniu, która może zostawić ślady na podeszwie i uniemożliwić zwrot. Po parunastu minutach absolutnie uwielbiam te buty. Niestety, nie mam jak wziąć ich na spacer, bo na zewnątrz śnieg i plucha, ale jak tylko się wypogodzi, to zobaczę jak się w nich chodzi na dłuższej trasie.

 

Na razie jestem bardzo zadowolony i na pewno upoluję u Herringa coś jeszcze. Mam nadzieję tylko, że nie okaże się, że to kopyto jest ultraszerokie i będę miał problem przy innych - ale wyjdzie w praniu. :)

 

Fotek na nogach nie wrzucam, bo przy domowych dżinsach buty stanowią niezły dysonans estetyczny ;-)

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg strony - od nigdy. Napisałem, że chcę zwrócić buty, bo nie dopasowałem (wcześniej prosiłem o pomoc w doborze rozmiaru na podstawie wymiarów stopy) - zaproponowali skorzystanie z ich konta DHL. Kurier przyjechał godzinę później i zabrał paczkę na ich koszt. Ciekawe, czy przy drugim zwrocie też by tak wyszło ;-) Ale nie mam już potrzeby tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knightsbridge wymienione z 7G na 6.5G dojechały dzisiaj rano. W sumie kalendarzowo wyglądało to tak:

...

...

 

Na razie jestem bardzo zadowolony i na pewno upoluję u Herringa coś jeszcze. Mam nadzieję tylko, że nie okaże się, że to kopyto jest ultraszerokie i będę miał problem przy innych - ale wyjdzie w praniu. :)

Nazwa kopyta jest przy każdym modelu w Herringu. Knightsbridge ma kopyto 026, więc wszystkie buty na tym kopycie w tym samym rozmiarze będę tak samo dobrze pasować. Te możesz zamawiać w ciemno. W tym wątku opisałem porównanie tego kopyta 026 z dwoma innymi kopytami używanymi u Herringa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.