Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Carlos Santos


proki1971

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawdziwej to nadal za mocne słowo. Bardziej adekwatne byłoby chyba słowo zbyt ogólnej.

Nie przypisałem temu słowu wartości emocjonalnej, tylko logiczną :). Co nie jest prawdą jest nieprawdą, nawet jeśli polega ona na uogólnieniu. Fakt mogę usprawiedliwić, ale go nie zmienię.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wykorzystywanie uogólnienia, bez wskazania, że to wysokie linie Carlos Santos są tak wysokiej jakości -  jest niedopowiedzeniem, niefajnym (prawdopodobnie celowo intratnym) zatajeniem istotnej informacji.

Klient nieświadomy nie będzie wiedział, że to uogólnienie i będzie myślał, że oferowane przez Sklep Carlosy są właśnie tej wzmiankowanej wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tu jest tylko guma trzymająca sprzączkę, a z tego co pamietam to w Yanko i G&B jest jeszcze element skórzany. Nie mam jak w tej chwili sprawdzić.

 

Ok dotarłem do domu i sprawdziłem. Yanko i G&B mają dolną sprzączkę mocowaną do cholewki na sztywno, za pomocą skórzanego paseczka. W Carlos Santos obie klamerki są na gumkach - nie powiem, czy to wpływa na walory użytkowe ( + / - ), do czasu testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sprzączki na gumce to norma u większości producentów. Ja preferuje sprzączki na gumce bo nie da się ich tak szybko zniszczyć/wyrobić jak zapięcie z samą skóra. Jest to mądry patent którego nie widać a ułatwia zapinanie/dopinanie i wydłuża żywotność zapięcia.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sklep który wprowadził do oferty Carlos Santos, to znany wszystkim miłośnikom marki Alfred Sargent, angielski A Fine Pair of Shoes:

 

http://www.afinepairofshoes.co.uk/collections/carlos-santos

 

Za trzy tygodnie będę w Skoaktiebolaget i przygotuję dla Was kilka zdjęć i wrażenia dot dostępnych tam butów Carlos Santos.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Za trzy tygodnie będę w Skoaktiebolaget i przygotuję dla Was kilka zdjęć i wrażenia dot dostępnych tam butów Carlos Santos.

 

Panie Jakubie zapraszamy (ponownie) do bliższej wycieczki, do Gdańska   :) 30 modeli Carlosa czeka, a w drodze są kolejne.

Tymczasem czekamy na zdjęcia i wrażenia z wizyty w Sztokholmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.