Skocz do zawartości

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia


arsen

Rekomendowane odpowiedzi

@saphir.pl ostatnio pisał o pilnej depeszy z Francji.

 

Tym razem mogę się już pochwalić oficjalnie, stoi już na stoliku.

Saphir nagrodziło mnie i moją działalność dyplomem za zasługi. 

Nie jest to byle co, prócz mnie w Polsce podobny ma jedynie zakład Kielmana. Duma :D

 

SaphirDiplome.jpg

Gratuluję!

Ps. No i ceny teraz 100% w górę ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o sam kształt kopyta, zacytuję opinię Whitesnake'a z wątku o Vassach, z którą się zgadzam:

"Vass na kopycie U a tylko takie na razie mam, to szkoła austro-węgierska, kopyta mają dynamiczniejszy, ostrzejszy kształt, są bardzo wyraziste. Ogranicza to użytkowanie do bardziej formalnych wersji ubioru. Słabo pasują do jeansów lub chinosów. Podkreślam jednak, że to moja, czysto subiektywna opinia."

 

Ale samo malowanie jak zwykle klasa, właściciel na pewno będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o sam kształt kopyta, zacytuję opinię Whitesnake'a z wątku o Vassach, z którą się zgadzam:

"Vass na kopycie U a tylko takie na razie mam, to szkoła austro-węgierska, kopyta mają dynamiczniejszy, ostrzejszy kształt, są bardzo wyraziste. Ogranicza to użytkowanie do bardziej formalnych wersji ubioru. Słabo pasują do jeansów lub chinosów. Podkreślam jednak, że to moja, czysto subiektywna opinia."

 

Ale samo malowanie jak zwykle klasa, właściciel na pewno będzie zadowolony.

Panowie, tradycyjne kształty kopyt austro węgierskie to raczej szerokie buty z kwadratowo (z profilu) wyprofilowanym noskiem, typowe Budapestery. Kopyto U jest bardzo nowoczesne i w mojej opinii nieformalne (tak jak np. 915 yanko), jeżeli tak możemy mówić o klasycznych butach ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tradycyjne kształty kopyt austro węgierskie to raczej szerokie buty z kwadratowo (z profilu) wyprofilowanym noskiem, typowe Budapestery. Kopyto U jest bardzo nowoczesne i w mojej opinii nieformalne (tak jak np. 915 yanko), jeżeli tak możemy mówić o klasycznych butach ;)

 

Pisałem o dzisiejszej szkole, a nie zaszłościach historycznych ;). Miałem wtedy dość ograniczoną wiedzę na ten temat i było to jedynie moje skojarzenie bazujące na produktach Maftei, Vass i kierunkach w jakich się rozwijały. 

 

Ukończone Vass na przepięknym kopycie U

 

 

 

Pięknie wyszły, aż szkoda, że bez patyny. Trochę bym je przybrudził na zdobieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.