Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Raciborskie jasne to akurat było. Kosmiczny wręcz poziom metaliczności. Inne też mają, ciemne bardziej przykryte. Na którymś etapie produkcji jest uszkodzona instalacja, brzeczka/piwo się styka z gołym metalem i przechodzą do piwa jony żelaza. A to jest wyraziste, nie trzeba dużo tego, żeby wyczuć. 
Off top się zrobił, może to przenieść do tematu o piwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dwurzędówka z Zary chyba na wszystkich pasuje :P az żałuje ze dowiedziałem sie o niej na koniec wyprzedazy, moze by dobrze leżała na mnie ;)

 

Też się na nią grzałem, ale potem przymierzyłem w sklepie stacjonarnym, gdy była za 99,- PLN i czar prysł. :)

Dałem sobie spokój, mimo tak atrakcyjnej ceny, po tym jak zobaczyłem jak na mnie leży i jak wygląda materiał z bliska. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarki z Zary na mnie leżą całkiem ładnie. Natomiast materiał jest z reguły szajsowaty, to fakt. Szycie byle jakie. Z rzeczami z Zary, H&M itp. niskiej półki jest tak, że na zdjęciach potrafią wyglądać świetnie, a w rzeczywistości jest znacznie gorzej (np. ostatnia sesja MrV na jego blogu - piękne zdjęcia bardzo przeciętnej, moim zdaniem, kolekcji). Odwrotnie niż rzeczy dobre jakościowo - na żywo zawsze wyglądają lepiej.

 

Co mnie zastanawia - na wszystkich zdjęciach kolor tej marynarki wygląda na ładny, niebieskoszary. W rzeczywistości (widziałem w sklepie) jest to znacznie mniej atrakcyjna szarość, bez niebieskiej nuty. A może są dwa modele?

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty z MD to zło. Miałem dwie pary i obie po bardzo niedługim użytkowaniu trafiły z powrotem do sklepu bo na skórze porobiły się przebarwienia. Tyle dobrze ze Inditex ma bardzo przyjazną politykę, bo w innych sklepach w Polce zapewne powiedzieliby mi ze niewłaściwie je użytkowałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty z MD to zło. Miałem dwie pary i obie po bardzo niedługim użytkowaniu trafiły z powrotem do sklepu bo na skórze porobiły się przebarwienia. Tyle dobrze ze Inditex ma bardzo przyjazną politykę, bo w innych sklepach w Polce zapewne powiedzieliby mi ze niewłaściwie je użytkowałem. :D

Niestety, o ile na zdjęciach prezentują się bardzo dobrze to czar pryska w momencie wzięcia butów do ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam używam obecnie 4 par z MD i jedną z ZARY - i nic złego o nich nie powiem. Dla równowagi opinii dodam, że mam też Loake czy Bexley-e. Oczywiście cena "sklepowa" jest nieadekwatna do tego co dostajemy, ale po przecenach (na poziomie 30-40% ceny wyjściowej) to przyzwoity wybór. Mam obecnie ok. 15 par butów i przy niezbyt intensywnym użytkowaniu i zadbaniu o prawidłową konserwację, te z Inditex nadal cieszą. Dzięki czemu mogę dopasować obuwie do stroju, a nie strój do obuwia. Jednocześnie nie czuję potrzeby zastąpienia ich 1 do 1, butami po średnio 200-300 Euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest nie do rozstrzygnięcia.

Trochę jak się kłócić, czy ma sens kupowanie Mercedesa, skoro Volkswagen też wygląda, jeździ i psuje się w miarę rzadko. A zamiast nowego Volkswagena używane BMW, albo dwie mniejsze Kia?

Różne motywacje, różne potrzeby, różne sposoby na ich zaspokojenie i w związku z tym różne poziomy satysfakcji (można psioczyć na Volvo i można uwielbiać Hyundaia).

Jeszcze raz napiszę - często marki typu Zara, MD bardzo dobrze spełniają funkcję "przepustki" do świata ubrań wysokiej jakości. Bardzo często są pierwszym krokiem w kształtowaniu świadomości i poznawaniu świata klasycznej elegancji. 

Sugerowałbym pewną powściągliwość w komentowaniu w CMDNS. W sytuacji, w której kolega po informacji o marce prezentowanych butów, otrzymuje w twarz komentarz "Buty z MD to zło"...

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.