Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo mnie ciekawi: co zmieni częściowy brak rękawów przy takim upale jeżeli i tak będziesz miał na sobie marynarkę? :?

BTW - koszula z krótkim rękawem do marynarki to tak jakbyś chciał w płetwach jeździć na nartach. Jeżeli chcesz nosić takie koszule to naprawdę lepiej sobie odpuścić marynarkę/garnitur.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mnie ciekawi: czy jeśli panuje wielki, 40-sto stopniowy upał, koszula z krótkim rękawem do garnituru także absolutnie nie ujdzie?

Ja odpowiem Ci tak: prawdziwy mężczyzna robi to na co ma ochotę. Jeśli jesteś pewien, że nie dasz rady w długim rękawie to załóż krótki- będziesz się lepiej czuł=będziesz lepiej wyglądał.

Chociaż osobiście wolałbym ściągnąć marynarkę i podwinąć długi rękaw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki upał marynarka to zabójstwo (nawet wynalazki z bawełny/lnu i bez podszewki). Ja przy takiej temperaturze noszę zwykle cienką bawełnianą/lnianą koszulę z krótkim rękawem i przewiewne spodnie (powiedzmy lniane). Na szczęście w pracy nie mamy sztywnego DC. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mnie ciekawi: czy jeśli panuje wielki, 40-sto stopniowy upał, koszula z krótkim rękawem do garnituru także absolutnie nie ujdzie?

Ja odpowiem Ci tak: prawdziwy mężczyzna robi to na co ma ochotę. Jeśli jesteś pewien, że nie dasz rady w długim rękawie to załóż krótki- będziesz się lepiej czuł=będziesz lepiej wyglądał.

Chociaż osobiście wolałbym ściągnąć marynarkę i podwinąć długi rękaw.

Pozdrawiam

Prawdziwy mężczyzna chodzi wszędzie z koszulce i wytartych dżinsach...

Koszula z krótkim rękawem to taka sama wtopa jak sandały + biełe skarpety -> wybór należy do Ciebie, możesz być "prawdziwym mężczyznom" dla Animaes'a albo dla reszty świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o sytuację wyjątkową, gdy - przykładowo - jesteśmy uczestnikami jakiejś uroczystości z dress code'em przy 40-sto stopniowym upale.

NIE noszę koszuli z krótkim rękawem do marynarki. Prawdę mówiąc wcale takich koszul nie noszę. Byłem po prostu ciekawy Waszych opinii.

Drugie pytanie;

A co z koszulkami (t-shirt) do marynarki? Czy jest to zgodne z normami klasycznej męskiej elegancji? Jeśli jest (w co wątpie), to czy można zakładać koszule krótkim rękawem do marynarki sportowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.