Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 hours ago, Remy said:

Super tło do zdjęcia.

Google HQ? I jak od środka wygląda ta potęga internetowa i mobilna?

Po remoncie wyglada pięknie. Bardzo mądrze zrobili kupując budynek bo biuro jest wielkie i świetnie położone. Wyjątkowo dbają o pracownika, biuro do masażu, kilka siłowni, pokoje do spania, do tego kilkanaście kuchni i 5 stołówek które zapraszają chefs z nowojorskich restauracji. Taka atmosfera sprawia ze aż chce sie pracować. 

 

@Whitesnake piękne te Belgian loafers. Muszę sprawić sobie parę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beny23 napisał:

Po remoncie wyglada pięknie. Bardzo mądrze zrobili kupując budynek bo biuro jest wielkie i świetnie położone. Wyjątkowo dbają o pracownika, biuro do masażu, kilka siłowni, pokoje do spania, do tego kilkanaście kuchni i 5 stołówek które zapraszają chefs z nowojorskich restauracji. Taka atmosfera sprawia ze aż chce sie pracować. 

@Whitesnake

Napewno pracują tam najlepsi z najlepszych a informatycy zarywają nocki.

Nie wiem z jakiej okazji się tam znalazłeś ale zapewne wiesz więcej niż ja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel tam pracuje. Dokładnie. Google zgarnia najlepszych programistów i informatyków i robi im warunki odpowiednie do pracy twórczej. Jako ze ma biliony $ w gotowce to traktuje pracowników bardzo dobrze dzięki czemu ludzie pracują i rozwijają się zmieniając świat technologii. Podoba mi się ich model biznesowy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie gotowe - znalazłem w końcu firmę której fason 32x32 (lub 30) pasuje na mnie idealnie - nie mam łydki nastolatka, czy chudych ud (bieganie i rower zrobiły swoje) a w innych firmach jak nie szerokie to jakieś rajtuzy się trafiają. Firma to Only & Sons (budżetowy brand producenta Jack & Jones) dostępna w sieci Bestseller (kupuję w Fry Ursus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eye_lip napisał:

Spodnie gotowe - znalazłem w końcu firmę której fason 32x32 (lub 30) pasuje na mnie idealnie - nie mam łydki nastolatka, czy chudych ud (bieganie i rower zrobiły swoje) a w innych firmach jak nie szerokie to jakieś rajtuzy się trafiają. Firma to Only & Sons (budżetowy brand producenta Jack & Jones) dostępna w sieci Bestseller (kupuję w Fry Ursus).

Jaki fason, straight jeans ? Mam podobnie, umięśnione łydki od biegania, roweru a ciężko w sklepach znaleźć nie za szerokie czy za wąskie spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.