Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! A mi uciekły trzewiki w momencie składania zamówienia - tzn. wszedłem już w płatność i po wysłaniu potwierdzenia przelewu dostałem zwrotkę, że transakcja odrzucona, odświeżyłem stronę i... już nie było:( Tanatos70, może to byłeś Ty?

Teraz biję się z myślami nt. monków w wisience... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! A mi uciekły trzewiki w momencie składania zamówienia - tzn. wszedłem już w płatność i po wysłaniu potwierdzenia przelewu dostałem zwrotkę, że transakcja odrzucona, odświeżyłem stronę i... już nie było:( Tanatos70, może to byłeś Ty?

Teraz biję się z myślami nt. monków w wisience... 

Wpierw zamówiłem, a potem napisałem do Was wiadomość na forum :) . Jak składałem zamówienie to jeszcze pasek był "zapełniony" w 1/3. Cieszę się okrutnie, że zdążyłem, ale jest i łyżka dziegciu: blokada na karcie kredytowej sumy wyższej niż zakładałem :evil:

P.S. Dla monków już "ostatni dzwon" bije, więc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za rady.

Dla ciekawych - spróbowałem z zapiętkami. Kupiłem u szewca zamszowe.

Problem lekko się zmniejszył, ale teraz dla odmiany te zapiętki obcierają mi skórę, z deszczu pod rynę :). Czy trzeba je troche rozchodzić, czy po prostu odpuścić?

Pozdrawiam,

 

Jak kupiłeś, to czego oczekujesz ? Szewc powinien Ci wykonać całościowe zapiętki, a nie sprzedać to, co kupić możesz w każdym markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zdecydował się na zamówienie u meermina blaszek na czubki (koszt 20 Euro z montażem) ? Mam Vassy z takim "fabrycznym" wynalazkiem i poza efektem akustycznym jestem zadowolony (ścieram stalowe czuby znacznie wolniej, choć mam szczególne uzdolnienia w tym kierunku ;) ). Jestem ciekaw, czy ktoś ma doświadczenia z podobnym rozwiązaniem w meerminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latającej pięcie w monkach na Eltonie bałem się kupować kolejnych Meerminów. Trafiły się jednak secondy na Olfe w tym samym rozmiarze. Dobrze dopasowane, pięta stabilna. Jedyny mankament to nieschodząca się przyszwa (ale przy zamszakach chyba to szybko zniweluję).  Pozostało jeszcze kupno sznurowanych na Hiro i rozmiarówkę Meermina mam 'rozkminioną' :)

 

4608727_alicante1.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

À propos kopyta Olfe - czy ktoś ma doświadczenie z tymi lakierkami?

https://www.meermin.es/articulo.php?idArt=4216

 

Zastanawia mnie też długość tego kopyta - najczęściej noszę 44,5 (+/- 0,5) przy stopie o długości 28,9 cm. Np. Charles Tyrwhitt w rozmiarze UK10 jest minimalnie za ciasny, G&B 44 - idealny. Tutaj pasowałoby 43,5, nawet 43. Chyba, że dodatkowe milimetry wynikają z przedłużonego noska?

 

Będę wdzięczny za opinię (ewentualnie za polecenie innych lakierek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 43,5 ani tym bardziej w 43 prawdopodobnie nie wejdziesz. Jeżeli CT w rozmiarze UK 10 jest trochę za ciasny, a G&B w sam raz, to Olfe powinieneś wziąć 10.5 albo nawet 11. O ile w ogóle to będzie dla Ciebie dobre kopyto, bo Meermin robi dużo węższe buty niż CT czy G&B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie noszę 9us/8uk i jestem zainteresowany /hiro dark brownami https://www.meermin.es/articulo.php?idArt=4447

 

brać 8uk czy one jakoś inaczej fitują? 

Ja mam wersję czarną tych butów, teraz już UK9. Na codzień mógłbym nazwać moją stopę 43, tj u większości producentów butów codziennych typu adidasy długość wkładki - 280mm. Gdy zmierzyłem nogę wyszło mi coś między 276-278 mm i Meermin polecał UK8 lub 8.5. Zdecydowałem się na 8.5, ale niestety są minimalnie za małe. UK9 są dla mnie najlepsze, co daje wkładkę ok 10mm dłuższą niż moja większa stopa.

Jako, że Meermin zmienia długość wkładki co 4 mm, na każde pół rozmiaru policz sobie jaka masz długą stopę - dla 276-278 mm polecam UK9 i potem co 4 mm to przelicz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aszyn

@friedman

 

dzięki za informacje, dam znać potem jaki ostatecznie wziąłem rozmiar - wlasnie wyslalem maila do meermina

 

jeszcze jedno pytanie, czy kody w necie na rabaty w meerminie dzialaja i czy ktos z Was z tego skorzystal?

 

chodzi mi o takie kody jak tu http://www.mmodm.com/meermin.es-coupon-codes/

 

ten -20% wyglada kuszaco :D

 

EDIT:

wlasnie wpisalem w google "mmodm scam or legit" i sie okazalo ze to wszystko fejki takze nie ma tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.