Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z cytowanego bloga: "W kolejnym poście (...) napiszę kilka słów na temat skracania rękawów marynarki. Ich długość stanowi jeden z najpowszechniejszych elementów złego dopasowania. Najczęściej są za długie. W rzeczywistości powinny sięgać do nasady kciuka."

 

Albo ja nie wiem, co to jest nasada kciuka, albo już nie wiem co...

 

EDIT (za prof. Janem Adamskim):

 

fotolia_1.jpg

 

Nadal chyba coś nie tak...

  • Oceniam pozytywnie 3
Opublikowano

Fragment  artykułu, którego przyznam się szczerze, że nie przeczytałem. 

 

"Tandetna koszulka z logo klubu piłkarskiego? To już przeszłość. W odzieży kibicowskiej dokonała się ewolucja. Nikogo nie dziwią koszule czy dizajnerskie płaszcze z logo klubu oferowane przez elitarne marki. Za to sportowcy wskakują w garnitury."

 

Fajnie, że Vistula oficjalnym partnerem PZPN, jednak obawiam się konsekwencji w postaci nowych elementów na garniturach, krawatach i poszetkach.  :?:

 

 

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,140303,19998560,szaliki-na-salony-salony-na-stadiony-moda-nasza-sportowa.html

Opublikowano

 

 

Fajnie, że Vistula oficjalnym partnerem PZPN, jednak obawiam się konsekwencji w postaci nowych elementów na garniturach, krawatach i poszetkach.  :?:

 

 

Na chwilę obecną jest dyskretnie, czyli mały haft na listwie brustaszy i krawat z motywem biało-czerwonym, choć ten ostatni wyszedł im jako czerwono-biały i ktoś musiał robić przeróbki w programie graficznym.

Tutaj zdjęcie z backstage'u sesji (krawat czerwono-biały):

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/12924438_1084378531585652_5016539306996793981_n.jpg?oh=658068fccbfa7209bed8e9f82af5ecfb&oe=57B551FE&__gda__=1469704385_5dfbfa043c61c81b6a24f347ffc3635f

 

a tutaj zdjęcie z fan page'a Vistuli zamieszczone kilka dni później (krawat jest już biało-czerwony):

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/t31.0-8/12983273_1090847817605390_3974673170201033420_o.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Interesujących rzeczy można się dowiedzieć z edycji wiosna-lato Esquire Big Black Book o cenach butów niektórych producentów :-)

 

Autor pewnie jeszcze przemnożył polskie ceny przez kurs euro;-)

Opublikowano

Autor pewnie jeszcze przemnożył polskie ceny przez kurs euro;-)

Dokładnie tak przypuszczam.

Kwiatków z BBB więcej - Macaroni Tomato podobno "udowodnił, że bloger to nie epitet". Rozumiem, że ex definitione jest. Koledzy blogerzy, mnóstwo pracy przed Wami :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Niestety tak wygląda wiedza naszych dziennikarzy,nie żądają sobie trudu aby nawet sprawdzić tak prosta rzecz jak cena. Łatwo sobie wyobrazić ich wiedze w bardziej skomplikowanym temacie.Podobnie jest ze stylistami,trzeba im pokazywać jaki rodzaj buta jest odpowiedni do danej stylizacji nieraz zawiązać krawat,czy ułożyć poszetke o dobraniu odpowiedniej długości spodni z reguły zapominają.

Wiec nie ma się co dziwić ze nasze gwiazdy są tak ubrane,jeżeli doradza im czlowiek który nigdy nie miał na sobie dobrego garnituru,smokingu a krawat ostatnio miał na maturze.

  • Oceniam pozytywnie 5
Opublikowano

Z pełną premedytacją drugi raz nie kupiłem.

O ile poprzednią edycję jeszcze dało się rozrywkowo przejrzeć, to bieżąca jest kompletną porażką. Następnym razem nie zmarnuję 15 zł.

  • Oceniam pozytywnie 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.