Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Wodzu napisał:

@Tanatos, w innym dziale @Wuj sprzedaje coś, co może spowodować powstanie nowych okazji do obnażania się. ;)

No jest pokusa :-D, ale w takim wypadku zawsze przypominam sobie epizod z Woody Allena, który interpretuję po swojemu: nie we wszystkim dobrze wyglądamy ;-):

allen.JPG

1 godzinę temu, Hargin napisał:

Jak jest co pokazać, to i obnażanie ujdzie na forum :D

Dlatego będę kontynuował swoją ekshibicjonistyczną działalność, a jak przekroczę granice dobrego smaku to... op. cit. :-D :

allen 2.JPG

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pastowaniu jest zdecydowanie lepiej. Rozmiarówka raczej standardowa. Moje w rozmiarze 42 czyli 8 zmierzyłem i mają wkładkę 28,2 cm. Tęgość między F a G. Buty od pierwszego założenia bardzo wygodne co nawet wzbudza u mnie podejrzenia bo zawsze na początku było gorzej. Może dlatego, że większość butów mam w rozm. 41,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, secondhand_man napisał:

Wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach Z.....do  , jak rozmiarówka ? 

 

 

Modele przeze mnie posiadane też wyglądają lepiej na żywo niż na fotkach z Z... I jakość też - odpukać - jak dotąd bardzo ok. W innych wątkach to już powtarzałem, powoli staję się orędownikiem tej marki :)

Flozbi, podoba mi się zestawienie butów, skarpet i spodni, kolorystycznie i fakturowo w moim guście - powściągliwie, ale ciekawie dla uważnego oka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o nie spytać. Już ich szukam. Dziś odebrałem inne z HM, z przewagą lnu, przecena na 39 z 129 - są ok, niestety za wąski krój. HM czasem (b. rzadko) ma dobre spodnie, rok temu wyhaczyłem za 40 zł chyba z serii premium klasyczne wełniane szare garniturowe jakości całkiem ok. Dobra, bo zrobię OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Miro napisał:

Właśnie miałem o nie spytać. Już ich szukam. Dziś odebrałem inne z HM, z przewagą lnu, przecena na 39 z 129 - są ok, niestety za wąski krój. HM czasem (b. rzadko) ma dobre spodnie, rok temu wyhaczyłem za 40 zł chyba z serii premium klasyczne wełniane szare garniturowe jakości całkiem ok. Dobra, bo zrobię OT.

tych za 60 nie widziałem już w dwóch sklepach, za to te tańsze, to na normalną męską łydkę nie wchodzą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.