Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Paweł Kupras Opublikowano 25 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2021 9 godzin temu, Krzysiek_W napisał: o ja Cię.... co to za model? RTW czy malowanka? Niech zdjęcie posłuży za odpowiedź ? 9 1 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 25 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2021 2 godziny temu, Paweł Kupras napisał: Niech zdjęcie posłuży za odpowiedź ? Świetnie wyszły, gratuluję 1 Cytuj
Whitesnake Opublikowano 26 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2021 W dniu 20.01.2021 o 14:43, Tanatos70 napisał: H. Dinkelacker w kordowanie. Cymesik ?: Przepiękne! Gratuluje! Nie mają ich więcej? 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. pablocito Opublikowano 26 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2021 Dziś na pole Hackett/Sanders A wypracuje Orbany 5 5 Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 26 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2021 4 godziny temu, Whitesnake napisał: Przepiękne! Gratuluje! Nie mają ich więcej? Dzięki ? Musiałbyś zapytać tego sprzedawcy z allegro: https://allegrolokalnie.pl/oferta/buty-heinrich-dinkelacker-x2s Po kilku dniach wystawił identyczną parę w rozm. 41,5. ale z wyższą ceną. Już zniknęły. Może ma coś jeszcze ? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. lubo69 Opublikowano 27 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 27 Stycznia 2021 Artista 14 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Butomator Opublikowano 28 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Stycznia 2021 Loake 8 5 Cytuj
Beny23 Opublikowano 28 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 28 Stycznia 2021 Gucci horsebit loafers w kolorze midnight blue 6 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. pablocito Opublikowano 28 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Stycznia 2021 Meermin 11 3 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 29 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Stycznia 2021 H.Dinkelacker- pierwsze wyjście "na miasto". Kawał buta ?: 25 5 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. MarkizDeSade Opublikowano 31 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2021 W podobnym klimacie AS Hannover 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 2 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2021 14 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 2 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2021 Nowy nabytek od Stefano Bemera na kopycie C 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. flozbi Opublikowano 2 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2021 Trzewikomonki;) 9 3 Cytuj
Gocławianin Opublikowano 2 Lutego 2021 Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2021 @flozbilike za buty, ale spodnie na zdjęciu przykuse Cytuj
flozbi Opublikowano 2 Lutego 2021 Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2021 Godzinę temu, Gocławianin napisał: @flozbilike za buty, ale spodnie na zdjęciu przykuse Spodnie są dobre, normalnie z jakieś 5cm dłuższe, do zdjęcia się skróciły;) Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gocławianin Opublikowano 4 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2021 Alden 14 4 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gocławianin Opublikowano 5 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 5 Lutego 2021 Dziś zmiana 16 1 Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 5 Lutego 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Lutego 2021 @Gocławianin świetne są . Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. pablocito Opublikowano 5 Lutego 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 5 Lutego 2021 Dziś jest wymarzona pogoda na zamszowe trzewiki. Meermin 11 4 Cytuj
Gocławianin Opublikowano 5 Lutego 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Lutego 2021 36 minut temu, Szydlowsky napisał: @Gocławianin świetne są . @Szydlowsky dzięki. Osobiście uważam, że są ładniejsze od 990-tek (PTB - zdjęcie wyżej). Często spotykany pogląd, że na brogsach z kordowanu za dużo się dzieje do mnie nie trafia. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.