Skocz do zawartości

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia


arsen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 21.04.2020 o 00:15, proki1971 napisał:

Piękne , jak zawsze zreszta . Jakie to modele butów ?

Są to buty Patine, pierwsze bordowe to model 77006 a podwójne monki to 77007 :)

Jako, że obraz jest wart więcej niż tysiąc słów a ruchomy obraz to już w ogóle.. poniżej film we współpracy z Sartolane pokazujący proces malowania teczki @Sartolane :)

 

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

arsen od dłuższego czasu podziwiam Twoje prace :) Sama zaczęłam troszeczkę bawić się w patynowanie i chciałam podpytać, czy do wykończenia swoich prac używasz tylko kremów i past z woskiem? Czy używasz jakiejś apretury, która zamyka pory skóry i nie pozwala na brudzenie? Zastanawia mnie to ponieważ na filmach z patynowaniem obuwia widać na koniec tylko woski. Natomiast na forach skórorobów piszą, aby nakładać na produkt finisz. Jeśli możesz to napisz jakie jest Twoje zdanie i technika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 6.08.2020 o 21:21, monik_a napisał:

arsen od dłuższego czasu podziwiam Twoje prace :) Sama zaczęłam troszeczkę bawić się w patynowanie i chciałam podpytać, czy do wykończenia swoich prac używasz tylko kremów i past z woskiem? Czy używasz jakiejś apretury, która zamyka pory skóry i nie pozwala na brudzenie? Zastanawia mnie to ponieważ na filmach z patynowaniem obuwia widać na koniec tylko woski. Natomiast na forach skórorobów piszą, aby nakładać na produkt finisz. Jeśli możesz to napisz jakie jest Twoje zdanie i technika :) 

Przepraszam za tak późną odpowiedź, dłuższy czas się nie logowałem tutaj. Do wykończenia używam zarówno kremów bezbarwnych (w malowaniach gdzie rozpiętość tonalna jest spora) po kremy w kolorze. Na koniec zawsze wosk, kiedyś zawsze bezbarwny ale obecnie zawsze w kolorze, przeważnie czarny wosk mirror gloss używam. Dobra skóra która przyjęła dobrze barwnik (czyli wsiąkła w skórę a nie rozlała się po powierzchni) nie będzie brudzić po wykończeniu, zarówno kremem jak i woskiem, czy też samym woskiem. Technik jest cała masa i każdy jednak robi trochę po swojemu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
W dniu 19.03.2022 o 15:50, arsen napisał:

Cześć, 

krótki i informacyjnie, gdyby ktoś był w Krakowie akurat 27 marca 2022 roku to zapraszam na wspólny trunk show z szewcem Karol Stanios.

Będę tam pokazowo malował jego parę butów :)

 

Karol Trunk.jpg

Jest relacja z tego wydarzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.