Skocz do zawartości

Prawidła budżetowe i te droższe - dyskusje i porady


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj dostałem wiadomość z Bexleya o specjalnej cenie na prawidła cedrowe: 14.50 EUR/szt obniżonej z 29EUR. Oferta jest ważna do 13. marca.

O ile pamiętam w dawnej ofercie multibuy cena była jeszcze niższa a prawidła Bexleya są niezbyt ergonomiczne (nie mają "kółeczka" albo dodatkowego uchwytu a tylko wyprofilowanie tylnej części) ale może ta informacja komuś się przyda?

 

Pozdr,

wojvv

Opublikowano (edytowane)

Witajcie 

 

Mam do zakupienia  prawidła: 

 

są 3 opcje: 

 

1. 6 par od - Baxley - z przesyłką 108 Euro - cena za sztukę z ship = 75 zł 

2. 5 par od - Langer Messmer 101 Euro  - 86 zł 

3. no i z Polski ze sklepu szewskiego po - 63 zł 

 

Czy ktoś z Was może ma doświadczenia jakie są wasze rekomendacje powiem szczerze żę te Baxley - wyglądają najciekawiej ale czekam na wasze jakieś informacje. 

 

Pozdraiwam 

Edytowane przez waski
Polska pisze się DUŻĄ literą! Resztę traktuję jako literówki, które każdemu się zdarzają i nie poprawiam
Opublikowano

Do cedrowych prawideł ze Sklepu Szewskiego nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Nie ma sensu przepłacać - efekt będzie taki sam.

Dziekuje własnie na tym potwierdzeniu mi zależało :-) dziekuję 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dobieracie rozmiar prawideł? Mam buty w rozmiarze 7 (czyli po naszemu 40 i 2/3), prawidła kupiłem w rozmiarze 41, ale mam pewne obawy, że zbytnio wypełniają but, bardzo ciasno wchodzą. 
 

Opublikowano

Większość prawideł możesz nieco "zmniejszyć" dokręcając mocniej śruby znajdujące się z boku. Jeżeli masz prawidła zrobione przez producenta butów pod konkretne kopyto, to będą one wchodzić "na styk" ale tak powinno być. Jeżeli masz prawidła "uniwersalne" to takie wchodzące "na styk" mogą trochę rozepchać buty - żeby tego uniknąć dobrze jest przykręcić śruby albo nawet kupić prawidła pół rozmiaru/rozmiar mniejsze.

Opublikowano

Nie możesz kierować się rozmiarem, bo każdy producent ma swoją rozmiarówkę. Prawidła powinny wypełniać buty, najbardziej w podbiciu, ale jednocześnie nie mogą być wkładane na siłę i rozpychać cholewki.

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Przy czym to "na siłę" o którym pisze szewc24 ma raczej zastosowanie do prawideł uniwersalnych, a nie robionych specjalnie pod dane kopyto. Na przykład prawidła Vass dedykowane do kopyta U, które mam w moich butach jest ciężko zarówno włożyć, jak i wyjąć, pasują tak "na styk", a mimo to nie rozpychają buta.

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Panowie,

W zeszłym tygodniu odwiedziłem sklepszewski w wiadomym celu.

Niestety większość prawideł (rozmiar 44 )miała pęknięcia. Większe lub mniejsze ale były.

Aby skopletować 2 pary w miarę rozsądne, przeglądałem chyba 8 pudełek.

To tylko tak ku przestrodze.

Cały czas warto

Opublikowano

Potwierdzam problemy z w/w firmą, miałem spore przygody na allegro ze Sprzedawcą: sklep_dbamobuty, to ta sama firma.

Prawidła pełne bukowe zamówiłem 9 lutego, dostałem je tydzień później, były mocno popękane. Zareklamowałem je i sprzedawca po 3 tygodniach przysłał mi prawidła na sprężynie, musiałem wykonać 4 telefony przez kolejny tydzień żeby dostać w końcu, to co zamawiałem.

Prawidła przychodziły bardzo słabo zabezpieczone: kartonik i sama folia, nawet nie bąbelkowa. Wydaje mi się, że lepiej dołożyć parę złotych i mieć większą pewność udanego zakupu.

Opublikowano

A ja jestem bardzo zadowolony.

Zamówiłem 22, a wczoraj już paczka czekała w paczkomacie.

W "międzyczasie" dzwonił do mnie miły pan z obsługi z pytaniem, czy może zamienić model - bo tego, który zamówiłem chwilowo nie ma.

Prawidła w 100% ok, ładnie pachną, zero pęknięć czy uszkodzeń.

BTW - pojawiła się opcja premium - ale z relacji pracownika wynika, że to dokładnie to samo, tylko w innym opakowaniu in z woreczkami w komplecie.

Generalnie to moje trzecie zamówienie z tego sklepu - za każdym razem bardzo ok!

Opublikowano

Ja niestety należę do tej samej grupy klientów co kolega flozbi. Zamówiłem sześć par, z czego dwie przyszły popękane. Rozmawiając ze sklepem usłyszałem, że mogę je wysłać do nich na własny koszt i może uwzględnią reklamację :) Dowcipnisie :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.