Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tym że jest opcja prawdziwej skóry wiem przez TheShine, ale fajnie że mówicie publicznie o tym :D

Co do jodhpurow i single monkow- taki koncert życzeń trochę! Jak się da w MTO to fajno

Opublikowano

Na razie jeszcze cały czas pod mailem sklepowym, gdyż sytuacja jest dość płynna i dynamiczna. Często zmieniają się dostępności, terminy ... etc. Był moment, że na jakiś czas zawiesiliśmy MTO dla jednej z marek. Pracujemy nad ustabilizowaniem i logicznym poukładaniem tego tematu, co może niestety potrwać. 

  • Like 2
Opublikowano

@JakubAnderwald,
poproszę o takie zapytanie do supportu. Tam urzędują osoby odpowiedzialne za zamówienia więc będzie info z pierwszej ręki. 

@michau,
nie mamy obecnie dostępu do takich spodów. Natomiast możemy zrobić próbę z tego typu gumowymi spodami, jak CITY Sole TLB (mamy dostęp do podobnych):
big_buty-tlb-544-alanf-museum-bracklen-6

 

 

W TLB MTO pojawiła się natomiast opcja Rendenbach (za dopłatą). Zainteresowanych odsyłam do supportu. Być może wprowadzimy na próbę jakiś model na tych spodach do oferty. Tylko jaki? :) 

  • Like 1
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@saphir.pl trochę czasu już minęło od wprowadzenia kopyt TJ. Jakaś kontynuacja? Pytam w kontekście kopyt w tęgości G. W szczególności monki skradły moje serce, ale w F nijak się nie wcisnę.

Opublikowano

Cały czas coś się dzieje. Na pewno będzie coś w G, a nawet w H, ale muszę przyznać, że przez wzgląd na ogrom spraw na kilku frontach musiałem wiele rzeczy przerzucić na pracowników i nie jestem teraz w stanie szybko sprawdzić, co dokładnie i kiedy. Podpytaj bardzo proszę bezpośrednio pod mailem. Dobrze, jak tego typu pytania lecą od razu do supportu, bo to też od razu sygnał o zapotrzebowaniu dla osób obecnie zajmujących się obsługą PATINE. 

Mogę już chyba w sumie zdradzić, że:

  1. Lada chwila pojawią się derby w Sude Navy tęgość G:
    patine_suede_navy_derby2.thumb.jpg.9fcb83ac205d8c975a6ed3d327a60e07.jpg 
     
  2. Uzyskaliśmy dostęp do jeszcze lepszych skór, dzięki czemu pojawią się kolejne opcje, ale już w wyższej cenie. Cały czas taniej niż YANKO, ale na pewno powyżej 1000 PLN. Na dobry początek buty do patynowania, by Mistrz Andrzej miał na czym pracować :) 
    patine_buty_do_patynowania.thumb.jpg.7458bfa011e97998f1867f43d3bfa31b.jpg
    patine_buty_do_patynowania_2.thumb.jpg.2e549cbc1d80f386508264e96b3ff37d.jpg

 

P.S.
No i w sumie już jest jest mała reprezentacja ciekawych monków TLB:
black_monks2.thumb.jpg.503e3d3d8cb60c8eea8ac7a8113bd2b1.jpg

 

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano
W dniu 19.03.2019 o 07:22, Żorż Ponimirski napisał:

@saphir.pl, sprawdźcie mnie po pół roku, ale wróżę bardzo dobrą sprzedaż tym monkom w groszku. 

Ja tak nie myślę, nie dlatego żeby buty mi się nie podobały, bo są bardzo ładne, ale...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
W dniu 19.04.2019 o 08:47, blekit napisał:

Mniej więcej pół roku mija od czasu zakupu mojej pary butów Patine na kopytach TJ. Zdecydowałem się na koniakowe full broguesy, które miały zastąpić wysłużone G&B Levet w roli butów pierwszego wyboru do casualu i ewentualnie smart casualu. W tym okresie miałem je na nogach co najmniej kilkanaście razy - od krótkich spacerów po całodniowe maratony. Trafiły im się także nieciekawe warunki pogodowe w stylu deszczu i deszczu ze śniegiem. Raz zostały poddane gruntownej pielęgnacji, dwa lub trzy razy nakładałem na czubki wosk aby zamaskować otarcia i drobne rysy. Biorąc wszystko pod uwagę wydaje mi się, że mogę się już zdobyć na pierwszą recenzję.

Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony. Buty są bardzo wygodne (kopyto w tęgości F, rozmiar 44.5 wybrany po konsultacji z przemiłą obsługą klienta) od pierwszego założenia. Do wykonania nie mogę się przyczepić (chociaż były głosy krytyczne względem ażurowania, mi osobiście to nie przeszkadza a sam medalion na czubku wydaje się bardzo ładny). Skóra wydaje się dobrej jakości, jest mięsista i ładnie się złamała. Podeszwy są bardzo dobre - jak wspominałem buty nie były oszczędzane (w tym okresie to chyba jedne z najczęściej wykorzystywanych par), a zużycie jest minimalne. O ile teraz zazwyczaj zamawiam buty fabrycznie podzelowane, tutaj nie odczuwam potrzeby wykonywania takiej operacji.

W tym momencie buty Patine wydają mi się świetną alternatywą dla Yanko. O ile TLB są jednak o klasę (albo i więcej) wyżej w hierarchii, to gdybym miał wybierać między Patine a Yanko, to wbrew forumowemu powiedzeniu, nie dokładałbym :)

Na koniec zdjęcie omawianych butów z ostatniego wyjścia:

20190418_065414.thumb.jpg.e651662fcc9bcb6f7af6b0c512731185.jpg

 

Mialem w reku dwie pary czarnych brogsow I wiedenek Patine TJ. W dotyku I wizualnie sprawiaja wrazenie naprawde solidnie I estetycznie wykonanych butow. Skora cholewki  - do niczego nie moge sie przyczepic. Jedno co mnie frapuje, to skrzypienie, ktore generowane jest przez buty w trakcie proby chodzenia/ przestepowania z nogi na noge. Pierwszy raz spotykam sie z takim zjawiskiem. Nigdy nie spotkalem tego w nowych Yanko, TLB, Berwick, czy tez Loake. Czy ktos wie z czego to moze wynikac ?

Pasjonat

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szerzej niebawem będziemy informować na blogu, ale już teraz na szybko, bo forumowicze mają chody przeca :) 

  1.  Lista nowych modeli PATINE SHOES (w tym tęgości G oraz H, wholecut, loafers ... i kilka innych życzeń naszych klientów):
    https://patine.pl/wholecut-black-77022-g.html
    https://patine.pl/wholecut-black-77022.html
    https://patine.pl/wholecut-black-77023.html
    https://patine.pl/brogues-black-77024.html
    https://patine.pl/brogues-brown-77025.html
    https://patine.pl/derby-brown-77026.html
    https://patine.pl/derby-brown-77026-1450.html
    https://patine.pl/brogues-brown-77028.html
    https://patine.pl/brogues-olive-77028.html
    https://patine.pl/brogues-balck-77028.html
    https://patine.pl/loafers-navy-77029.html
    https://patine.pl/loafers-olive-77029.html
    https://patine.pl/brogues-77020.html
    https://patine.pl/balmoral.html
    https://patine.pl/brogues-77020-1440.html
    https://patine.pl/brogues-77020-1441.html
    https://patine.pl/brogues-77020-1442.html
    https://patine.pl/double-monks-77021.html
     
  2. Skóry / Ceny
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszego odbioru naszych butów, ale zmotywowani trochę przez naszych stałych klientów uświadomiliśmy sobie, że nie powinniśmy mieć kompleksów i celować należy wysoko. Powalczyliśmy i nie idziemy w półśrodki. Wszystkie powyższe i kolejne dostawy będą szyte tylko i wyłącznie ze skór, do których dostęp kosztował wiele zachodu. Nie będę pisał, od jakich marek są lepsze, bo nie wypada. Oceniajcie sami. Wszystkie licówki i groszkowe to tylko D'Annonay i DuPuy z półki, do której dostęp nie jest łatwy.  Musieliśmy niestety podnieść ceny, ale jesteśmy wierni idei, by oferować buty poniżej 1000PLN, także w naszej kolekcji zawsze będzie przynajmniej kilka modeli PATINE w promocyjnej cenie poniżej tej magicznej bariery. 
     
  3. Kilka fotek na zachętę:
     

 

wholecut_classic_patine_boxcalf_black_02.jpg

wholecut_medallion_patine_boxcalf_black_03.jpg

wholecut_patine_boxcalf_black_01.jpg

brogue_patine_cambridge_brown_suede_01.jpg

tassel_loafers_patine_suede_brown.jpg

tassel_loafers_patine_cambridge_navy.jpg

fullbrogues_patine_cambridge_brown_01.jpg

fullbrogues_patine_cambridge_cuero_01.jpg

fullbrogues_patine_suede_03.jpg

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

Kopyta, które nie są oznaczone inicjałami "TJ", nie są kopytami Tadeusza Januszkiewicza. To nasze nowe kopyta :)  Gdybym miał porównać kopyto BOH do innych posiadanych to porównałbym je prawdopodobnie z "jankowym" 960, ale w nieco delikatniejszej wersji. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano
18 godzin temu, saphir.pl napisał:
  1. Musieliśmy niestety podnieść ceny, ale jesteśmy wierni idei, by oferować buty poniżej 1000PLN, także w naszej kolekcji zawsze będzie przynajmniej kilka modeli PATINE w promocyjnej cenie poniżej tej magicznej bariery. 

I tym sposobem praktycznie zrównały się ceny z Yanko. Z tego co pamiętam marce/linii  Patine miał przyświecać cel wypełnienia luki pomiedzy butami 700/800zł a 1200/1300zł.

Zresztą sam chciałem zamówić/przetestować te buty w półce poniżej 1000zł.

Opublikowano

Z tego, co pamiętam to na razie nie, ale opcja MTO pozostaje do dyspozycji, a akurat buty PATINE szyte są ostatnio bardzo sprawnie i szybko :)  Podobnie z lotnikami PATINE do patynowania. Ewentualnie od ręki "jankowe" w kilku popularnych rozmiarach jeszcze są na stanie, ale @arsen podbiera, także jak jest pomysł na malowanie to nie ma co się zastanawiać: 

https://patine.pl/yanko-201-patine.html

:) 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.