Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość :P Zestaw nie do końca, mówiąc w przenośni i prawie dosłownie, zapięty na ostatni guzik. Po prostu lubię być trochę rozchełstany. Tak przy okazji to nie diamencik w krawacie a wiadomość od muchy, pozostawiona na lustrze - tu byłam. Trzeba w końcu zrobić porządki w chałupie :)

post-4260-0-74483300-1379688940_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu całej sylwetki posypały mi się kolory (zasunąłem żółte rolety, a aparat był w trybie jpg), więc zrobiłem dodatkowy podgląd na największe skupisko ciekawych rzeczy.

Torba z granatowej tkaniny, wstawki z bardzo jasnej ekoskóry. Węzeł krawata trochę się obsunął, mankiet schował, ale chyba dopiero w domu. Na zdjęciu zauważam, że jeansy są chyba zbyt łobuzerskie - niby nie podarte, ale ze zbyt wyraźnymi przetarciami. Mam chyba z 8 par z czasów, kiedy inne spodnie nie istniały, a ta i tak jest najbliżej użyteczności (można je zwężyć i skrócić, ale myślę, że nie jest to konieczne). Skarpety w kolorze krawata (w rzeczywistości bardziej fioletowo-burgundowy). Buty to brązowe zamszowe oxfordy (już zdjęte).

wv7i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas

Ładna marynarka.

 

@MatusP

Ogólnie - nie jest źle, widać postęp, ale do ideału jest daleko. Myślę, że głównym problemem jest nieco kulejące dopasowanie. Marynarka trochę wisi, spodnie nieco za szerokie, węzeł krawata się rozjechał itp. Przy dobrym dopasowaniu na pewno odbiór byłby lepszy. Spodnie wg mnie "się nadają" (sądząc ze zdjęcia).

 

Tak na marginesie, przydała Ci się do czegoś ta torba, czy idziesz z trendami (obecnie prawie każdy model "taszczy" wielką torbę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość konserwatywna marynarka w połączeniu z dość progresywnymi dodatkami tworzy lekki gangnam style, ale figo-fago to nowy elegancki trueschool :D

 

Marynarka, koszula i krawat - Gentleman's Choice

Bransoletki - Viola Milano

Poszetka - Hemley

Bielizna - termiczna, bo zimno  ;)

 

Fot. K. Łukowicz

 

Tomku dziękuję Ci bardzo za to zdjęcie bo zamówiłem identyczny tweed, dzięki Tobie mam pełną wizualizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.