Skocz do zawartości

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia


arsen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Generalnie przy jednolitych projektach można użyć kremu w kolorze butów. Przy realizacjach z przejściami tonalnymi zaleca się stosowanie kremu bezbarwnego (pasta może być w kolorze). W razie rys (o same wyraźne rysy cieżko, barwnik wnika głęboko w skórę) można posiłkować się miejscowo kremem w kolorze, oczywiście w minimalnej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Miło mi poinformować że w sklepie internetowym można już zamówić buty Yanko wraz z realizacją ręcznego malowania.

W tej chwili od ręki dostępna jest szeroka rozmiarówka lotników Yanko 201 oraz semi-brogues Yanko 742.

Do 15 lutego trwa promocja Walentynkowa, buty można zamówić o 200zł taniej. 

W razie dowolnych pytań proszę o kontakt poprzez PW lub info@theshine.pl

 

Na deser dwie niepublikowane tutaj realizacje ;)

Yanko306MJ21.jpg

YankoAL.jpg

 

 

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
33 minuty temu, arsen napisał:

Najnowsza realizacja na butach Cheaney, jeden z butów posiadał niefortunnie zarysowany czubek, zostały więc oba spatynowane. Nawet na tego typu skórze da się uzyskać efekt lekkiego lustra.

Jaki to model Cheaney? Bardzo ładny. Swoją drogą - uważasz, że na skórze z fakturą trudniej robi się lustro? Akurat u mnie jedno z ładniejszych wychodzi na trzewikach Meermina z dosyć wyraźną fakturą (dark brown lama calf). Nie wrzucam zdjęcia, żeby Ci nie zaśmiecać tematu, ostatnio lajkowałeś je na Instagramie to może kojarzysz :) 

Sama realizacja świetna! Świetnie pomalowane i piękne zdjęcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Jaki to model Cheaney? Bardzo ładny. Swoją drogą - uważasz, że na skórze z fakturą trudniej robi się lustro? Akurat u mnie jedno z ładniejszych wychodzi na trzewikach Meermina z dosyć wyraźną fakturą (dark brown lama calf). Nie wrzucam zdjęcia, żeby Ci nie zaśmiecać tematu, ostatnio lajkowałeś je na Instagramie to może kojarzysz :) 

Sama realizacja świetna! Świetnie pomalowane i piękne zdjęcie :) 

Dzięki :)

tak, pamiętam Twoje, przyznam że łatwiej mi się robi lustro na gładkich skórach.

Nie wiem jaki to dokładnie model, buty są od klienta, wyglądają jednak jak te z linka od @blekit :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/23/2017 o 19:55, arsen napisał:

Czasem realizuję coś mniej szalonego. Klient dokładnie określił odcień brązu, mieszanina trzech kolorów zaowocowała takim efektem. Lustro już ode mnie emoji6.png

Yanko742TS1Instagram.jpg

 

Te przepiękne, jestem pod wrażeniem :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje buty i nie jest to Cheaney a Church's model Nothwood. Świetna robota Andrzeju, bardzo dziękuję.

Aj, mój błąd w opisach, nie wiadomo dlaczego ale wszędzie oznaczyłem je jako Cheaney ;)
Najważniejsze że efekt finalny się podoba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.