swordfishtrombone Opublikowano 26 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Kwietnia 2016 Z cytowanego bloga: "W kolejnym poście (...) napiszę kilka słów na temat skracania rękawów marynarki. Ich długość stanowi jeden z najpowszechniejszych elementów złego dopasowania. Najczęściej są za długie. W rzeczywistości powinny sięgać do nasady kciuka." Albo ja nie wiem, co to jest nasada kciuka, albo już nie wiem co... EDIT (za prof. Janem Adamskim): Nadal chyba coś nie tak... 3 Cytuj
Aron Opublikowano 27 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 27 Kwietnia 2016 Tak samo jak Ty rozumiem nasadę kciuka. Do tego miejsca to może ewentualnie sięgać rękaw koszuli, a może być nawet minimalnie krótszy. Według mnie oczywiście. Cytuj
arsen Opublikowano 29 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Kwietnia 2016 Dla wielbicieli podcastów, bardzo dobrze zapowiadający się podcast "Gadka szmatka". Prowadzi go 3 blogerów z naszego podwórka, Mikołaj, Szymon oraz Łukasz. http://blueloafers.com/style-guide/gadka-szmatka-podcast-series/ http://alltiedup.pl/2016/04/gadka-szmatka-1/ http://www.outdersen.com/2016/04/gadka-szmatka-odc-1.html 5 Cytuj
Pratt Opublikowano 29 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Kwietnia 2016 Wczoraj wpadłem na taką ciekawostkę (eng.) http://www.futurity.org/scoby-fabric-kombucha-leather-1149392-2/ Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Fragment artykułu, którego przyznam się szczerze, że nie przeczytałem. "Tandetna koszulka z logo klubu piłkarskiego? To już przeszłość. W odzieży kibicowskiej dokonała się ewolucja. Nikogo nie dziwią koszule czy dizajnerskie płaszcze z logo klubu oferowane przez elitarne marki. Za to sportowcy wskakują w garnitury." Fajnie, że Vistula oficjalnym partnerem PZPN, jednak obawiam się konsekwencji w postaci nowych elementów na garniturach, krawatach i poszetkach. : Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,140303,19998560,szaliki-na-salony-salony-na-stadiony-moda-nasza-sportowa.html Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Będzie kolejna wizerunkowa "ekstraklasa", jak w metrze: http://www.szarmant.pl/nowe-ubrania-pracownikow-metra Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Będzie kolejna wizerunkowa "ekstraklasa", jak w metrze: http://www.szarmant.pl/nowe-ubrania-pracownikow-metra Mniemam, że efekt jaki daje połączenie jakości, kroju i dopasowania, to celowy estetyczny krok w tył podyktowany respektem do pasażera. Cytuj
mr.vintage Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Fajnie, że Vistula oficjalnym partnerem PZPN, jednak obawiam się konsekwencji w postaci nowych elementów na garniturach, krawatach i poszetkach. : Na chwilę obecną jest dyskretnie, czyli mały haft na listwie brustaszy i krawat z motywem biało-czerwonym, choć ten ostatni wyszedł im jako czerwono-biały i ktoś musiał robić przeróbki w programie graficznym. Tutaj zdjęcie z backstage'u sesji (krawat czerwono-biały): https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/12924438_1084378531585652_5016539306996793981_n.jpg?oh=658068fccbfa7209bed8e9f82af5ecfb&oe=57B551FE&__gda__=1469704385_5dfbfa043c61c81b6a24f347ffc3635f a tutaj zdjęcie z fan page'a Vistuli zamieszczone kilka dni później (krawat jest już biało-czerwony): https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/t31.0-8/12983273_1090847817605390_3974673170201033420_o.jpg 3 Cytuj
Parmigiano Opublikowano 2 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 2 Maja 2016 Jaki jest kolor tkaniny,czarny? Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 3 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 3 Maja 2016 Ciekawe czy buty zmienili , na początku chodzili w dość jasnych brązowych które raczej nie grały . Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Kyle Opublikowano 15 Maja 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 15 Maja 2016 Interesujących rzeczy można się dowiedzieć z edycji wiosna-lato Esquire Big Black Book o cenach butów niektórych producentów 10 Cytuj
Kyle Opublikowano 15 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 15 Maja 2016 Można też wyczytać, że Bytom to "dom mody", a ich marynarki nie mają poduszek w ramionach . 1 Cytuj
Hargin Opublikowano 15 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 15 Maja 2016 fakt ... Bytom stosuje kevlarowe naramienniki 9 Cytuj
Jan M. Krawczyk Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Patrząc na mniej więcej połowę pojawiających się tutaj odnośników, można by zmienić tytuł wątku na: co kuriozalnego powiedziano w tematach nas interesujących 1 Cytuj
flozbi Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Interesujących rzeczy można się dowiedzieć z edycji wiosna-lato Esquire Big Black Book o cenach butów niektórych producentów Autor pewnie jeszcze przemnożył polskie ceny przez kurs euro;-) Cytuj
Kyle Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Autor pewnie jeszcze przemnożył polskie ceny przez kurs euro;-)Dokładnie tak przypuszczam. Kwiatków z BBB więcej - Macaroni Tomato podobno "udowodnił, że bloger to nie epitet". Rozumiem, że ex definitione jest. Koledzy blogerzy, mnóstwo pracy przed Wami 1 Cytuj
Kewin Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Gino Rossi też pomnożył przez kurs euro ? Cytuj
Kyle Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Najlepsze jest to, że zaraz obok Gino Rossi są Shoepassion w cenie... niższej o 100 zł od GR. 1 Cytuj
pirat Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Ad Bytom W końcu na naszym forum jest o prêt-à-porter BYTOMIA jak i haute couture z tego domu mody Cytuj
Whitesnake Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Loake to najlepsza lokata kapitału w mojej obuwniczej przygodzie. ROI 400% 2 Cytuj
Styleman Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Niestety tak wygląda wiedza naszych dziennikarzy,nie żądają sobie trudu aby nawet sprawdzić tak prosta rzecz jak cena. Łatwo sobie wyobrazić ich wiedze w bardziej skomplikowanym temacie.Podobnie jest ze stylistami,trzeba im pokazywać jaki rodzaj buta jest odpowiedni do danej stylizacji nieraz zawiązać krawat,czy ułożyć poszetke o dobraniu odpowiedniej długości spodni z reguły zapominają. Wiec nie ma się co dziwić ze nasze gwiazdy są tak ubrane,jeżeli doradza im czlowiek który nigdy nie miał na sobie dobrego garnituru,smokingu a krawat ostatnio miał na maturze. 5 Cytuj
Kyle Opublikowano 16 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Maja 2016 Z pełną premedytacją drugi raz nie kupiłem. O ile poprzednią edycję jeszcze dało się rozrywkowo przejrzeć, to bieżąca jest kompletną porażką. Następnym razem nie zmarnuję 15 zł. 2 Cytuj
eth Opublikowano 20 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2016 ciekawy artykuł w kontekście patriotyzmu odzieżowego http://natemat.pl/180185,chcial-dac-prace-lodzi-i-szyc-koszule-made-in-poland-patriotyzm-polakow-konczy-sie-kiedy-trzeba-wiecej-zaplacic miłego piątku eth Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.