Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Azaghal - tak i nie.

Tak, ponieważ wszystkie nowe zamówienia planujemy zamawiać z wkładem wełnianym.

Nie, ponieważ nie wszystkie modele krawatów będą na 100% zamawiane ponownie po wyprzedaniu zapasów.  Może zdarzyć się tak, że zrezygnujemy z jakiegoś konkretnego wzoru. 

 

A jaki model masz "upatrzony"?

 

Maciato - nie bardzo wiem co to jest marynarka "dresowa", mamy na stronie sklepu dwa zdjęcia rekinów w zestawie z marynarką, żadna z nich nie ma nic wspólnego z dresem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką skromną sugestię dot. planowania nowych wzorów/kolekcji. Dziś dominują jaskrawe kolory - fiolety, amaranty, róże, chabrowy niebieski, jasne zielenie, czerwień. Z wielką chęcią zobaczyłbym bardziej zgaszone barwy i zestawienia - np. teriery w granacie z błękitnym pieskiem byłyby już u mnie. Wydaje mi się też, że niektóre wzory są zbyt duże - np. ciupagi czy skutery - ładny wzór, ale zbyt nachalny w przekazie. Liski są już w mojej ocenie w odpowiedniej skali. Być może już stary się robię i nie cieszą mnie tak jak kiedyś fancy tie - ale lubię dobre wzory i desenie, tylko w bardziej stonowanej wersji.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin, Koval, dzięki za feedback!

Jeśli chodzi o wielkości wzorów, tutaj doświadczenia są różne. Przykładowe rekiny (mi się osobiście też wydawały duże), rozeszły się błyskawicznie plus już mamy zamówienia na kolejne partie. 

W przypadku kolorów, planujemy teraz trochę spokojniejszych odcieni, a jednocześnie te kolory jaskrawsze wg nas odróżniają nas od konkurencji i też mają swoich zwolenników. Gusta, guściki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat,

 

To co dotychczas mieliśmy w ręku z jedwabi drukowanych, nie spełniało naszych oczekiwań jeśli chodzi o jakość. Btw te krawaty, które wkleiłeś są bardzo ładne, ale kosztują więcej w USD niż nasze produkty w PLN...

Na razie zarzuciliśmy tę część asortymentu, pracujemy nad tym, aby wprowadzać wzory z mieszanki wełna/jedwab, z której jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat, dzięki, inspiracji nigdy dość!

 

Na naszym FB pokazaliśmy wczoraj krawat w rowery. Koledzy Hargin i Koval mogą nie być ukontentowani:) ponieważ wzór jest ponownie dość duży. Jednak małe rowerki nam zupełnie nie pasowały w tym przypadku, ponieważ trudno jest oddać szczegółowość wzoru. Podobnie jak przy rekinach, biorąc pod uwagę duży wzór, wybraliśmy stonowane granatowe tło.  

 

post-7808-0-13574900-1459932647_thumb.jp post-7808-0-90482300-1459932657_thumb.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane Liski po faceliftingu :)

 

Firma:

Pro, pro i jeszcze raz pro!

Moje drugie zamówienie.

Za pierwszym razem nie zakładałem konta, pominąłem ze swojej winy możliwość rabatu.

Drugie zamówienie.

Kontakt email oraz pw na forum - błyskawicznie, kulturalnie, miło i po godzinie 18tej - odpowiedzi na bieżąco.


Przyznanie dodatkowego rabatu wyrównującego moje nieogarnięcie przy pierwszym zakupie!


 

Dygresja:

Wiem, że to nie obowiązek firm handlowych czy usługowych żeby dostosować się do klienta. 

Wydawałoby się, że jest to oczywiste, że dla nich warto ale nie spotykam się wcale z tym często.

Firmy, które pracują w godzinach roboczych jedynie (kontakt, otwarcie punktu itp.) nazywam firmami "dla bezrobotnych".

Szewc, zegarmistrz, sklep z butami itp.

Dłuższy temat :)

Wracając:

 

Produkt:

Nie jest to krawat pokroju EoE w żadnym aspekcie.

Niejmniej jednak w porównaniu do wszystkich innych produktów, które w tej cenie widziałem na naszym rynku nie ma absolutnie żadnej konkurencji!

Są to pewne kompromisy ale bardzo rozważnie wybrane, zaplanowane i wdrożone dzięki czemu w swojej klasie produkt jest bardzo dobry. Bardzo ciekawy wybór i reakcje na sugestie klientów też trzeba docenić.

To jest citroen DS4 w cenie dacii logan. 

 

Dostawa:

Superexpres.

Zamówienie po 18tej i tego samego dnia informacja z paczkomatów, że nadano przesyłkę. <wstawiam obrazek ŁOŁ>

 

 

Podsumowując:

Jeśli ktoś szuka krawatów solidnych, które będą dawały się normalnie zawiązać, nie są z plastiku to prawdopodobnie nawet w cenie x2 nie znajdzie na naszym rynku nic lepszego!

Dodatkowo świetna obsługa przed i po sprzedażowa ;), szybkie wysyłki, eleganckie opakowanie (nie będę spojlerował wszystkich smaczków, trzeba zamówić żeby wiedzieć :) ) - tutaj też myślę, że nie znajdziecie takiej otoczki w produktach w cenie x2 RoT! 

 

 

Ciekawostka:

Krawat po faceliftingu ma 148 cm (zgodnie z info na stronie), a ten który mam przed zmianą ma lekko ponad 152 cm (sic!) :|

post-5604-0-21534200-1460113204_thumb.jp

post-5604-0-35539500-1460113209_thumb.jp

post-5604-0-31169600-1460113214_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin, Koval, dzięki za feedback!

Jeśli chodzi o wielkości wzorów, tutaj doświadczenia są różne. Przykładowe rekiny (mi się osobiście też wydawały duże), rozeszły się błyskawicznie plus już mamy zamówienia na kolejne partie. 

W przypadku kolorów, planujemy teraz trochę spokojniejszych odcieni, a jednocześnie te kolory jaskrawsze wg nas odróżniają nas od konkurencji i też mają swoich zwolenników. Gusta, guściki:)

też wyczekuję na drobne wzory na stonowanych tłach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma źadnego idealnie czy złotego środka, jednemu pasuje 8 cm, inni lepiej wyglądają w szerszych. Z biznesowego punktu widzenia koledzy z RoT muszą ustalić, jakie są preferencje przeważającej liczby potencjalnych klientów albo mogą mieć w ofercie różne szerokości, o ile to się opłaca.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma źadnego idealnie czy złotego środka, jednemu pasuje 8 cm, inni lepiej wyglądają w szerszych. Z biznesowego punktu widzenia koledzy z RoT muszą ustalić, jakie są preferencje przeważającej liczby potencjalnych klientów albo mogą mieć w ofercie różne szerokości, o ile to się opłaca.

głosuję na 8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.