Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@ Alabuz - mieszasz fasony z kolorem. 

IMO do dżinsów pasuje wszystko (za wyjątkiem czarnych oxfordów) pod warunkiem odpowiedniego dopasowania. Dżins to materiał, jeśli odpowiednio dobierzesz fason spodni plus kolor i typ obuwia, to efekt będzie dobry, ale faktycznie - im but mniej formalny, tym lepiej się to zgryza.

Ja regularnie noszę cordovany lub bordowe shortwingi. A od czasu do czasu wbijam się w moje kowbojki albo chelsea RM Williamsa, do tego jasne Levisy bootcut i wysłużona skóra i nikt mi wtedy nie powie, że czarne jest czarne albo rock'n'roll is dead.

 

Każdy nosi co mu się podoba, z tym pełna zgoda. Podałem bezpieczne wybory do jeansów bez wdawania się w szczegóły typu krój i kolor jeansów, itd, bo trzeba by było artykuł napisać.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Alabuz - mieszasz fasony z kolorem. 

IMO do dżinsów pasuje wszystko (za wyjątkiem czarnych oxfordów) pod warunkiem odpowiedniego dopasowania. Dżins to materiał, jeśli odpowiednio dobierzesz fason spodni plus kolor i typ obuwia, to efekt będzie dobry, ale faktycznie - im but mniej formalny, tym lepiej się to zgryza.

Ja regularnie noszę cordovany lub bordowe shortwingi. A od czasu do czasu wbijam się w moje kowbojki albo chelsea RM Williamsa, do tego jasne Levisy bootcut i wysłużona skóra i nikt mi wtedy nie powie, że czarne jest czarne albo rock'n'roll is dead.

 

Pozwolę się nie zgodzić. Akurat czarne oxfordy (oraz brązowe - jasne 0 świetliste, tan, orzech laskowy, cap tope, tylko w nowocześniejszym kroju) pasują do jeansów. Ciemny brąz z jenasami średnio. Aczkolwiek prawda. Dużo zależy od fasonu i koloru. jasne jeansy i ciemnobrązowe oxfordy bez blasku to się nie zgrywa.

Poza tym czarne oxfordy akurat nie tylko do garnituru pasują, ale to moja opinia. Wole takie niż wydziurkowane genitalia na nosku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego waśnie nie noszę jeansów ;) nie muszę się zastanawiać czy moje buty bedą pasowały do kroju czy rożnego odcienia denimu ;) zupełnie nie rozumiem dlaczego ludzie fascynują się tak denimem. Jest tyle pięknych materiałów na spodnie i koszule a króluje XIX strój robotniczy z Wild West ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.