Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Whitesnake napisał:

Wprost przeciwnie. Najlepsze byłyby pumpy,

bensilver_feb2011_3b.JPG.e472438c5177a928a59b314761c5791f.JPG

ale derby w wersji 2-3 eyelet też są ok. Oksfordy do black tie, to taki sobie wybór - po najmniejszej linii oporu.

 

mnie się takie połączenie nie podoba ani wcale,; już wolę kontusz, który rzec by można  jest "klasyczniejszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Whitesnake napisał:

Wprost przeciwnie. Najlepsze byłyby pumpy,

bensilver_feb2011_3b.JPG.e472438c5177a928a59b314761c5791f.JPG

Parę miesięcy temu po raz pierwszy zobaczyłem monki. Wydały mi się dziwne i pomyślałem, że bym takich nie chciał. Po jakimś czasie czasie zmieniłem decyzję. Potem ta sama sytuacja z tassel loafersami. Teraz patrzę na pumpy... i cieszę się, że nie ma sytuacji, w których by się mogły sprawdzić :D Co mi zrobiliście? ;)  

Tak się zastanawiam, czy kiedyś takie buty pojawiły się w tym wątku? Ciekawe ile osób w tym kraju takowe posiada i używa i jakie są reakcje ludzi? 

Takie małe OT majówkowe! Udanego wypoczynku! 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Beny23 napisał:

Brooks Brothers

 

 

 

 

Jak na Brooks to dziwnie wygląda dokładność wykonania, bo są krzywo zszyte (chyba że seconds?). Tweed na pierwszy rzut oka jest symetrycznie ułożony, ale symetria obu sztuk nie jest zachowana wzdłuż osi, tylko analogicznie na lewym jak i prawym (tak jakby był z dwóch lewych, albo dwóch prawych), plus to co widać na zdjęciu - "szpic" skóry kończy się w innym miejscu, czyli jest dłuższy. Poza tym, buty oryginalne ;)

IMG_20180501_082216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomasz T napisał:

Tak się zastanawiam, czy kiedyś takie buty pojawiły się w tym wątku? Ciekawe ile osób w tym kraju takowe posiada i używa i jakie są reakcje ludzi? 

To nie sa zwyczajne buty, to cześć formalnego stroju na wyjątkowe okazje. Tzn. dla mnie to cos jak kilt, albo toga. Takie okazjonalne przebranie. 

Nie założyłbym ze względu na to jak wyglądają w moim rozmiarze, ale cenie jako cześć kanonu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Whitesnake napisał:

To nie sa zwyczajne buty, to cześć formalnego stroju na wyjątkowe okazje. Tzn. dla mnie to cos jak kilt, albo toga. Takie okazjonalne przebranie. 

Nie założyłbym ze względu na to jak wyglądają w moim rozmiarze, ale cenie jako cześć kanonu.

Wiem wiem, na mnie taki strój robi duże wrażenie. Tzn źle wyglądają w dużych czy małych rozmiarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.