Skocz do zawartości

Zakupy w sieci


Gość Hjalmar

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy i do jakiego stopnia zakup przez paypal od osoby prywatnej jest bezpieczny? W przypadku nieotrzymania towaru lub otrzymania przysłowiowej "cegły"? Sprzedawca zagraniczny. Czytałem opisy na stronie usługi, ale nie mam pewności.

Reklamowałem towar kupiony od osoby prywatnej, która podobno miała nawet jakiś dowód nadania paczki. Zwrot, razem z kosztami przesyłki, odbył sie bez problemów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy i do jakiego stopnia zakup przez paypal od osoby prywatnej jest bezpieczny? W przypadku nieotrzymania towaru lub otrzymania przysłowiowej "cegły"? Sprzedawca zagraniczny. Czytałem opisy na stronie usługi, ale nie mam pewności.

Nie jest to bezpieczne w 100%, chyba, że robisz przelew jako zapłata za produkt, a nie jako gift. W przeciwnym razie pozbawiasz PP 4% prowizji od transakcji, którą odprowadza odbierający płatność i łamiesz tym samym regulamin. Z tego względu, obawiam się że możesz mieć (aczkolwiek nie musisz) w wybranych przypadkach problem z uznaniem reklamacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia z dostawą TM Lewin?

Zamówiłem od niech krawaty, które podobno wysłali 9 lutego i nadal nie dostałem paczki. Trochę kiepsko, jak na 15 GBP opłaty za samą dostawę. Dodatkowo dla paczek <2kg nie ma "online tracking" :(

Czy myślicie, że można liczyć na zwrot gotówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację w CT - czekałem miesiąc na dostawę i nic. Napisałem na ich koncie na fb - skontaktowałem się z działem obsługi i natychmiastowo wysłali jeszcze jedną paczkę. Przyszła w przeciągu tygodnia a pierwsza najwyraźniej się gdzieś zawieruszyła lub w ogóle nie została wysłana. Zdarza się. Akurat obsługa klienta w przypadku tych angielskich marek jest na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Mam pytanie: na paypal przelałem środki wystarczające na zakupy w sklepie internetowym. Po wybraniu zakładki z paypal w sklepie, przechodzę na stronę, gdzie po lewej jest rachunek za towar po prawej opcje wyboru płatności z paypal: płatność kartą albo przelew środków na konto. Ale ja środki na koncie już mam. Jak je wykorzystać w takiej płatności?

 

Edit:

już działa, przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam Panowie,

W końcu nadarzyła sie okazja żeby napisać pierwszego posta tutaj na forum.

Przegladalem ostatnio bloga Pana MrVintage i zainteresował mnie sweterek z tematu o tenisie w stylu preppy.

http://mrvintage.pl/2013/07/tenis-moda-meska.html

Znalazłem cos podobnego na stronie RL

http://www.ralphlauren.com/product/index.jsp?productId=19998166

Czy zamawiał ktoś cos ze strony RL, jak z wysyłka do Polski, są jakieś problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,

,,We do not ship outside the United States. We do, however, have Ralph Lauren stores all over the world. Please use the Store Locator to find the store nearest you,,

A moze jest ktoś na forum kto ma znajomego w USA i byłby w stanie załatwić taka wysyłke do Polski ?

Mozna by było zrobic jakieś większe zamówienie na kilka osób.

Byłby ktoś chętny na takie forumowe zamówienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.