Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Debiut w tym wątku. 

O ile mój ślubny zestaw wyląduje niebawem w wątku "ślubnym", to tutaj nieśmiało wkleję "koordynację" ślubnej marynarki, o jaką pokusiłem się dzień później.

 

post-4040-0-41461500-1380041425_thumb.jp

 

Fotka przekłamała nieco kolor krawata, który bynajmniej nie jest złoty, tylko ciemnożółty w granatowe kropki. post-4040-0-10441000-1380041639_thumb.jp

 

Węzeł chyba zbyt filigranowy w stosunku do rozłożystego kołnierzyka, ale z tak delikatnym krawatem inaczej się nie dało. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SH

Tak jak zwykle podpbają mi się Twoje zestawy, tak ten kompletnie do mnie nie przemawia. Marynarka wygląda jak sierota od garnituru, a buty jak ogromne kapcie.

 

A ja wręcz przeciwnie. O ile prążki na marynarce utrudniają jej zestawienie z innymi częściami garderoby (uważam że prążki = biznes) o tyle w tym przypadku wraz ze swetrem mi się podoba. Podobnie jak akcent w postaci jaskrawego krawata (tylko po co ta chusteczka ...) ;)  Co do butów to jest jesień i grubsza podeszwa jest jak najbardziej uzasadniona. Co więcej te buty są za kostkę i z definicji powinny mieć grubszą podeszwę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać  :)  Debiut:

 

2dtw.jpg

 

t8z8.jpg

 

 

Spodnie w rzeczywistości są ciemnoczerwone. Może to różnie wyglądać w zależności od monitora. Zdjęcia trochę słabej jakości, pstrykane na szybko telefonem, Dzięki za słowa konstruktywnej krytyki. Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie kolorystyczne całkiem w porządku (niektórzy będą narzekać na jasnobrązowe buty do czerwonych spodni, ale mnie się to podoba).

Marynarka za duża chyba w każdym miejscu - ramiona da się znieść, z talii da się co nieco zdjąć, ale klapy bardzo mocno odstają i tu ciężko coś poprawić. Następną kup z rozmiar mniejszą ;) Do tego dużo za szeroki mankiet koszuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ravic: Nie tylko wygląda, ale także prawdopodobnie nią jest, niestety nie dane mi było dostać jej w komplecie ze spodniami. Prążki nie są łatwe w zestawianiu, ale ja nie boję się poszukiwań i przekraczania granic (z lepszym bądź gorszym skutkiem). Tak to już jest, że jak się nie ma co się lubi, to się kombinuje, ale po to jest niezastąpiona brać forumowa, by pochwalić kombinacje udane i zganić te mniej ;) Buty jakoś na tym zdjęciu wyszły rzeczywiście przyciężko, w rzeczywistości jednak wyglądają smuklej:

 

048.jpg

 

@Pirat: Dzięki wielkie za miłe słowa! :)

 

@Clovis: Zestawiałem je już z szarymi wełnianymi w kant i efekt był moim zdaniem dobry. Granatowe mam na razie tylko dość gniotliwe chino, więc trzeba będzie poczekać na coś bardziej formalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.