Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza marynarka Stylemana, która mnie do końca nie przekonuje, wydaje się, że górny guzik jest zbyt nisko, co przy krótkości całej marynarki zaburza proporcje, może gdyby kieszenie były wyżej ale tak marynarka sprawia wrażenie nadmiernie skróconej u dołu....

 

Powinieneś przeprowadzać egzaminy na prawo jazdy, część praktyczną tzw "na placu".

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza marynarka Stylemana, która mnie do końca nie przekonuje, wydaje się, że górny guzik jest zbyt nisko, co przy krótkości całej marynarki zaburza proporcje, może gdyby kieszenie były wyżej ale tak marynarka sprawia wrażenie nadmiernie skróconej u dołu....

Akurat w tej marynarce guzik jest na prawidłowej wysokości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem jest kupić golarkę, która goli na 1-2 dniowy zarost (albo maszynką do włosów jak się ma, efekt identyczny) i strzyc się nią codziennie, wtedy zarost wygląda na zadbany. 

Ciągle nie rozumiem, w jakim sensie zestaw jest "genderowy" 

1. Gole się trymerem raz na tydzień.

2.Genderowy to takie puszczenie oka do schematów ( chłopiec kolor niebieski, dziewczyna różowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem tego typu koszul, ale akurat tutaj całość prezentuje się znośnie. Skróciłbym jednak nieco rękawy marynarki (tak pi razy o około 2 cm). Do tego nogawki spodni do zwężenia od kolan w dół. Tak nawiasem mówiąc spodnie wydają się być trochę za krótkie, ale zwężenie powinno to wizualnie zamaskować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dziś coming out :)

Ponieważ dziś pogoda była zaiste piękna, postanowiłem założyć jasną marynarkę, która jest bardziej w zgodzie z panującą aurą.

Spodnie, które najsłabiej widać, to chinosy i mają odcień, który Wikipedia nazywa róż pompejański (http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w#Czerwie.C5.84)

Nie wiem, co w nich różowego, no ale cóż, pozostaje mieć nadzieję, że się nie mylą  ;)

 

post-3765-0-44360700-1381337730_thumb.jp

post-3765-0-30773100-1381337737_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazyllo01

 

W mojej ocenie krawat nie pasuje do całości (zwłaszcza białe paski, które szerokością wzoru odpowiadają kracie na marynarce) Poza tym jeszcze zmieniłbym wzór koszuli, dla mnie nie do końca pasuje do marynarki, która ładnie współgra ze swetrem.

 

Nie mniej jednak osobiście jestem zwolennikiem bezpiecznych wzorów i rzadko kiedy zakładam wzorzyste wszystkie trzy elementy, więc może pozostawię tą kwestię bardziej doświadczonym kolegom.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.