Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię chwalić, bo jak pochwalę, to najczęściej później żałuję, że muszę być konsekwentny... ale pochwalę :) 

 

Krawaty RoT, tak jak pisali wcześniej koledzy, to bardzo przyzwoity produkt w porównaniu ze skandalicznie niską ceną (hehe, już wiem skąd taka niska ;) ). 

 

duży + : matowe wykończenie jedwabiu, 

malutki - : sztywne wypełnienie, choć wiąże się ok

 

Na pewno wrócę po kolejne, a na bank pół rodziny i przyjaciół może się spodziewać ich w formie prezentów na różne okazje :)

 

aha... do pudełka się nie czepiam, bo dobrze świadczy o RoT :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin,

Dzięki, miło, że Klient jest zadowolony!

 

Swordfishtrombone 

Krawaty z mieszanki wełny i jedwabiu po pierwszych próbach prezentują się (i noszą) bardzo dobrze, będziemy je jeszcze testować ale już teraz mogę powiedzieć, że prawie na pewno dołączą do naszej oferty, oby wkrótce.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin,

Dzięki, miło, że Klient jest zadowolony!

 

Swordfishtrombone 

Krawaty z mieszanki wełny i jedwabiu po pierwszych próbach prezentują się (i noszą) bardzo dobrze, będziemy je jeszcze testować ale już teraz mogę powiedzieć, że prawie na pewno dołączą do naszej oferty, oby wkrótce.

Cześć , 

czy można zobaczyć na zdjeciach jakie nowości przygotowujecie z wełnianojedwabnych  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy jestem  ;-)

 

Miałem tę przyjemność, że odebrałem swój krawat osobiście u Marcina w mieszkaniu i przy miłej rozmowie mogłem obejrzeć również istotną część produktów RoT od dużej ilości krawatów, przez spinki po poszetki. Pozwoliło mi to na pewną konfrontację tego czego się spodziewałem z rzeczywistością. Po zdjęciach na stronie wydawało mi się, że krawaty mają różne grubości, w istocie zaś są względem siebie bliźniaczo podobne, wręcz takie same i mając w ręku jeden można ekstrapolować doświadczenia wiązania na pozostałe. Są one więc dość grube i trzymają się sztywno. Zrobienie ładnej łezki wymaga trochę więcej wysiłku niż przy moich szczuplejszych krawatach (długa ostra łezka na razie mi nie wyszła ale będę próbował  ;-) ). Dużym plusem jest na pewno wygląd - zdecydowałem się na robiące w sprzedaży furorę lisy i nie żałuję. Faktura jest przyjemna dla oka, niejednolita, żywa. Zawiązany na szyi nie skręca się ani nie zawija końca, opada płasko. Bardzo mnie cieszy fakt, że krawaty RoT są długości 148 cm. Mam 178 cm i krawaty dłuższe zawsze miały za długą końcówkę - tutaj obie przy 4inhandzie kończą się razem na wysokości paska.

 

A skoro już widziałem więcej niż tylko krawaty to nie mogę nie wspomnieć o pięknie obszytych poszetkach z bardzo ładnym rulonikiem! 

post-7603-0-25537100-1455273693_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mattt, cieszę się, że jesteś zadowolony i miło było poznać i wręczyć nagrodę konkursową osobiście!

 

Cześć , 

czy można zobaczyć na zdjeciach jakie nowości przygotowujecie z wełnianojedwabnych  ? 

Testujemy kilka (w tym jeden, który pokazał na zdjęciach zwycięzca naszego konkursu:) i ten krawat raczej na pewno wejdzie do sprzedaży, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Dopóki dokładnie nie obejrzymy i nie sprawdzimy pozostałych wolałbym ich nie pokazywać, jeśli jakość produktu nie będzie odpowiednia, wykorzystamy wzory z tych krawatów do innej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.