Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... główny problem z golfami i marynarką to rękawy. No chyba, że ktoś woli, jak golf nie wystaje z rękawa marynarki.

Trochę nie rozumiem, czemu służą tak krótkie rękawy... 
Przecież to dzianina. Lekkie marszczenie jest ok. Za krótki rękaw dyskwalifikuje produkt.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adamW napisał:

Poszetka- wow, piękna. Ale zastanawia mnie kiedy ten krawat będzie dostępny online (widziałem też na Waszym FB jego wersję granatowo-brązową)?

EDIT: poszetkę zakupiłem. A miałem już nic nie kupować...

Krawat z grenadyny fina będzie w 3 wersjach kolorystycznych. Do końca tygodnia wyląduje na stronie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FONos napisał:

Jeżeli ta tabela rozmiarowa jest poprawna to one mają najkrótsze rękawy z konkurencji co niestety dla mnie je dyskwalifikuje niestety.

Nie wytrzymałem emocji i poszedłem do domu zrobiłć zdjęcie. M leży na P. Oba w rozmiarze XL.

Oczywiście, M ma dużo więcej za sobą prań (zawsze w pralce, zawsze tryb "wełna").

 

 

IMG_8650.jpg

IMG_8652.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, FONos napisał:

albo tabele rozmiarowe mają się nijak do rzeczywistości albo masz pomylony rozmiar

Why not both? :)

Różnica jest na tyle ogromna, że wierzę w pomylone rozmiary. Nadruk jest jednak ewidentnie XL. Prawda jest jednak, że M używam od ponad roku, więc trochę się go naużywałem.  

Tylko, że tak samo piorę (ta sama pralka, ten sam program, a nawet razem ze sobą te golft) np. merynosa z Benettonu, Strellsona czy Luca D'Altieri, a one trzymają wymiar.

Nie mogę jednak wykluczyć, że raz kiedyś pranie poszło niezgodnie z planem (np. ktoś włożył golf do suszarki), ale dlaczego akurat te dwa swetry od jednego dostawcy i dlaczego oba jednocześnie.

 

W tej chwili poczekam na kilka prań Poszetki i zobaczę jak się rozwinie sytuacja. Stay tuned. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem polecamy czwarty odcinek naszego kwestionariusza ✌️

Na nasze pytania odpowiada tym razem Mikołaj Pawełczak / @blueloafers / Blue Loafers. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co robi na co dzień, od kiedy ogląda mecze NBA i u którego krawca z Florencji chce jeszcze uszyć garnitur, zajrzyjcie koniecznie na nasz blog Everyday Classic. Zapraszamy: http://bit.ly/kwestionariuszIV

79600674_2596352083790112_89351845072968

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bacio napisał:

Why not both? :)

Różnica jest na tyle ogromna, że wierzę w pomylone rozmiary. Nadruk jest jednak ewidentnie XL. Prawda jest jednak, że M używam od ponad roku, więc trochę się go naużywałem.  

Tylko, że tak samo piorę (ta sama pralka, ten sam program, a nawet razem ze sobą te golft) np. merynosa z Benettonu, Strellsona czy Luca D'Altieri, a one trzymają wymiar.

Nie mogę jednak wykluczyć, że raz kiedyś pranie poszło niezgodnie z planem (np. ktoś włożył golf do suszarki), ale dlaczego akurat te dwa swetry od jednego dostawcy i dlaczego oba jednocześnie.

 

W tej chwili poczekam na kilka prań Poszetki i zobaczę jak się rozwinie sytuacja. Stay tuned. 

 

W całości podzielam entuzjazm. O wiele lepsze golfy od konkurencji z Berg&Berg  która robi bufiaste swetry z przykrótkimi rękawami. Nieodpowiednia szerokość w barkach ma na to duży wpływ. U Poszetki OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera krawaty w pasy z grenadyny ↬ http://bit.ly/krawatygrenadyna
Mamy dla Was niespodziankę, do każdej przesyłki z krawatem dodajemy torbę bawełnianą z naszym znakiem firmowym „dłonią” oznaczającą rzemiosło ✂️🙌🏻
Przypominamy: gwarancja dostawy dla zamówień, które wpłyną do niedzieli włącznie / 15 grudnia. W tym czasie dostawa gratis: FedEx oraz Paczkomat 0 pln.

78944984_2607273642697956_4616195283116678836069_2607273652697955_69962512212164

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera: notesy ze skóry wraz z kultowym długopisem Zenith z naszym logo ↬ http://bit.ly/notesyposz

Nasz notes jest stworzony, aby przetrwać wraz z Tobą dzięki wymiennym wkładom. Jego podręczny rozmiar i minimalistyczny styl sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji.

Przypominamy: do niedzieli włącznie / 15 grudnia gwarancja dostawy przedświętami oraz dostawa gratis: FedEx oraz Paczkomat 0 pln.

 

pol_pl_WIECZNY-NOTES-W-SKORZANEJ-OPRAWIE

pol_pl_WIECZNY-NOTES-W-SKORZANEJ-OPRAWIE

79385675_2609747229117264_38432413017345

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ruszyłem w wyjazd rodzinny na Śląsk, i do Katowic dotarliśmy długo przed tym, jak planowaliśmy, czyli i na 35 minut przed zamknięciem sklepu. Użyłem więc świąt jako pretekstu, by do Poszetki wstąpić po prezent dla szwagra stryjecznego. Pretekst pretekstem - zacząłem od zakupienia poszetki z Bogiem Wyspiańskiego, która na żywo prezentuje isę dużo lepiej, niż zdjecia sugerują - leciutki, prześwitujący materiał pomaga przenieść cechy witrażu, których zdjęcie czy obraz nie uchwycą. Poza tym prezent też został oczywiście kupiony, jak i dodatkowo poszetka dla ojca, dzięki dobrze wyeksponowanej części outletowej. Dwie rzeczy na dodatkowy plus - po pierwsze wspomniany post wyżej długopis, który został do zamówienia dołączony, który jest faktycznie solidnym pisadłem, a nie badziewiem reklamowym, a po drugie zniżka dla forumowiczów - a raczej nie ona sama w sobie, a dobra, uczciwa praktyka jaką jest honorowanie tej zniżki stacjonarnie, choć nominalnie ma to być tylko kod zniżkowy, oraz przeszkolona obsługa, która nie musiała dopytywać, ani sprawdzać co to za forum i But. Szkoda, że inne zobowiązania nie pozwoliły mi zabawić dłużej i przymierzyć kurtek i płaszczów, bo choć teraz i tak bym nie kupił, to oszczędziłbym sobie znienawidzonego uzgadniania rozmiaru zdalnie - ale nie można mieć wszystkiego. Gorąco polecam, byłem świadom solidnej opinii, jaką się Poszetka cieszy, i nie zawiodła w żadnym zakresie.

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 28.12.2019 o 13:53, eye_lip napisał:

"szyte ręcznie metodą Goodyear Welted"

 

.. Metoda Goodyear Welted charakteryzuje się głownie tym że pas jest szyty maszyną a nie ręcznie default_wink.png

 

 

 

 


Informacja oraz tekst zaczerpnięty od producenta / link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje udanego roku i oby następny był równie dobry:)

 

Panie Tomaszu, nie jestem z tych którzy specjalnie czepiają się skrótów myślowych, ale uważam, że w tym przypadku jeżeli firmujecie swoje buty tekstem marketingowym to powinniście zwracać większą uwagę na to co on sobą prezentuje. Oczywiście zrozumiałe dla mnie jest że producent na swojej stronie internetowej może napisać o swoim produkcie "handmade" (co jest trochę naiwnym sloganem, bo produkcja buta typu Kazar, Ryłko, też jest "handmade" tylko jest mniej kroków produkcji) ale wiadomo że to buty nie są hand-stitched ani hand-welted bo to się tyczy butów z dużo wyższej półki cenowej. W dzisiejszych czasach przekaz marketingowy, szczególnie skierowany do skondensowanej grupy powinienem być spersonalizowany i nieskrótowy - na przykładzie produktu takiego jak poszetka - np. obszywana maszyną do robienia rulonika, też jest handmade, bo obsługuje to człowiek, ktoś to kontroluje, wycina itp. ale nie spodziewałbym się że mając taki produkt (nie wiem, może macie), opisany zostałby "recznie szyta poszetka" default_wink.png

 

 

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.