Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprojektowaliśmy i posiadamy już w sprzedaży krawat w bociany. Szerokość 8,5cm. Wełna / jedwab 50/50.

 

Postanowiliśmy także poeksperymentować i wprowadziliśmy dwa modele krawatów dla najmłodszych, szerokość 6 cm, długość 125cm. Wybraliśmy wzory w liski i w kotwice.

 

Zarówno bociany jak i krawaty dla dzieci, posiadają wełniane wypełnienie.

 

post-7808-0-60563700-1464854546_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bociany super, świetny pomysł. Czekamy na więcej wzorów.

 

Jeśli chodzi o krawaty dla dzieci, to pomysł dobry, natomiast nie jestem przekonany co do wyboru wzorów. Takie wyluzowane wzory są normalnie dla ludzi (jak ja), którzy krawaty nosić po prostu lubią, i noszą je w zestawach półformalnych i casualowych. Żeby dziecko (choć nie wiem, jakiego trzeba być wzrostu, żeby nosić krawat 125 cm) założyło krawat, okazja musi być naprawdę formalna, dlatego poszedłbym w gładkie satyny. Ale (na szczęście, bo już byście na pewno zbankrutowali) to nie ja jestem za ten wybór odpowiedzialny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojvv,

Dzięki, nad żurawiami też myślałem, ale wybrałem bociana bo jest taki jakby nasz, polski, i nigdzie nie widziałem takiego wzoru.

 

Swordfishtrombone

Zastanawialiśmy się także nad wzorami formalnymi. Pokazując liski i kotwice młodym noszącym (potencjalnie) takie krawaty, osiągaliśmy w pierwszej sekundzie efekt "błysku w oczach". Wzory formalne takiego efektu nie robiły. Rodzicom też się te własnie wzory podobały. Stąd taki wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie krawat w bociany. Opakowanie faktycznie robi bardzo dobre wrażenie - ładne pudełko, rachunek w kopercie. Naprawdę można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z bardziej ekskluzywnym produktem. 
Jeśli chodzi o sam krawat, jak na tę cenę jest bardzo solidny, zwłaszcza że wkład jest wełniany, a nie poliestrowy. Dobrze się prezentuje, łatwo wiąże, łezka wygląda nienajgorzej. No i oczywiście bociany są fantastyczne. :) Jak dla mnie motywy zwierzęce to w ogóle strzał w dziesiątkę, dodają sporo swobody. 
Jeszcze nie jestem przekonany do zamówienia zwykłego krawata z jedwabiu, bo w tym wypadku szukam rzeczy trochę szlachetniejszych, ale takie bardziej casualowe na pewno ponownie kupię w Republic of Ties. Chyba próżno szukać mniej formalnych krawatów o równie dobrym stosunku cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale przy wzroście ok. 180 cm posiadam jeden krawat długości (uwaga, złapcie się mocniej foteli) 114 cm i noszę go z niejaką regularnością, jakkolwiek węższy koniec wypada na wysokości brustaszy. Więc ja te ,,dziecięce" krawaty bez problemu jestem gotów nosić, zwłaszcza że 6 cm do dla mnie często szerokość znacznie odpowiedniejsza, niż standardowe ok. 8 cm. Czekam tylko na poszerzenie oferty, bo niestety lisy i kotwice to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bez wzorów...

Do naszej oferty wróciły krawaty jednolite granatowe w nowej odsłonie z wełnianym wkładem i szerokością 8,5cm. Postanowiliśmy wprowadzić dwa granaty – jeden bardzo ciemny, drugi nieco żywszy.

 

A są jakieś szanse na krawaty jednolite z wełny/mieszanki wełny z jedwabiem? Na jesień na przykład. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Machiavelli, ciekawy feedback. Na razie wprowadziliśmy na próbę tę dwa modele podobnie jak dwa modele krawatów dla dzieci.

Będziemy zbierać informacje zwrotne i niewykluczone,  że kolejne muchy będą wiązane.

Są też rozwiązania typu mix, mucha RTW z możliwością jej wiązania, może też wypróbujemy.

 

Generalnie prowadząc biznes stajesz przed wieloma wyborami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgłębiając temat much - jaka jest Wasza opinia na temat much w wersji mix czyli zawiązane ale z możliwością ich rozwiązania i samodzielnego zawiązania.

Mowa o muchach wiązanych, ale z zapięciem i sprzedawanych w formie już zawiązanej? :huh:

Jeżeli tak, to nie mam nic przeciwko, poszetka zdaje się też oferuje możliwość wysyłki muchy uprzednio zawiązanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam po dłuższej nieobecności.

Poza krabami, które pokazywałem już na forum wcześniej, mamy jeszcze 6 nowych wzorów krawatów, w tym cztery wg naszego własnego projektu (krawat klubowy, skrzypce, paragrafy, rysie).

 

Wróciły do nas także wyprzedane wcześniej kolekcje, bociany wg naszego projektu (wełna-jedwab) oraz lisy na tle granatowym, słonie, jeździec i grochy (wełna-jedwab).

 

Chce przy tej okazji dodać, że czytamy uważnie wszystkie komentarze, zarówno te z wątku jak i w wiadomościach prive, wiele z nich jest bardzo pomocnych i bardzo za nie dziękujemy.

 

Obecnie pracujemy nad kolejnymi nowościami, gdzie chcemy pochylić się już w mniejszym stopniu nad wzorami ze zwierzętami, których mamy obecnie dużo (jednak co najmniej jeden nowy wzór zwierzęcy także się pojawi).

 

Udanego weekendu!

 

BwB_01.jpgBwB_02b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.