Jump to content

Butomator

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106

About Butomator

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. @Castorp, może nie jest to jakiś mega profesjonalny sposób, ale ja w sytuacji, gdy impregnacja nie pomogla i na butach pojawiaja się podobne zacieki, po prostu myje buty lekko ciepłą wodą z dodatkiem odrobiny detergentu. I pomaga. Oczywiście myć trzeba bardzo delikatnie, miękka szczoteczka lub szmatką. Nie wiem jednak, czy pomoże na zaschnięte "rany".
 2. Dziękuję i z pełną wzajemnością - nie ukrywam, że Twoja Lancia w pewnym sensie skusiła mnie do dodania posta. Piękny samochód, rewelacyjnie zadbany. Bardzo rzadki i również pełen włoskiego temperamentu 🙂
 3. Powiedzmy, że prawie wpisałem się w istotę tematu - auto ma 21 lat, więc do "klasycznego" kilku brakuje. Niemniej, dla mnie klasyczne jest. Może nie jest tak prestiżowe, jak przywoływane tu Ferrari, Bentleye czy Lotusy, może nie jest tak luksusowe, jak wiele przywołanych wyżej modeli. Ma natomiast kilka niepodważalnych zalet. Po pierwsze, jest moje 😉 Po drugie, uważam, że estetycznie to jedno z najpiękniejszych i najbardziej niedocenionych aut. Łączące to, co mogło otrzymać najlepszego od Chrisa Bangla i Pininfariny. O stylistyce iście ponadczasowej - dziś również przyciąga sp
 4. "Zastanawiacie się pewnie, czemu je tu zebrałem..." Wiosenna zmiana obuwia do niewychodzenia z domu to dobra okazja do przeglądu kolekcji.
 5. Nawiązując do tematu - Cheaney
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.