Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Krawat w lisy doszedł, wysyłka, jak już pisałem, błyskawiczna. Moim zdaniem krawat jest wyjątkowy, nie widziałem drugiego takiego o takim wzorze, ale trudno też znaleźć w ogóle krawat w takim rdzawym kolorze, stąd pewnie tak duża jego popularność. Ja jestem może mało wymagającym klientem, przynajmniej porównując z wymaganiami innych forumowiczów, ale dla mnie krawat jest wykonany bez zarzutu, może rzeczywiście wkład mógłby być nieco miększy jak dla mnie, ale uważam to za raczej cechę tego krawatu - która ma też swoje plusy - a nie za wadę. Krawat wiąże się i wygląda świetnie. Zdecydowanie polecam te lisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po krótkiej przerwie.

 

Solkan - dziękujemy i cieszymy się, że krawat się podoba!

 

Forumowiczów z Trójmiasta i okolic informujemy, że możecie obejrzeć i nabyć nasze krawaty i spinki w sklepie NIE tylko dla Dżentelmenów (Wrzeszcz, Gdańsk ul Klonowa 4). 

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/nietylkodladzentelmenow/posts/1660103977576325

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie,

 

Długo oczekiwane krawaty z mieszanki jedwabno-wełnianej są już dostępne w naszej ofercie. Trzeba było na nie trochę poczekać, ponieważ dość gruntownie je testowaliśmy.

 

Analizując feedback testerów zdecydowaliśmy się wprowadzić je w cenie 79zl za sztukę. Jesteśmy przekonani, że ich walory estetyczne i użytkowe są warte tej ceny a jednocześnie, że jest ona nadal ceną atrakcyjną na naszym rynku.

 

 

 

post-7808-0-81490700-1457685947_thumb.jp

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawaty zamówiłem we wtorek. Otrzymałem miły rabat. Dziś dosłownie 5 minut temu kurier zawitał w drzwiach mojej pracy. Szybki podpis, otwieranie pudełka i jest. Krawaty super. Nie jestem znawcą, mam kilka krawariw od Szarmanta i Millera ale większość to Vistula i Wolczanka. Te co dostałem dziś biją wyglądem wszystkie. Są piekne. Od razu poszło wiązanie lisów. Mistrzem w wiązania nie jestem, szczególnie bez lustra. Ale jak na szybko to wyszło nawet, nawet. Chyba te lisy będą moim ulubionym krawatem. Ocena moja, nie każdy musi się z nią zgadzać. Ja na pewno jeszcze zawitam do tego sklepu nie raz.post-8409-0-30900100-1458207655_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! To poczekam :) Bo rekiny fajne bardzo, ale okulary jeszcze lepiej mi będą leżeć  :)

Na razie myślę nad wełno/jedwabiem granatowym w grochy. Jakie są proporcje wełny i jedwabiu? Ta tkaniny chyba nie jest nadmiernie gruba - węzeł na cztery nie wyjdzie pękaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wkleiłeś link do granatu a zdjęcie niebieskiego krawata:)

Na moim monitorze granatowy krawat jest trochę jaśniejszy niż w rzeczywistości.

Krawat na zdjęciu nr 2 (załączam) ma bardziej zbliżony odcień do "realu". 

 

attachicon.gifNavy.jpg

tak ,o ten mi chodziło , dziękuję . Czy w taki wzór bedzie lepiej pasował do gladkiej błekitnej koszuli , czy  z błekitną koszulą o tym samym splocie jodełki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany zmiany zmiany! Poniżej kilka ważnych informacji.

 

1.      Zmieniliśmy ceny wszystkich naszych produktów na 79 zł. Nie ukrywamy że podejmując tę decyzje sugerowaliśmy się także wpisami na forum dotyczącymi ceny oraz relacji jakości do ceny naszych produktów. Wierzymy, że cena 79 zł jest nadal atrakcyjna biorąc pod uwagę zarówno konkurencję jak i jakość naszych produktów.

 

2.      Rabat dla forumowiczów pozostaje oczywiście bez zmian i wynosi 10%.

 

3.      Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy stale zmienialiśmy nasza stronę internetową, zapraszamy do podzielania się informacją jak Wam się podoba obecna odsłona strony.

 

4.      Postanowiliśmy zastąpić wkłady poliestrowe w krawatach wkładami wełnianymi. Wkłady wełniane testowaliśmy od początku naszej działalności, jednakże przy pierwszej cenie z jaką wystartowaliśmy z produktami, uznaliśmy, że nie damy rady ich zaoferować z powodów ekonomicznych. Podnosząc cenę postanowiliśmy dokonać od razu zmiany w tym zakresie. Niektóre modele dostępne w sprzedaży, już teraz są dostępne w z wkładem wełnianym (informacja o tym znajduje się w opisie produktu). W przypadku braku informacji, należy przyjąć, że wkład jest poliestrowy.

 

5.      Wraz z nową dostawą, poszerzyliśmy nieznacznie krawat w lisy (brąz), szerokość krawata to obecnie 8,5cm w najszerszym miejscu, „wyższa” partia krawata także jest proporcjonalnie szersza. Przetestujemy informacje zwrotne dotyczące tego wymiaru i możliwe,  że kolejne krawaty też będziemy oferować w szerokości 8,5cm.

 

6.      Poszerzyliśmy ofertę lisów – obecnie mamy już 4 krawaty z motywem lisa, z tego 3 dostępne w sprzedaży (zdjęcie poniżej).

 

7.      Krawat w Anioły (jednak zostawiliśmy tę nazwę) wrócił w wersji jedwabno-wełnianej (z wełnianym wkładem). Załączone poniżej zdjęcie to jeszcze zdjęcie w wersji 100% jedwab, nowe zdjęcie będzie wkrótce.

 

8.      Nowe krawaty (z wełnianym wkładem), które uzupełniły wyprzedane zapasy:

 

- krawat jedwabny w białe kropki na zielonym tle,

- krawat jedwabny w białe kropki na bordowym tle,

- krawat jedwabny paisley,

- krawat jedwabny w skutery na ciemnoniebieskim tle,

 

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze, uwagi, głosy krytyczne i propozycje zgłaszane zarówno publicznie jak i w rozmowach prive, które są bardzo pomocne.

Marcin

 

post-7808-0-40083000-1459331937_thumb.jp

post-7808-0-01757400-1459331952_thumb.pn  post-7808-0-05859600-1459331964_thumb.pn post-7808-0-99592400-1459331967_thumb.pn

post-7808-0-86697300-1459331972_thumb.pn post-7808-0-50772000-1459331976_thumb.pn

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.      Postanowiliśmy zastąpić wkłady poliestrowe w krawatach wkładami wełnianymi. Wkłady wełniane testowaliśmy od początku naszej działalności, jednakże przy pierwszej cenie z jaką wystartowaliśmy z produktami, uznaliśmy, że nie damy rady ich zaoferować z powodów ekonomicznych. Podnosząc cenę postanowiliśmy dokonać od razu zmiany w tym zakresie. Niektóre modele dostępne w sprzedaży, już teraz są dostępne w z wkładem wełnianym (informacja o tym znajduje się w opisie produktu). W przypadku braku informacji, należy przyjąć, że wkład jest poliestrowy.

 

Czy docelowo wszystkie krawaty będą miały wkłady wełniane? Innymi słowy, jeśli podoba mi się krawat, który obecnie nie ma w opisie wzmianki o wełnianym wkładzie, czy mogę liczyć, że w przyszłości będę mógł go zakupić w wersji z wkładem z wełny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.