Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, pi_senny napisał:

Siebie możesz oszukiwać,  forum będzie już trudniej. 

Zabrzmiało trochę jak " Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy was nie zdradzi".

@spiacy83, szanse na zejście się oblozyn zwłaszcza w prawym bucie są niewielkie i będzie to bolesny proces. Czy to są buty na kopycie 915F? Ja mam super wąska stopę, a to są jedyne buty w których robi mi się V, wtedy polecam G. Jeśli to już są G to chyba patine ma tęgość H, która byłaby odpowiedniejsza, a buty wcale nie wyglądają topornie. Serio, szkoda krwi.

  • Like 1
Opublikowano
Godzinę temu, Koval napisał:

Przecież w tych butach nawet nie są ściągnięte/zawiązane sznurówki...

Jeśli mam być złośliwy (a nie jestem ;) ) to zapytam, co w takim razie robią w JBMDNS ?

"Ekspertem" jestem wyłącznie od własnych stóp i butów, które sam posiadam, ale powyższe "V-ki" wyglądają po prostu niewyjściowo. Może to przez grubsze skarpetki, może sznurówki są niedociągnięte, ale na moje nieeksperckie oko tam nie będzie z czego naciągnąć, żeby oblożyny się zeszły. Trzymam kciuki, ale pozostaję ostrożnym pesymistą ;)

Opublikowano
10 godzin temu, Kyle napisał:

Oddział forumowej policji sartorialnej, wydział odczytywania ze zdjęć na służbie ;-) Przecierałem ręką z kurzu i część włosków ułożyła się w inną stronę, wszystko w najlepszym porządku, dziękuję za troskę :-)

Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. 

Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. 

Opublikowano
Godzinę temu, pi_senny napisał:

Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. 

Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. 

Przecież żartowałem :-) jakbym chciał wyszydzić, to bym napisał, że na szczęście nikt nie zauważył w odbiciu na podłodze, że marynarka za szeroka w ramionach :-).

Buty jakościowo przyzwoite, miałem wprawdzie kupić Loake albo Berwick, ale zamierzam używać w paskudnych warunkach, więc bardziej budżetowe rozwiązanie mile widziane, zamsz wydaje się OK, kopyto zgrabne, gumowa podeszwa, która był dla mnie jednym z wymogów, no i okazały się bardzo wygodne od pierwszego założenia (pragmatyczni Niemcy ;-)).

Na zdjęciach nie rzuca się to w oczy, a może  być mało akceptowalne dla ortodoksów - z tyłu na krawędzi cholewki jest mała gumowa wstawka ułatwiająca zakładanie.

1 godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

No to jeszcze link afiliacyjny i wszystkie lloydy zejdą z eobuwie a @Kyle kupi sobie GG z prowizji ;)

Jako żywo, zwłaszcza że zamówiłem dwie pary w różnych rozmiarach, jedne zwróciłem i jestem umówiony na prowizję z ich dalszej sprzedaży. Będą niestety droższe, bo to już limitowana edycja - mierzone przez członka Stowarzyszenia BwB :-)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.