Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za zaangażowanie :).

Tak, drugi but jest wykończony normalnie. Zastanawia mnie jeszcze to, że to miejsce zostało pokryte jakby woskiem (zapewne w celu ukrycia mankamentu) - oby nic pod spodem się nie kryło złego, bo chyba je zostawię.

Prześlij zdjęcia do producenta, niech się wypowie czy wg nich wszystko jest okej. Spróbuj, nic nie zaszkodzi, może dostaniesz jakiś zwrot kasy, na pastę i krem będzie :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :).

Swoją drogą jeszcze zapytam Was o zdanie. Buty poza wyżej pokazaną wadą mają drobne pęknięcia skóry przy paru oczkach na medalionie na jednym bucie i kilka innych drobnych niedociągnięć (delikatne otarcie, smuga ciemniejszej farby) - czy zostawilibyście je po otrzymaniu rabatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mailem newsletter z informacją, że wróciły do GMTO koniakowe derby z kordowanu. Zanim wszedłem na stronę, zamówienie było już zamknięte, bo zebrali wystarczającą liczbę chętnych. Heh :)

 

Ha! A ja byłem czujny jak ważka i zdążyłem:) Co prawda logowałem się z telefonu w Pendolino i co chwilę traciłem zasięg, ale się udało. 

A muzeum gold jest imo przepięknym kolorem, ale też wolałbym na jakichś brogsach..

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź. Obniżka ceny jest niezgodna z polityką firmy, dlatego pozostają mi dwie wcześniej wspomniane opcje.

W takim razie zwracam te buty i prawdopodobnie zgodnie z maksymą tego forum dołożę i kupię Yanko :).

 

Konkluzja jest taka, że przypomina mi się powiedzenie "piłka nożna to taka gra gdzie 22 zawodników biega za piłką a na końcu wygrywają niemcy" z tym, że zmieniłby na "klasyczna męska elegancja to taka pasja gdzie wszyscy kupują dobre buty a na końcu dokładają i wymieniają na Yanko" :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dostaję prywatnymi wiadomościami sporo pytań o to jak się ma rozmiar Meerminów na Hiro/Olfe do rozmiaru Yanko na 915, tylko w tym miesiącu chyba 4 razy odpisywałem na to samo pytanie. Widocznie temat jest dosyć popularny, więc może warto napisać odpowiedź na forum ogólnym. W sumie nie wiem, czemu pytania kierowane są do mnie, bo nie mam Yanko 915, więc mogę jedynie napisać to co wiem z lektury forum i rozmów z osobami, które mają bezpośrednie porównanie :)

 

Z tego co wiem Hiro i Olfe Meermina są bardzo podobne rozmiarowo do Yanko 915. Niektórzy piszą, że 915 jest minimalnie większe, ale na pewno nie jest to różnica rozmiaru, a nawet nie jest to różnica pół rozmiaru. W większości przypadków należy wziąć ten sam rozmiar Meerminów na Hiro co Yanko na 915. W nielicznych przypadkach, trzeba będzie wziąć pół rozmiaru więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była tu mowa o 'uciekającej pięcie'. Jeśli mam taką przypadłość w monkach Elton to podobnie będzie w innych kopytach? Buty przyszły z takim 'patykiem' z tworzywa umieszczonym między papierem wypychającym przód buta, a zapiętką (czy jak to się nazywa). Tylna cześć buta mogła zostać przez to lekko wypchnięta. Podczas chodzenia ta część przy pięcie się zapewne rozejdzie, a więc i ten fragment wypchnięty przez 'patyk' zostanie zniwelowany (i może pięta będzie stabilna?)

Buty second od goodyearshoes. Zgodne z opisem, bez opisywanego tu przykrego zapachu. Rozmiar trafiony dzięki informacjom z forum (jedynie ta pięta, płytkie są skubane z tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.