Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takich planów, ale sam pomysł ciekawy. Nie wiem czy w tej formule, bo Andrzej przecież i tak wszystkie realizacje publikuje na swoim insta, ale można pomyśleć nad stworzeniem na przykład albumu z realizacjami (fotki Andrzeja) oraz butami na nogach klientów po dłuższym czasie użytkowania ... to tak na gorąco :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 01:51, Stormont napisał:

Nie mogłem się doczekać na zamszowe Yanko, więc kupiłem zamszowe derby od Patine.

Jestem bardzo zadowolony. Przesądza o tym nie jakość zamszu (jest ok, bez fajerwerków) czy wykonanie (wszystko jak na razie ok), ale pasujące na mnie kopyto, co przekłada się na wygodę butów.

Jestem przyzwyczajony do tego, że od dłuższego czasu nie mogę wstrzelić się w żadną markę i buty w segmencie 1000-1500 są za wysokie, za krótkie, za wąskie, a czasem, jeśli bardzo przestrzelę, za szerokie. W tym wypadku strzał okazał się w dziesiątkę. W moim przypadku z Ina G jest dużo lepiej niż TLB na Alan G. Może to kwestia otwartej przyszwy? Nie wiem. Za jakiś czas przetestuję na zamkniętej.

Kupiłem lotniki. No i pięknie! Buty ładne, kopyto super się nosi.

Szkoda trochę TLB, które ewidentnie mi nie leżą i łamią się koszmarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z moderacji jest w stanie powiedzieć, co się stało z wydzielonym swego czasu wątkiem dla szerokostopych, do którego link był w tym poście:

?

Nie umiem nigdzie znaleźć treści tam zawartej (na pewno nie w tym temacie)...

 

@Edycja: Ok, znalazłem, link dla zainteresowanych:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 22.05.2019 o 14:40, Mr.G napisał:

Pytanie do tych co posiadają buty na kopycie TJ Vistula 

Jakie są długości wkładki dla tego kopyta w rozmiarach 6 i 7 i który z nich będzie odpowiedniejszy dla stopy 26,5cm kiedy preferuje mocniejsze dopasowanie buta ala skarpetka? 

Ja dla swojej stopy 26 cm wziąłem 6,5 w G (szeroka stopa) i jest skarpetkowo. Dla Ciebie zatem proponowałbym 7. Tęgość wg uznania - ja normalnie noszę 7 w F, ale w Vistuli w 7F latała mi pięta i było za ciasno. Może coś Ci to pomoże....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sporo tu fajnych słów na temat tych butów.Ja mam bardzo odmienne zdanie to dziwolągi moim subiektywnym zdaniem po tym.

Niby długość i tęgość dobra a zapiąć nie ma szans a szkoda bo bardzo mi się widział kształt tych butów kopyto TJ Ina G 10.

 Yanko nosze 960G 10 inne buty w tęgości F zatem sam nie wiem.One mają dziwny krój zapięć,chyba...😡 

But.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zajrzyj do solidnego sklepu i zobacz jakie kopyta i typy butów na ciebie pasują. Przymierz, odrzuć to co zupełnie nie zdaje egzaminu.

I z pokorą przyjmij to że pewne modele nie będą już nigdy dla ciebie i już.

Mam wysokie podbicie i szeroką stopę. I wiem że żadne torpedy mi nie podejdą bo musiałyby być rozmiaru 50 a noszę 42,5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Mała korekta - loafersy są w rozmiarze 9.5UK. Normalnie noszę 10UK i w tym rozmiarze mam zdecydowaną większość butów. Oksfordy Patine są jedną z czterech par w rozmiarze 10.5UK. Teraz wziąłbym jednak standardowy rozmiar - swoje muszę nosić z wkładką, inaczej mam za dużo przestrzeni nad stopą i buty mnie obcierają. Obie pary Patine są w tęgości F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie odnośnie rozmiaru. Przyszły do mnie czarne lotniki TJ na kopycie H, rozmiar 7 i zastanawiam się czy V ze zdjęcia zejdzie i czy but, który na chwilę obecną jest minimalnie niewygodny się rozbije. Mam rowniez brogsy 7,5 na kopycie H i na początku była mała Vka, która po rozejściu obuwia kompletnie znikła, nawet bym powiedział że w przyszwie jest za dużo miejsca. Taki sam problem jest nad stopą, gdzie przez zbyt dużo miejsca but łamie się dość nieładnie. Do tego but ma odrobinę za mało miejsca z tyłu pięty więc przy cieńszych skarpetkach potrafi obcierać. Myślicie że lepiej odpuścić sobie kopyto H? Przyszły do mnie jeszcze double monki 7,5 TJ na kopycie G i o ile dalej jest trochę za luźno z tyłu pięty (ale i tak jest to mniej odczuwalne niż przy 7,5H, a buty są jeszcze nierozchodzone), to reszta, poza minimalnym problemem z zapięciem dolnych pasków wydaje się być ok.

IMG_20200610_172411.jpg

IMG_20191128_095946(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.