Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Kamilu, czemu tak stonowanie? Bez poszetki na tym forum, no po prostu nie wypada. ;)  Do tego krawat taki jakiś mało wyrazisty. Jakieś bransoletki z Viola Milano też by podniosły Twoje notowania. A poza tym brak wypasionej furki w tle, albo jakiejś końskiej głowy.  :P  Można jeszcze byłoby trochę się photoshopem pobawić. Ale jak dla mnie wszystko jest w najlepszym porządku. Miłego weekendu z telewizją i rozrywką do n-tej potęgi. :D  

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdjęcie zrobione w porannym pośpiechu komórką. Krawat to grenadyna, czego faktycznie na zdjęciu nie widać. Brak poszetki - po prostu nie chcę w pracy wyglądać zbyt dandy, choć to casual Friday ;)

 

Lubię takie zdjęcia zrobione na żywca w realu. Zawsze mam niezły ubaw, jak widzę wystudiowane pozy w dziale co mam dziś... w pełnym słońcu, tymczasem guglam na pogodę w dniu publikacji postu, a tam w całej Polsce listopadowy chłód i deszcz.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie wyjście do sklepu z drogą przez park.

Zdjęcie spontanicznie zrobione z komórki (zapomniałem zabrać ze sobą fotografa z lustrzanką, nie chciał pomóc nosić ziemniaków i pomidorów w drodze powrotnej), tak jak szedłem, więc zapomniałem ułożyć pięknie szalik i rękawy, by piękniejsze zdjęcie wyszło. 

 

post-70-0-02685800-1384013454_thumb.jpg  post-70-0-77784700-1384013402_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie wyjście do sklepu z drogą przez park.

Zdjęcie spontanicznie zrobione z komórki (zapomniałem zabrać ze sobą fotografa z lustrzanką, nie chciał pomóc nosić ziemniaków i pomidorów w drodze powrotnej), tak jak szedłem, więc zapomniałem ułożyć pięknie szalik i rękawy, by piękniejsze zdjęcie wyszło. 

 

attachicon.gifsobota.jpg  attachicon.gifsobota_2.jpg

 

Dech mi zaparło. :blink:  :o  B)   Spodnie bispołk - Janusz Kruszewski, marynarka bispołk - Sebastian Żukowski, rękawiczki bispołk - Czesław Jamroziński, na głowie kaszkiet z Harris Tweedu z bordową wszywką Gentleman's Choice by Tomasz Miler, zamszowe monki - Meermin, poszeta zbyt mało widoczna na zdjęciu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.