Xune Opublikowano 19 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 19 Stycznia 2019 Z tym że jest opcja prawdziwej skóry wiem przez TheShine, ale fajnie że mówicie publicznie o tym Co do jodhpurow i single monkow- taki koncert życzeń trochę! Jak się da w MTO to fajno Cytuj
saphir.pl Opublikowano 19 Stycznia 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 19 Stycznia 2019 A Single Monks mieliśmy dawno temu w stałej ofercie. I to 2 lub 3 kolorach. W brązie z ostatniej kolekcji jeszcze kilka zostało. I to w cenie wyprzedażowej: https://patine.pl/yanko-561-marron.html Może akurat Cytuj
Servetch Opublikowano 19 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 19 Stycznia 2019 @saphir.pl- gdzie można znaleźć szczegóły waszej oferty MTO? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 19 Stycznia 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 19 Stycznia 2019 Na razie jeszcze cały czas pod mailem sklepowym, gdyż sytuacja jest dość płynna i dynamiczna. Często zmieniają się dostępności, terminy ... etc. Był moment, że na jakiś czas zawiesiliśmy MTO dla jednej z marek. Pracujemy nad ustabilizowaniem i logicznym poukładaniem tego tematu, co może niestety potrwać. 2 Cytuj
JakubAnderwald Opublikowano 20 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 20 Stycznia 2019 Widzę, że większość dużych rozmiarów wyprzedana (interesuje mnie przedział 11,5-13). Będą uzupełniane? Cytuj
michau Opublikowano 20 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 20 Stycznia 2019 Czy buty marki Patine będą w opcji z podeszwą York? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 21 Stycznia 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 21 Stycznia 2019 @JakubAnderwald, poproszę o takie zapytanie do supportu. Tam urzędują osoby odpowiedzialne za zamówienia więc będzie info z pierwszej ręki. @michau, nie mamy obecnie dostępu do takich spodów. Natomiast możemy zrobić próbę z tego typu gumowymi spodami, jak CITY Sole TLB (mamy dostęp do podobnych): W TLB MTO pojawiła się natomiast opcja Rendenbach (za dopłatą). Zainteresowanych odsyłam do supportu. Być może wprowadzimy na próbę jakiś model na tych spodach do oferty. Tylko jaki? 1 Cytuj
baw Opublikowano 18 Marca 2019 Zgłoś Opublikowano 18 Marca 2019 @saphir.pl trochę czasu już minęło od wprowadzenia kopyt TJ. Jakaś kontynuacja? Pytam w kontekście kopyt w tęgości G. W szczególności monki skradły moje serce, ale w F nijak się nie wcisnę. Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Marca 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Marca 2019 Cały czas coś się dzieje. Na pewno będzie coś w G, a nawet w H, ale muszę przyznać, że przez wzgląd na ogrom spraw na kilku frontach musiałem wiele rzeczy przerzucić na pracowników i nie jestem teraz w stanie szybko sprawdzić, co dokładnie i kiedy. Podpytaj bardzo proszę bezpośrednio pod mailem. Dobrze, jak tego typu pytania lecą od razu do supportu, bo to też od razu sygnał o zapotrzebowaniu dla osób obecnie zajmujących się obsługą PATINE. Mogę już chyba w sumie zdradzić, że: Lada chwila pojawią się derby w Sude Navy tęgość G: Uzyskaliśmy dostęp do jeszcze lepszych skór, dzięki czemu pojawią się kolejne opcje, ale już w wyższej cenie. Cały czas taniej niż YANKO, ale na pewno powyżej 1000 PLN. Na dobry początek buty do patynowania, by Mistrz Andrzej miał na czym pracować P.S. No i w sumie już jest jest mała reprezentacja ciekawych monków TLB: 3 1 Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 19 Marca 2019 Zgłoś Opublikowano 19 Marca 2019 @saphir.pl, sprawdźcie mnie po pół roku, ale wróżę bardzo dobrą sprzedaż tym monkom w groszku. 2 Cytuj
flozbi Opublikowano 20 Marca 2019 Zgłoś Opublikowano 20 Marca 2019 W dniu 19.03.2019 o 07:22, Żorż Ponimirski napisał: @saphir.pl, sprawdźcie mnie po pół roku, ale wróżę bardzo dobrą sprzedaż tym monkom w groszku. Ja tak nie myślę, nie dlatego żeby buty mi się nie podobały, bo są bardzo ładne, ale... Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Mniej więcej pół roku mija od czasu zakupu mojej pary butów Patine na kopytach TJ. Zdecydowałem się na koniakowe full broguesy, które miały zastąpić wysłużone G&B Levet w roli butów pierwszego wyboru do casualu i ewentualnie smart casualu. W tym okresie miałem je na nogach co najmniej kilkanaście razy - od krótkich spacerów po całodniowe maratony. Trafiły im się także nieciekawe warunki pogodowe w stylu deszczu i deszczu ze śniegiem. Raz zostały poddane gruntownej pielęgnacji, dwa lub trzy razy nakładałem na czubki wosk aby zamaskować otarcia i drobne rysy. Biorąc wszystko pod uwagę wydaje mi się, że mogę się już zdobyć na pierwszą recenzję. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony. Buty są bardzo wygodne (kopyto w tęgości F, rozmiar 44.5 wybrany po konsultacji z przemiłą obsługą klienta) od pierwszego założenia. Do wykonania nie mogę się przyczepić (chociaż były głosy krytyczne względem ażurowania, mi osobiście to nie przeszkadza a sam medalion na czubku wydaje się bardzo ładny). Skóra wydaje się dobrej jakości, jest mięsista i ładnie się złamała. Podeszwy są bardzo dobre - jak wspominałem buty nie były oszczędzane (w tym okresie to chyba jedne z najczęściej wykorzystywanych par), a zużycie jest minimalne. O ile teraz zazwyczaj zamawiam buty fabrycznie podzelowane, tutaj nie odczuwam potrzeby wykonywania takiej operacji. W tym momencie buty Patine wydają mi się świetną alternatywą dla Yanko. O ile TLB są jednak o klasę (albo i więcej) wyżej w hierarchii, to gdybym miał wybierać między Patine a Yanko, to wbrew forumowemu powiedzeniu, nie dokładałbym Na koniec zdjęcie omawianych butów z ostatniego wyjścia: 10 7 Cytuj
Pasjonat Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Zgłoś Opublikowano 20 Kwietnia 2019 W dniu 19.04.2019 o 08:47, blekit napisał: Mniej więcej pół roku mija od czasu zakupu mojej pary butów Patine na kopytach TJ. Zdecydowałem się na koniakowe full broguesy, które miały zastąpić wysłużone G&B Levet w roli butów pierwszego wyboru do casualu i ewentualnie smart casualu. W tym okresie miałem je na nogach co najmniej kilkanaście razy - od krótkich spacerów po całodniowe maratony. Trafiły im się także nieciekawe warunki pogodowe w stylu deszczu i deszczu ze śniegiem. Raz zostały poddane gruntownej pielęgnacji, dwa lub trzy razy nakładałem na czubki wosk aby zamaskować otarcia i drobne rysy. Biorąc wszystko pod uwagę wydaje mi się, że mogę się już zdobyć na pierwszą recenzję. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony. Buty są bardzo wygodne (kopyto w tęgości F, rozmiar 44.5 wybrany po konsultacji z przemiłą obsługą klienta) od pierwszego założenia. Do wykonania nie mogę się przyczepić (chociaż były głosy krytyczne względem ażurowania, mi osobiście to nie przeszkadza a sam medalion na czubku wydaje się bardzo ładny). Skóra wydaje się dobrej jakości, jest mięsista i ładnie się złamała. Podeszwy są bardzo dobre - jak wspominałem buty nie były oszczędzane (w tym okresie to chyba jedne z najczęściej wykorzystywanych par), a zużycie jest minimalne. O ile teraz zazwyczaj zamawiam buty fabrycznie podzelowane, tutaj nie odczuwam potrzeby wykonywania takiej operacji. W tym momencie buty Patine wydają mi się świetną alternatywą dla Yanko. O ile TLB są jednak o klasę (albo i więcej) wyżej w hierarchii, to gdybym miał wybierać między Patine a Yanko, to wbrew forumowemu powiedzeniu, nie dokładałbym Na koniec zdjęcie omawianych butów z ostatniego wyjścia: Mialem w reku dwie pary czarnych brogsow I wiedenek Patine TJ. W dotyku I wizualnie sprawiaja wrazenie naprawde solidnie I estetycznie wykonanych butow. Skora cholewki - do niczego nie moge sie przyczepic. Jedno co mnie frapuje, to skrzypienie, ktore generowane jest przez buty w trakcie proby chodzenia/ przestepowania z nogi na noge. Pierwszy raz spotykam sie z takim zjawiskiem. Nigdy nie spotkalem tego w nowych Yanko, TLB, Berwick, czy tez Loake. Czy ktos wie z czego to moze wynikac ? Pasjonat Cytuj
KIERMAN Opublikowano 21 Kwietnia 2019 Zgłoś Opublikowano 21 Kwietnia 2019 Mam tak w moich meerminach z linii maestro; uwielbiam to skrzypienie. Cytuj
saphir.pl Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Szerzej niebawem będziemy informować na blogu, ale już teraz na szybko, bo forumowicze mają chody przeca Lista nowych modeli PATINE SHOES (w tym tęgości G oraz H, wholecut, loafers ... i kilka innych życzeń naszych klientów):https://patine.pl/wholecut-black-77022-g.htmlhttps://patine.pl/wholecut-black-77022.htmlhttps://patine.pl/wholecut-black-77023.htmlhttps://patine.pl/brogues-black-77024.htmlhttps://patine.pl/brogues-brown-77025.htmlhttps://patine.pl/derby-brown-77026.htmlhttps://patine.pl/derby-brown-77026-1450.htmlhttps://patine.pl/brogues-brown-77028.htmlhttps://patine.pl/brogues-olive-77028.htmlhttps://patine.pl/brogues-balck-77028.htmlhttps://patine.pl/loafers-navy-77029.htmlhttps://patine.pl/loafers-olive-77029.htmlhttps://patine.pl/brogues-77020.htmlhttps://patine.pl/balmoral.htmlhttps://patine.pl/brogues-77020-1440.htmlhttps://patine.pl/brogues-77020-1441.htmlhttps://patine.pl/brogues-77020-1442.htmlhttps://patine.pl/double-monks-77021.html Skóry / Ceny Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszego odbioru naszych butów, ale zmotywowani trochę przez naszych stałych klientów uświadomiliśmy sobie, że nie powinniśmy mieć kompleksów i celować należy wysoko. Powalczyliśmy i nie idziemy w półśrodki. Wszystkie powyższe i kolejne dostawy będą szyte tylko i wyłącznie ze skór, do których dostęp kosztował wiele zachodu. Nie będę pisał, od jakich marek są lepsze, bo nie wypada. Oceniajcie sami. Wszystkie licówki i groszkowe to tylko D'Annonay i DuPuy z półki, do której dostęp nie jest łatwy. Musieliśmy niestety podnieść ceny, ale jesteśmy wierni idei, by oferować buty poniżej 1000PLN, także w naszej kolekcji zawsze będzie przynajmniej kilka modeli PATINE w promocyjnej cenie poniżej tej magicznej bariery. Kilka fotek na zachętę: 4 2 Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2019 @saphir.pl, czy jest jakaś karta charakterystyki nowych kopyt od TJ ? Interesuje mnie informacja o Boh F, do czego jest najbardziej podobne ? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Kopyta, które nie są oznaczone inicjałami "TJ", nie są kopytami Tadeusza Januszkiewicza. To nasze nowe kopyta Gdybym miał porównać kopyto BOH do innych posiadanych to porównałbym je prawdopodobnie z "jankowym" 960, ale w nieco delikatniejszej wersji. 1 Cytuj
Bartek 00 Opublikowano 1 Maja 2019 Zgłoś Opublikowano 1 Maja 2019 18 godzin temu, saphir.pl napisał: Musieliśmy niestety podnieść ceny, ale jesteśmy wierni idei, by oferować buty poniżej 1000PLN, także w naszej kolekcji zawsze będzie przynajmniej kilka modeli PATINE w promocyjnej cenie poniżej tej magicznej bariery. I tym sposobem praktycznie zrównały się ceny z Yanko. Z tego co pamiętam marce/linii Patine miał przyświecać cel wypełnienia luki pomiedzy butami 700/800zł a 1200/1300zł. Zresztą sam chciałem zamówić/przetestować te buty w półce poniżej 1000zł. Cytuj
saphir.pl Opublikowano 1 Maja 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 1 Maja 2019 @Bartek 00 I przyświeca. W tym momencie jest takich modeli 27. Tak, jak wspomniałem - będziemy czynić starania, by mimo chęci robienia butów coraz lepszych i kosztami z tym związanymi, zapewnić wybór również na wspomnianej półce cenowej. Cytuj
baw Opublikowano 1 Maja 2019 Zgłoś Opublikowano 1 Maja 2019 Przeczekam sobie do jakiejś promki i wypróbuję te lotniki z medalionem. Cytuj
Ropóh Opublikowano 1 Maja 2019 Zgłoś Opublikowano 1 Maja 2019 Czy jest szansa aby lotniki pojawiły się w innych kolorach: np. brąz, czekolada? te: https://patine.pl/wholecut-black-77023.html w takim: https://patine.pl/brogues-77020.html lub takim: http://www.septiemelargeur.fr/fr/richelieu/316-gedeon-chocolat-forme-199.html#/uk_homme-75 albo do patynowania? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 2 Maja 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Maja 2019 Z tego, co pamiętam to na razie nie, ale opcja MTO pozostaje do dyspozycji, a akurat buty PATINE szyte są ostatnio bardzo sprawnie i szybko Podobnie z lotnikami PATINE do patynowania. Ewentualnie od ręki "jankowe" w kilku popularnych rozmiarach jeszcze są na stanie, ale @arsen podbiera, także jak jest pomysł na malowanie to nie ma co się zastanawiać: https://patine.pl/yanko-201-patine.html Cytuj
Ropóh Opublikowano 2 Maja 2019 Zgłoś Opublikowano 2 Maja 2019 Dzięki, widziałem te "jankowe", ale myślę o lotnikach z medalionem. W sprawie MTO oczywiście kontakt na mail sklepowy? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 3 Maja 2019 Autor Zgłoś Opublikowano 3 Maja 2019 Tak. W sprawie MTO, bardzo proszę już bezpośrednio, by nic nam się nie pomieszało podczas przekazywania informacji. Cytuj
Bartek 00 Opublikowano 5 Maja 2019 Zgłoś Opublikowano 5 Maja 2019 @saphir.pl czy możesz porównać jak wypada kopyto TJ Ina G i H względem Yanko 960. Kwestia podbicia oraz szerokości w palcach dla mnie jest istotna. 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.