Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
czy ktoś z tutaj obecnych jest w stanie porównać długość marynarek w tym samym rozmiarze z poszetka.com i SuSu? Zgodnie z tabelą rozmiarów marynarki z poszetki powinny być krótsze od tych z SuSu. Ja noszę w SuSu 94 i z długością są na styk, zastanawiam się czy te z poszetki rzeczywiście wypadają mocno krótsze czy może z uwagi na inne proporcje itp. nie jest to widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2020 o 16:50, Dubbing napisał:

Hej,
czy ktoś z tutaj obecnych jest w stanie porównać długość marynarek w tym samym rozmiarze z poszetka.com i SuSu? Zgodnie z tabelą rozmiarów marynarki z poszetki powinny być krótsze od tych z SuSu. Ja noszę w SuSu 94 i z długością są na styk, zastanawiam się czy te z poszetki rzeczywiście wypadają mocno krótsze czy może z uwagi na inne proporcje itp. nie jest to widoczne.

Lazio SuSu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość: krawaty z grenadyny i szantungu
https://bit.ly/poszetka_grenadyna

Wykonane z rzadko spotykanego i prestiżowego jedwabiu. Grenadyna w swej tradycjonalnej wersji tkana jest na wiekowych krosnach do produkcji żakardu. Tylko dwie tkalnie na świecie mogą uzyskać tak unikalny splot włókien. Jedna z nich dostarcza materiał na nasze krawaty.

Bardzo istotnym elementem krawata jest jego wkład oraz konstrukcja. Sprężyste wnętrza do naszych krawatów wykonujemy we Włoszech z wełniano- bawełnianych włókien. Bezpodszewkowa forma nadaje lekkości i obniża formalność. Dla zachowania idealnej symetrii utrwalamy kształt stosując dodatkowe rygielki przy szerszym i węższym końcu.

Tkaniny pochodzą z włoskiego Como, krawaty ręcznie szyte w naszej pracowni.

106567747_3056932764398706_5713912116178106271984_3056932884398694_8136524638924

106428078_3056932784398704_4704149025971106552295_3056974744394508_6496126946082

106457637_3056975701061079_5191433311686

 

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem rozmiarówkę. Moje obawy biorą się z tego, że według niej rozmiat 48L ma 76cm długości a w SuSu zgodnie z ich rozmiarówką powinno to być 78cm. 2cm dla kogoś kto ma 190cm wzrostu może robić dość istotną różnicę. Najlepiej będzie pewnie po prostu zamówić i przymierzyć w domu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dubbing napisał:

Widziałem rozmiarówkę. Moje obawy biorą się z tego, że według niej rozmiat 48L ma 76cm długości a w SuSu zgodnie z ich rozmiarówką powinno to być 78cm. 2cm dla kogoś kto ma 190cm wzrostu może robić dość istotną różnicę. Najlepiej będzie pewnie po prostu zamówić i przymierzyć w domu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Liczone od karczku 76 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalniamy w temacie krawatów.

  • Tym razem 3 fold, jedwab 83% oraz len 17%. 
  • Tkanina zoastała utkana w jednej z najbardziej prestiżowych włoskich tkalni z rejonu Como (ta sama co grenadyny) sięgającej swoją tradycją 1907 roku. 
  • Ręcznie krojony i szyty w Polsce przez naszą krawcową Panią Barbarę.
  • Wnetrze krawata tworzy najwyższej jakości podwójny włoski wkład wełniano-bawełniany.

eng_pl_sea-blue-pastel-linen-silk-tie-58

eng_pl_pastel-rouge-linen-silk-tie-5818_eng_pl_pastel-orange-linen-silk-tie-5817

eng_pl_pastel-rouge-linen-silk-tie-5818_

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DonAlex napisał:

A jak wypada 38 tej koszuli https://www.poszetka.com/product-pol-5446-Koszula-maklerka-z-okraglym-kolnierzem.html

 

W stosunku do 39 Milera? 

Tzn. Czy rozmiarowka jest prawidłowa na stronie, bo możliwość 2cm różnicy to sporo.

Mogę się posłużyć opinią naszego Klienta:

"ZR identyczna, MT bardzo podobne - mają węższe plecy, mankiety / przedramię. 
Miler wypada inaczej - skaczą co dwa rozmiary, mają mniejsze wcięcie w talii i są ogólnie większe"
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DonAlex napisał:

A jak wypada 38 tej koszuli https://www.poszetka.com/product-pol-5446-Koszula-maklerka-z-okraglym-kolnierzem.html

 

W stosunku do 39 Milera? 

Tzn. Czy rozmiarowka jest prawidłowa na stronie, bo możliwość 2cm różnicy to sporo.

Osobiście kupuję 39 poszetka i 39 Miler.

Rzeczywiście Miler trochę obszerniejsza w talii, lecz krótsze rękawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cineos napisał:

Rzeczywiście Miler trochę obszerniejsza w talii, lecz krótsze rękawy

A jak kołnierz? Czy mógłbyś zmierzyć ile cm jest przy poszetce? Czy odpowiada tabeli. Bo miler ma przy 39 rzeczywiście 39.5cm A przy poszetce jest napisane że 39 ma 40,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.