Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam, bo uważam, że trochę za drogie. Co do żalu o wycofaniu się z rynku to uważam, że w dobie internetu nie istnieje coś takiego. Żeby daleko nie szukać, to Suitsupply chyba nie ma w Polsce salonu i jakoś nie ma też problemu z dostępnością. A przy okazji to znalazłem komentarze, że powodem jest wygaśnięcie umowy franczyzowej i nieprzedłużenie jej przez dotychczasowego franczyzobiorcę (powiązanego z Almą), który chce wycofać się z rynku dóbr luksusowych. Burberry pewnie otworzy kolejny sklep.

Czy w związku z zamknięciem mają jakąś wyprzedaż?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Styleman fajny materiał! Ja sporadycznie jeżdżę w garniturze czy w ogóle stroju "niemotocyklowym". Jeździłbym częściej, ale obawiam się o wytarcie spodni od siedziska oraz możliwość przetarcia/uszkodzenia lewego buta (zmiana biegów). Podpowiedz proszę jak sobie z tym radzisz. Może moje obawy są przesadzone i niepotrzebnie się ograniczam :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jan Adamski na pudelek.pl. Czy w ten sposób męska moda wchodzi pod strzechy. Należy zauważyć pozytywny odbiór wizerunku blogera przez komentujących. http://www.pudelek.pl/artykul/96751/63-letni_bloger_z_polski_podbija_instagram_zdjecia_s/foto_1#s1

Kolejny wpis, tym razem na serwisie należącym do onet.pl http://vumag.pl/newsy/63-letni-blogerjan-adamski/qnyy6c?utm_source=redakcja&utm_medium=sg&utm_campaign=styl_zycia 

Autor ma wyraźny problem z imieniem Adamskiego, którego w artykule kilkukrotnie nazywa "Pan Adam". 

Edytowane przez Rangułt
update
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

O działalności tego pana nic mi nie było wiadomo. Dobrze, że w Łodzi zakład szewski prowadzi też ktoś młodszy. Zawsze to szansa na przetrwanie łódzkiego rzemiosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co chciał autor artykułu dowieść? to, że firmy optymalizują produkcję i przenoszą niektóre jej etapy do krajów, które oferują niższe koszty wytworzenia? (ja tu nie widzę nic zdrożnego) Czy może fakt, że w niektórych krajach łamane są prawa pracownicze? W tym przypadku na pewno dzieje się to rownież w innych gałęziach gospodarki i pisanie wyłącznie w kontekście butów i marek modowych jest trochę naciągane. Z punktu widzenia konsumenta, dużo bardziej bulwersujące są przypadki przeniesienia całej produkcji np. do Chin i korzystając z wybiegu transferu produktów przez centra logistyczne w kraju siedziby producenta, nadaje się im fałszywe pochodzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2. September 2016 o 12:00, Zajac Poziomka napisał:

Tak à propos dyskusji o tym co jest, a co nie jest casualowe, która ostatnio odbyła się w CMDCNS. Kilka słów o dress code w bankach inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii:

http://www.bbc.com/news/uk-37244180

 

W Londynie to tak mogą robić. Obawiam się, że w wielu krajach europejskich natomiast nie mieliby z czego rekrutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wyimek z wywiadu z Piotrem Lipińskim autorem książki o "Cyrankiewicz. Wieczny premier".

- Ludzie cenili Gomułkę za skromność i ascetyzm, ale on też miał swoją słabość - lubił dobrej jakości garnitury. Szył je u najlepszego warszawskiego krawca, o nazwisku Zaremba. Nawet Rosjanie bardzo mu tych garniturów zazdrościli i też zamawiali je przy okazji wizyt w Polsce.

 

Źródło:

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20652606,cyrankiewicz-gestapowski-rajfur-zakochany-w-gomulce.html#TRwknd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.