Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

89749046_2800489426709709_65265296876429

Nareszcie mamy nasze KATOWICE. Tak to jest, że szewc bez butów chodzi i projekt miasta, z którego pochodzi Poszetka powstał chyba jako 15 w kolejności;) Ale debiut wyczekany smakuje jeszcze bardziej. Przedstawiamy Wam nasze Katowice autorstwa Jan Kallwejta. 

⤷ zaskakująco muzyczne, 
⤷ cudownie modernistyczne, 
⤷ z opadającym górniczym tynkiem, 
⤷ pnące się do góry, 
⤷ z Jetsonami na niebie 1f609.png;)
⤷ Neonami na ulicach, 
⤷ wspaniale zielone
⤷ Poszetką na Koszutce 
a wkrótce …. 1f642.png:)

Poszetka http://bit.ly/katowice_poszetka
Apaszka http://bit.ly/poszetka_scarves

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, pi_senny said:

Szkoda tylko, że to jedynie obrazuje w jakiej rzeczywistości żyjemy.

Trzeba pamiętać że sytuacja jest nadzwyczajna. Na całym świecie tak się dzieje. To trochę jak na wojnie, fabryki maszyn do szycia produkują CKMy a w fabrykach samochodowych powstają czołgi.

W każdym razie, brawa dla Poszetki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja @poszetka.com Bardzo dobry pomysł!👍

 

Edytowane przez metius
Po przeczytaniu wątku "Koronawirus i jego wpływ na sklepy" postanowiłem wyciąć część wpisu o LPP. Nie miałem na ten temat pełnej informacji. Dziękuję kolegom z Forum za rzucenie światła na tę sprawę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Trzeba pamiętać że sytuacja jest nadzwyczajna. Na całym świecie tak się dzieje. To trochę jak na wojnie, fabryki maszyn do szycia produkują CKMy a w fabrykach samochodowych powstają czołgi.

W każdym razie, brawa dla Poszetki!

Szpitale powinny być w stanie zapewnić sobie pewien zapas takich materiałów, nie mówiąc już o bardziej specjalistycznych maseczkach takich jak N95.

Zresztą od czegoś też mamy Agencję Rezerw Materiałowych... No, ale zamiast maseczek kupiła węgiel. Cóż, można i tak.

 

Brawa dla Poszetki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagaj z nami. Każda jedna zakupiona przez Was maseczka = maseczka przekazana na potrzeby szpitali.

bit.ly/maseczki_posz

91130972_2829699137122071_1738427015654091183788_2829698140455504_48492835920622

91187592_2829698107122174_8777436916929791156321_2829698277122157_35147317215536

↬ maseczka niemedyczna jest alternatywą do stosowania podczas codziennych sytuacji,
↬ uszyte z podwójnej warstwy wysokiej jakości gęsto tkanej stuprocentowej bawełny koszulowej,
↬ produkt należy często prać w wysokich temperaturach (60 st) lub gotować i używać tylko wtedy gdy jest suchy,
↬ dobre dopasowanie do lini nosa: drucik wszyty w górnej części maseczki, cztery zakładki.

Dlaczego warto nosić maseczkę:
↬ COVID-19 może być roznoszony przez zakażonych, którzy jeszcze nie mają objawów, dlatego maseczka może chronić osoby postronne przed zarażeniem przez osoby nieświadome nosicielstwa - dbajmy o nasze otoczenie
↬ ochrona przed nieświadomym dotykaniem okolic ust i oczu brudnymi rękami.

Pamiętajmy że sama maseczka nie będzie chronić przed zakażeniem, jest barierą mechaniczną chroniąca osoby postronne.

Ważne jest prawidłowe noszenie maski i dokładne umycie rąk przed jej założeniem i po zdjęciu. 

Podczas #covid19 obowiązuje w Poszetce darmowa dostawa: bit.ly/maseczki_posz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gajdowskip napisał:

Widzę, że w ofercie sklepu pojawiła się jedna "nowa" koszula. Czy to zwiastun wejścia innych modeli do sprzedaży albo uzupełnienia rozmiarówki z poprzednich? 

W kwietniu będzie miała debiut letnia kolekcja. Kilkanaście wzorów (w tym popovery). Po raz pierwszy przy współpracy z Albini Group.

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, poszetka.com napisał:

W kwietniu będzie miała debiut letnia kolekcja. Kilkanaście wzorów (w tym popovery). Po raz pierwszy przy współpracy z Albini Group.

Nie mogę się doczekać. Jednak mam gorącą prośbę, aby przypatrzyć się opisom koszul. Dla przykładu:

Cytat

https://www.poszetka.com/product-pol-5640-BIALA-koszula-w-paski-button-down.html

WYKOŃCZENIE easy care, lekka,przewiewna , mila w dotyku tkanina typu light/lekki oxford

To nie jest oxford, tylko twill. Nie jest również lekki, ani też przewiewny. Koszulę zostawiłem, bo i tak mi się spodobała, ale opis jakby z innej.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2020 o 23:38, pi_senny napisał:

Nie mogę się doczekać. Jednak mam gorącą prośbę, aby przypatrzyć się opisom koszul. Dla przykładu:

To nie jest oxford, tylko twill. Nie jest również lekki, ani też przewiewny. Koszulę zostawiłem, bo i tak mi się spodobała, ale opis jakby z innej.

Dzięki ! Opis był z innej koszuli, dodając nową koszule często powielamy inny produkt w systemie i w tym wypadku nie zmieniliśmy go 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszą kolejną nowością jest jeden z najsłynniejszych obrazów mistrza batalistycznego malarstwa Wojciecha Kossaka - "Marszałek Józef Piłsudski na Kasztance” ↬ bit.ly/piłsudski_kasztanka

Jest to jedno z najsłynniejszych przedstawień Piłsudskiego, tym bardziej, że występuje ze słynną klaczą, która przeszła potem do legendy. Warto przybliżyć szczegóły niesamowitego związku Piłsudskiego i Kasztanki. Żona Naczelnego Wodza pisała, że: „Bardzo nerwowa Kasztanka nienawidziła ognia artyleryjskiego i poza swoim panem nikogo innego nie uznawała. Między nimi istniało jakieś tajemne porozumienie, tak doskonałe, że oboje odczuwali swoje nastroje i nawzajem na siebie wpływali”. Ten cytat to tylko jeden z wielu przykładów, potwierdzających ten niesamowity związek. 

Kasztanka towarzyszyła Marszałkowi podczas działań I Brygady. Ostatni raz Józef Piłsudski dosiadł Kasztanki w dniu 11 listopada 1927 roku, przyjmując defiladę na Placu Saskim w Warszawie. Dzieło powstało w 1928, za życia Piłsudskiego. Konny portret Marszałka został skradziony w 1997 w Krakowie. Odnaleziono go w jednej z warszawskich galerii sztuki.

92462793_2852801451478506_23940261739285

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dokonałem wczoraj zakupu tej o to koszuli https://www.poszetka.com/product-pol-5445-Koszula-w-potrojny-blekitny-prazek-z-kolnierzem-polwloskim.html czy moglibyście scharakteryzować ją jeśli chodzi o krój jak np z wysokością pachy czy rękawy są wąskie ogólnie rzecz ujmując czego mogę się spodziewać .Jaki chwyt ma tkanina ?

Przepraszam,ze pytam,ale to mój pierwszy zakup od państwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.