pi_senny Opublikowano 30 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 Siebie możesz oszukiwać, forum będzie już trudniej. Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 30 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 5 minut temu, pi_senny napisał: Siebie możesz oszukiwać, forum będzie już trudniej. Zabrzmiało trochę jak " Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy was nie zdradzi". @spiacy83, szanse na zejście się oblozyn zwłaszcza w prawym bucie są niewielkie i będzie to bolesny proces. Czy to są buty na kopycie 915F? Ja mam super wąska stopę, a to są jedyne buty w których robi mi się V, wtedy polecam G. Jeśli to już są G to chyba patine ma tęgość H, która byłaby odpowiedniejsza, a buty wcale nie wyglądają topornie. Serio, szkoda krwi. 1 Cytuj
blekit Opublikowano 30 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 Jeżeli buty są bardzo lekko zasznurowane, to szanse na większe zejście się obłożyn są. W przeciwnym, przypadku z mojego doświadczenia wynika, że efekt V-ki zmniejszy się niewiele. 1 Cytuj
Koval Opublikowano 30 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 Hej, 'eksperci'! Przecież w tych butach nawet nie są ściągnięte/zawiązane sznurówki... ...Jak Kolega @spiacy83 mówi, że temat przerobiony, to może dajcie mały kredyt zaufania? 2 1 Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 30 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 Godzinę temu, Koval napisał: Przecież w tych butach nawet nie są ściągnięte/zawiązane sznurówki... Jeśli mam być złośliwy (a nie jestem ) to zapytam, co w takim razie robią w JBMDNS ? "Ekspertem" jestem wyłącznie od własnych stóp i butów, które sam posiadam, ale powyższe "V-ki" wyglądają po prostu niewyjściowo. Może to przez grubsze skarpetki, może sznurówki są niedociągnięte, ale na moje nieeksperckie oko tam nie będzie z czego naciągnąć, żeby oblożyny się zeszły. Trzymam kciuki, ale pozostaję ostrożnym pesymistą Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 30 Stycznia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 30 Stycznia 2019 Meermin w kordowanie. Bardzo trwała podeszwa. 4 sezon, eksploatowane umiarkowanie intensywnie . 13 6 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 31 Stycznia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2019 Alfred Sargent 5 7 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 31 Stycznia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2019 Cieplejszy dzień, wiec kaliber lżejszy z naciskiem na wygodę. Ostatnio ogolnie jakoś stawiam na wygodne buty. Te są jak odlane na stopie... (Jan Kielman, lotniki bezszwowe w wersji każual) 14 11 Cytuj
Servetch Opublikowano 31 Stycznia 2019 Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2019 @Whitesnake, czy wszystkie Twoje lotniki od Kielmana są na tym samym kopycie? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 31 Stycznia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2019 13 minut temu, Servetch napisał: @Whitesnake, czy wszystkie Twoje lotniki od Kielmana są na tym samym kopycie? Tak, to kopyto stworzyła natura z odziedziczonymi genami. Czasem zmieniamy kształt czubka, profil rantów i inne szczegóły, ale ogolnie, to odwzorowanie mojej stopy w kawałku drewna. Nie ma z czym walczyć Wypracowane latami, zastrzeżone, czeka na kolejny pomysł schowane w czeluściach pracowni. 10 4 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 31 Stycznia 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Stycznia 2019 "Woły robocze"- Barker Harrison kupione niegdyś okazyjnie na Zalando. Eksploatowane dość intensywnie (bywały już na budowach i w wykopach archeologicznych)- 5 sezon. Nie dbam o nie... przesadnie 8 3 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Kyle Opublikowano 1 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 1 Lutego 2019 13 8 Cytuj
Kyle Opublikowano 1 Lutego 2019 Zgłoś Opublikowano 1 Lutego 2019 Lloyd'y z eobuwie. Mniej żal katować na chodnikach z błotem pośniegowym . 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 2 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2019 J.Fitzpatrick Footwear Hawthorne butterfly loafers w czekoladowym zamszu 12 7 Cytuj
pi_senny Opublikowano 2 Lutego 2019 Zgłoś Opublikowano 2 Lutego 2019 14 godzin temu, Kyle napisał: Lloyd'y z eobuwie. Mniej żal katować na chodnikach z błotem pośniegowym . Prawy but nieco skatowany. Kiepska jakość czy jakiś wypadek? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Kyle Opublikowano 3 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 3 Lutego 2019 10 godzin temu, pi_senny napisał: Prawy but nieco skatowany. Kiepska jakość czy jakiś wypadek? Oddział forumowej policji sartorialnej, wydział odczytywania ze zdjęć na służbie Przecierałem ręką z kurzu i część włosków ułożyła się w inną stronę, wszystko w najlepszym porządku, dziękuję za troskę 6 4 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 3 Lutego 2019 Zgłoś Opublikowano 3 Lutego 2019 W dniu 1.02.2019 o 23:56, Kyle napisał: Lloyd'y z eobuwie. Mniej żal katować na chodnikach z błotem pośniegowym . No to jeszcze link afiliacyjny i wszystkie lloydy zejdą z eobuwie a @Kyle kupi sobie GG z prowizji Cytuj
pi_senny Opublikowano 3 Lutego 2019 Zgłoś Opublikowano 3 Lutego 2019 10 godzin temu, Kyle napisał: Oddział forumowej policji sartorialnej, wydział odczytywania ze zdjęć na służbie Przecierałem ręką z kurzu i część włosków ułożyła się w inną stronę, wszystko w najlepszym porządku, dziękuję za troskę Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. Cytuj
Kyle Opublikowano 3 Lutego 2019 Zgłoś Opublikowano 3 Lutego 2019 Godzinę temu, pi_senny napisał: Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. Przecież żartowałem jakbym chciał wyszydzić, to bym napisał, że na szczęście nikt nie zauważył w odbiciu na podłodze, że marynarka za szeroka w ramionach :-). Buty jakościowo przyzwoite, miałem wprawdzie kupić Loake albo Berwick, ale zamierzam używać w paskudnych warunkach, więc bardziej budżetowe rozwiązanie mile widziane, zamsz wydaje się OK, kopyto zgrabne, gumowa podeszwa, która był dla mnie jednym z wymogów, no i okazały się bardzo wygodne od pierwszego założenia (pragmatyczni Niemcy ). Na zdjęciach nie rzuca się to w oczy, a może być mało akceptowalne dla ortodoksów - z tyłu na krawędzi cholewki jest mała gumowa wstawka ułatwiająca zakładanie. 1 godzinę temu, Krzysiek_W napisał: No to jeszcze link afiliacyjny i wszystkie lloydy zejdą z eobuwie a @Kyle kupi sobie GG z prowizji Jako żywo, zwłaszcza że zamówiłem dwie pary w różnych rozmiarach, jedne zwróciłem i jestem umówiony na prowizję z ich dalszej sprzedaży. Będą niestety droższe, bo to już limitowana edycja - mierzone przez członka Stowarzyszenia BwB 1 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 3 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 3 Lutego 2019 Vass. Jakieś kilkanaście wyjść na liczniku: 7 7 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. kormox Opublikowano 4 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2019 CS. Po kilkunastu wyjściach wreszcie v-ka prawie niewidoczna 9 7 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 4 Lutego 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2019 Trzewiki to trudne buty. Zbyt luźno zawiązane utrudniają chodzenie po płaskich chodnikach, zbyt mocno, po schodach czy innych wertepach. Właściwie jedyne jakie zakladam z przyjemnością to Islay C&J. Reszta poszła pod młotek aukcyjny. (C&J Islay) 7 10 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.