Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Tanatos70 czy to nowość w Twojej kolekcji czy ukrywane na dnie szafy jedyne czarne oksfordy?? Super buty, bardzo podobne do Armfield od AS czy Leander od F&S.

Tylko z Twoją pozycją społeczną uważał bym na kolor skarpetek, bo Sartorialna Straż Miejska grasuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żorż Ponimirski- dzięki, stary zakup (mam je już jakieś dobre 4 lata), ale nieczęsto zakładane. Jedyne moje czarne oksfordy. Żona mówi na nie "trumniaki" 😁. Mam jeszcze dwie pary trzewików- Aldeny w czarnym kordowanie i "Czeneje" odkupione jakieś dwa lata temu na forum. Te drugie- model Brixworth, pewnie niedługo doczekają się wreszcie premierowego wyjścia.

Pozycja społeczna człowieka żyjącego z wygrzebywania trupów z ziemi pozwala praktycznie na wszystko 😉.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:
4 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Żona mówi na nie "trumniaki" 😁.  

No ja protestuję, mówiąc że klasyczne "trupięgi" to mają kartonowe podeszwy, a tutaj na bogato- dainite sygnowane logo producenta butów, co jest nieczęsto spotykanym smaczkiem. Szczególnie dla takiego snoba jak ja :):

213353627_radstock2.thumb.jpg.2d93646ac41a94a2aaaa16f22f8ed6c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Midlife-Crisis napisał:
  1. @Tanatos70 z mojego doświadczenia dainite już sama w sobie jest dla snobów, którzy mają czym rotować (tak od 30-tu par) i u których problem wymiany podeszwy nie następuje. A co dopiero z logo producenta😁.

Ty, Panie Senior, nie obrażaj Pan ludzi wyzywając od snobów :P

nie mam aktywnych 30 par, a ostatnio tylko takie kupowałem (choć ostatni zakup z rok temu?). Takie, czy dainite

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:
  1. @Tanatos70 z mojego doświadczenia dainite już sama w sobie jest dla snobów, którzy mają czym rotować (tak od 30-tu par) i u których problem wymiany podeszwy nie następuje. A co dopiero z logo producenta😁.

Nie no, dla snobów to "skórkowa", gumowa to dla praktycznych 😁

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Ty, Panie Senior, nie obrażaj Pan ludzi wyzywając od snobów :P

nie mam aktywnych 30 par, a ostatnio tylko takie kupowałem (choć ostatni zakup z rok temu?). Takie, czy dainite

 

Ja aspiruję do tej magicznej trzydziestki. Na razie coraz dalej, bo na buty średnie nie mam już ochoty. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dainite rzeczywiście nie grzeszy zbytnio trwałością ,dodatkowo jest śliska.Na pewno nie był by to mój pierwszy wybór gumowej czy syntetycznej podeszwy do butów. Jeżeli chodzi o trwałość to NeoCork jest nie do pobicia ,w kategorii komfortu  EVA,a pod względem stabilności na śliskim -mokrym podłożu Traction Tred Cushion Crepe.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.