Skocz do zawartości

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia


arsen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
11 godzin temu, arekx napisał:

Jak się takie buty potem pielęgnuje by nie "zamazać" wzoru? (zgaduje, że nie jest to w 100% trwałe).

Błędnie zgadłeś ;), jest to trwałe malowanie, barwnik przenika w głąb skóry niczym tatuaż. Buty są już wykończone i mało co je rusza. Najlepiej dbać później o buty kremem bezbarwnym. Wosk może być już w kolorze brązu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Skalpel napisał:

Mało, że zazdroszczę Ci talentu do patynowania i to na lvelu światowym, to jeszcze te zdjęcia. Za każdym razem mnie rozkładają na łopatki. Chyba muszę się zgłościć na krótkie szkolenie.

Oj Darku, dzięki, zwłaszcza od osoby która dla mnie wymiata na światowym poziomie w kaletnictwie, wcale nie słodzę w kontrze, to zresztą na tym forum każdy wie :) Co do zdjęć, ja je po prostu kocham wykonywać na równi z patynowaniem, jak coś to wal jak w dym, zawsze Ci pomogę by Twoje prace podbiły serca innych osób.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, arsen napisał:

nowość, prototypowy pasek do spodni Sartolane o szerokości 3,5cm z piękną klamrą w tym samym malowaniu, naprawdę świetnie wykonany. Później opiszę szczegóły, uruchomię mini zamówienie forumowe na taki pasek emoji6.png kolega [mention=8290]dziko[/mention] powinien być zainteresowany po mini recenzji węższego paska emoji4.png

Ostatnio stwierdziłem, że mam chyba wystarczająco pasków (remanent wykazuje siedem plecionych i kilkanaście zwykłych), no ale te 3,5 cm bardzo kusi, nie powiem :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że ogłaszam małe grupowe zamówienie na paski o szerokości 3,5cm od Sartolane, ręcznie malowane i wykończone przeze mnie. Paski będą w całości szyte ze skóry do malowania/patynowania, widziałem już masę pasków i te dla mnie wyglądają naprawdę zawodowo, nawet surowe :)

Do odwzorowania dosyć szeroka paleta kolorów której nawet nie jestem w stanie wymienić, orientacyjnie przy zamówieniu można się posłużyć np. przykładowym zdjęciem butów, innych realizacji itp. Oczywiście istnieje możliwość patynacji (przyciemnienia krawędzi itp.) Cena za pasek w przedsprzedaży wynosi 320pln (normalnie jest to 380pln). Proszę o dopisywanie się na listę w tym wątku. Długość paska, sposób malowania oraz płatności ustalę poprzez PW.

PasekRozmiarPL.jpg

Zamówienia zbieram do 12 listopada, później będę potrzebował około 6 tygodni na realizację. Poniżej przykładowo malowanie paska w kolorze bordo, można na zdjęciu zobaczyć jakość wykonania.

PasekSartolane20171027.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.