Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@blekit Dzięki! Z tym, że są rewelacyjne to bym polemizował, ale na pewno są całkiem fajne. I dobrze wychodzą na zdjęciach ;) W cenach wyprzedażowych (tak do 160-170 euro) Scarosso to naprawdę warte rozważenia buty. Ja za moje zapłaciłem 140 euro (~600 złotych) w marcu zeszłego roku i w tej cenie to był świetny zakup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, D.T. napisał:

Panowie... co powiecie na małą odmianę w temacie? ;) Dzisiaj buckinghamom towarzyszyły damskie barkery charlie. :) 

Patrzę na te Barkery, patrzę... patrzę... i nadal nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie: co w nich jest damskiego? Loake bardzo ładne.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Patrzę na te Barkery, patrzę... patrzę... i nadal nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie: co w nich jest damskiego? Loake bardzo ładne.

@Zajac Poziomka Sam kształt kopyta jest inny chociaż ten uszedłby jako męski. Ogólnie proporcje są trochę inne, nakładany nosek jest krótszy w stosunku do męskich, same buty też są krótsze. Sam problem jest inny. Większość firm produkujących buty z dobrej półki kiedy oferuje buty damskie to jest to po prostu trochę zmieniona damska wersja butów męskich. Chlubnym wyjątkiem jest Carmina produkująca prawdziwe, ładne damskie buty (zwłaszcza na przepięknych obcasach kielichowych). Postanowiłem wrzucać od czasu do czasu zdjęcia co ciekawszych butów damskich partnerki (ona też wyraziła aprobatę)... tak dla odmiany ;) Następne będą bardzo damskie, nie zawiedziesz się ;) 

 

 

17 godzin temu, Koval napisał:

Rozmiar? (sorry @waski :twisted:)

 

@Koval Ej.... to jest 6,5 UK ... to też mój rozmiar :P 

 

Edit: był zbędny podwójny cytat

Edytowane przez D.T.
zbędny wielokrotny cytat
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Żeby kolegi @Dan nie denerwować od rana, wstawiam zdjęcie butów dopiero wieczorem ;) aa.jpg

Dzięki o litościwy :). Teraz nocka z nerwów zarwana :). A serio to niezmiennie mi się podobają. Są split toe derby różnych firm, ale te dla mnie mają idealne proporcje i kolor, który bardzo lubię. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.