Skocz do zawartości

Prawidła budżetowe i te droższe - dyskusje i porady


jfk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dzisiaj dostałem wiadomość z Bexleya o specjalnej cenie na prawidła cedrowe: 14.50 EUR/szt obniżonej z 29EUR. Oferta jest ważna do 13. marca.

O ile pamiętam w dawnej ofercie multibuy cena była jeszcze niższa a prawidła Bexleya są niezbyt ergonomiczne (nie mają "kółeczka" albo dodatkowego uchwytu a tylko wyprofilowanie tylnej części) ale może ta informacja komuś się przyda?

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

 

Mam do zakupienia  prawidła: 

 

są 3 opcje: 

 

1. 6 par od - Baxley - z przesyłką 108 Euro - cena za sztukę z ship = 75 zł 

2. 5 par od - Langer Messmer 101 Euro  - 86 zł 

3. no i z Polski ze sklepu szewskiego po - 63 zł 

 

Czy ktoś z Was może ma doświadczenia jakie są wasze rekomendacje powiem szczerze żę te Baxley - wyglądają najciekawiej ale czekam na wasze jakieś informacje. 

 

Pozdraiwam 

Edytowane przez waski
Polska pisze się DUŻĄ literą! Resztę traktuję jako literówki, które każdemu się zdarzają i nie poprawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Większość prawideł możesz nieco "zmniejszyć" dokręcając mocniej śruby znajdujące się z boku. Jeżeli masz prawidła zrobione przez producenta butów pod konkretne kopyto, to będą one wchodzić "na styk" ale tak powinno być. Jeżeli masz prawidła "uniwersalne" to takie wchodzące "na styk" mogą trochę rozepchać buty - żeby tego uniknąć dobrze jest przykręcić śruby albo nawet kupić prawidła pół rozmiaru/rozmiar mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym to "na siłę" o którym pisze szewc24 ma raczej zastosowanie do prawideł uniwersalnych, a nie robionych specjalnie pod dane kopyto. Na przykład prawidła Vass dedykowane do kopyta U, które mam w moich butach jest ciężko zarówno włożyć, jak i wyjąć, pasują tak "na styk", a mimo to nie rozpychają buta.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W zeszłym tygodniu odwiedziłem sklepszewski w wiadomym celu.

Niestety większość prawideł (rozmiar 44 )miała pęknięcia. Większe lub mniejsze ale były.

Aby skopletować 2 pary w miarę rozsądne, przeglądałem chyba 8 pudełek.

To tylko tak ku przestrodze.

Cały czas warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy z w/w firmą, miałem spore przygody na allegro ze Sprzedawcą: sklep_dbamobuty, to ta sama firma.

Prawidła pełne bukowe zamówiłem 9 lutego, dostałem je tydzień później, były mocno popękane. Zareklamowałem je i sprzedawca po 3 tygodniach przysłał mi prawidła na sprężynie, musiałem wykonać 4 telefony przez kolejny tydzień żeby dostać w końcu, to co zamawiałem.

Prawidła przychodziły bardzo słabo zabezpieczone: kartonik i sama folia, nawet nie bąbelkowa. Wydaje mi się, że lepiej dołożyć parę złotych i mieć większą pewność udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolony.

Zamówiłem 22, a wczoraj już paczka czekała w paczkomacie.

W "międzyczasie" dzwonił do mnie miły pan z obsługi z pytaniem, czy może zamienić model - bo tego, który zamówiłem chwilowo nie ma.

Prawidła w 100% ok, ładnie pachną, zero pęknięć czy uszkodzeń.

BTW - pojawiła się opcja premium - ale z relacji pracownika wynika, że to dokładnie to samo, tylko w innym opakowaniu in z woreczkami w komplecie.

Generalnie to moje trzecie zamówienie z tego sklepu - za każdym razem bardzo ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.