Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

W roli głównej koszula Oxford - pierwsza z podwójnego zamówienia MTM w Cove & Co w Monachium. Ku mojej uciesze szyte w Polsce. 
 

W tej kolorystyce Haribo dobrze się czuję z wiekiem. Młodszym kolegom odradzam, bo dziewczyny im uciekną. 😌

Wybór kołnierzyków nie był zbyt obfity, ale zwykły porządny BD się znalazł. 
 

Po drobnych poprawkach siedzi/leży jak trzeba.


 

Czas kończyć.

 

Uważam, że w głównej roli - piękna tweedowa marynarka! Skąd ją masz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Velahrn napisał:

Uważam, że w głównej roli - piękna tweedowa marynarka! Skąd ją masz?

Dzięki, wiem, jest inna. Konfekcja na miarę, Kioto lat 70-tych. Teść już do niej nie mógł się zmieścić, to mi ją dał. Zaliczyła stopniowe dopasowanie do mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Dzięki, wiem, jest inna. Konfekcja na miarę, Kioto lat 70-tych. Teść już do niej nie mógł się zmieścić, to mi ją dał. Zaliczyła stopniowe dopasowanie do mnie. 

Bardzo ciekawe, kozerka faktycznie jest dosć nisko, ale klapy są szerokie, tak jak dzisiaj się robi, wszycie rękawów wygląda trochę jak con rollino / roped shoulders. Btw twój teść jest Japończykiem :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Velahrn napisał:

Bardzo ciekawe, kozerka faktycznie jest dosć nisko, ale klapy są szerokie, tak jak dzisiaj się robi, wszycie rękawów wygląda trochę jak con rollino / roped shoulders. 

Dopytałem - koniec 60s/początek 70s. Chociaż producent o nazwie Troja, to na pewno włoski dizajn. Klapy szerokie jak dzisiejsze na Pitti świadczą o tym, że postęp czasu w obrębie jakiejś konwencji może mieć postać koła a nie linii prostej. Niestety więcej marynarek teść już nie ma. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

D Klapy szerokie jak dzisiejsze na Pitti świadczą o tym, że postęp czasu w obrębie jakiejś konwencji może mieć postać koła a nie linii prostej.

Tak, najprostszy przykład: szerokość krawatów.

W Mad Men fajnie to pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

Zestaw dedykuję @Midlife-Crisis bo miałem dziś okazję wysłuchać Mszy h-moll J S Bacha w wykonaniu chóru uniwersyteckiego z Getyngi, gdzie m.in. śpiewa jeden z moich doktorantów :)

Gratuluję, wysłuchanie tego w całości to niełatwe ćwiczenie, a szczególnie w twardej ławce i średnio przyjemnej temperaturze kościoła. Może się mylę, ale na to wskazuje zestaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.